Προς το περιεχόμενο
Συνδεθείτε  
doug2006

Πτυχιακή Ερωτηματολόγιο για e-banking

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παρακαλώ συμπληρώστε το παρακάτω ερωτηματολόγιο για την πτυχιακή μου εργασία

Ευχαρστώ!!!

Link.png Site: ερωτηματολόγιο

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγινε! Άμα φτιάξεις τπτ ωραίες πίτες με τα αποτελέσματα, βάλε τα για χαβαλέ να τα δούμε και εμείς! Καλή συνέχεια...

• Like 1

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Σας ευχαριστώ όλους παιδιά να είστε καλά

Έγινε! Άμα φτιάξεις τπτ ωραίες πίτες με τα αποτελέσματα, βάλε τα για χαβαλέ να τα δούμε και εμείς! Καλή συνέχεια...

ακόμα νωρίς είναι  για να βγουν οι πίτες :-D  :-D  

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

σου απαντησα και εγω, το θεμα τις πτυχιακης σου εχει να κανει με τραπεζες οπως και με την δικια μου οποτε ενας λογος παραπανω να σε βοηθησω και να σου απαντησω το ερωτηματολογιο. 

Καλη επιτυχια με την πτυχιακη! ( επειδη πεφτουνε συνηθως πολλες ερωτησεις κρισεως να εισαι πολυ διαβασμενος/η ακομα και με τις παραπομπες , και να μπορεις να απαντησεις σε καθε ερευνα τον λογο που επελεξες καθε κομματι και το κυριοτερο να μπορεις με τα δικα σου λογια να δωσεις στους αλλους ενα παραδειγμα για την συγκεκριμενη ερωτηση για να φανουνε οτι το καταλαβες . Εμενα η εξεταση της πτυχιακης μου (ατομικη!)  ητανε 40 λεπτα και ολο ερωτησεις κρισεως .. , κατευθειαν χωρις να παρουσιασω κατευθειαν ερωτησεις ! ενω αλλα παιδια απο το Τει ειχανε εξεταστει σε το πολυ 10-15 λεπτα. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Ευχαριστώ παιδιά 

σου απαντησα και εγω, το θεμα τις πτυχιακης σου εχει να κανει με τραπεζες οπως και με την δικια μου οποτε ενας λογος παραπανω να σε βοηθησω και να σου απαντησω το ερωτηματολογιο. 

Καλη επιτυχια με την πτυχιακη! ( επειδη πεφτουνε συνηθως πολλες ερωτησεις κρισεως να εισαι πολυ διαβασμενος/η ακομα και με τις παραπομπες , και να μπορεις να απαντησεις σε καθε ερευνα τον λογο που επελεξες καθε κομματι και το κυριοτερο να μπορεις με τα δικα σου λογια να δωσεις στους αλλους ενα παραδειγμα για την συγκεκριμενη ερωτηση για να φανουνε οτι το καταλαβες . Εμενα η εξεταση της πτυχιακης μου (ατομικη!)  ητανε 40 λεπτα και ολο ερωτησεις κρισεως .. , κατευθειαν χωρις να παρουσιασω κατευθειαν ερωτησεις ! ενω αλλα παιδια απο το Τει ειχανε εξεταστει σε το πολυ 10-15 λεπτα. 

δεν ξέρω πως ακριβως θα γίνει η εξέταση παντως εγώ είμαι ΤΕΙ πληροφορικής και ίσως να διαφέρει η εξέταση. τι εννοείς "παραπομπές" ??

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Ευχαριστώ παιδιά 

δεν ξέρω πως ακριβως θα γίνει η εξέταση παντως εγώ είμαι ΤΕΙ πληροφορικής και ίσως να διαφέρει η εξέταση. τι εννοείς "παραπομπές" ??

τις υποσημειωσεις που βαζεις πχ δεικτη 1 και εξηγεις στο τελος της σελιδας  της σελιδας! Στο δικο μου ΤΕι τα ζηταγανε και τα ειχα διαβασει αλλα δεν με ρωτησαν ! δεν θελω να σε ανχωσω αλλα ριξτους μια ματια . Καλη επιτυχια!!. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
Συνδεθείτε  
  • Δημιουργία νέου...

Χρήσιμες πληροφορίες

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.