Προς το περιεχόμενο

Viglen Connect 9" 32GB Tablet 50,14€ @ IWantOneOfThose


szaf

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το περιμενω σαν τρελος, εχω ηδη απογοητευτει απο τα android tablets και του εδωσα μια ευκαιρία... αν τρεξει μαλιστα και για μια ειδική εφαρμογή που χρειάζομαι θα ειναι σουπερ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πιστευω οτι αν δεν εχεις ιδιαιτερες απαιτησεις και ξερεις τι ειναι αυτο που κρατας στα χερια σου δεν θα εχεις καποιο θεμα.

εχω 2 8ιντσα ενα asus με 2 gb ραμ  με το πενακι της προσφορας που ειχε παιξει περσι απο το public αν θυμαμαι καλα και ενα dell με ενα γιγα ραμ το οποιο το εχει η γυναικα.για αυτα που κανει δεν εχει εκφρασει κανενα παραπονο.ειναι απολυτα ικανοποιημενη.οποτε οταν παιρνεις κατι τετοιο ξερεις γιατι το παιρνεις για να μην ερχεσαι μετα να λες σερνεται και ολα τα κοσμητικα επιθετα που χρησιμοποιουν μερικοι για να το χαρακτηρισουν γιατι το συγκρινουν με το desktop τους που εχει τον i7 με τα 16 γιγα ραμ και τον ssd.

οσο για τα android δεν το συζητω.οσο ποιο μακρια απο εμενα ειναι τοσο καλυτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα προφανως αντιλαμβανεσαι οτι δε θα ειναι σα το desktop/laptop σου ενα μηχανακι με 1 gb επεξεργαστη.

Στοιχειωδώς να πηγαίνει σε ταχύτητα χρήσης/εμπειρίας σαν το iphone 5s θα ειναι θαυμα για εμενα...

 

Η εφαρμογή που μου χρειάζεται να του βάλω απαιτεί 512 μνήμη αλλα την εχω τρεξει και σε χρεπι λαπτοπ μονοπυρηνο centrino του 2003 με 256 μνήμη οποτε θεωρω οτι θα παιζει απροβληματιστα - αρκεί να μου δουλευει σωστα και το Bluetooth.

 

Θα δώσω και στις αγγελίες την άδεια των office καθώς δε μου χρειάζεται (εχω ήδη άλλη για 5 pc απο τη δουλειά και τη χρησιμοποιώ σε μόλις 2) οποτε θα μου βγει σε τιμή χώμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι δεν εχει ερθει ακομη,ειναι φυσιολογικο?το θελω κ για δωρο χριστουγεννων θα εχει ερθει εγκαιρως?

επικοινωνησε μηπως κανεις να ρωτησει?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω ετοιμη ημουν να τους στειλω email σου αφησανε χαρτακι κ πηγες?

αθηνα?

να υπολογιζω κανα 3ημερο συν λογω επαρχιας.

περιμενουμε εντυπωσεις αν δεν βαριεσαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι το πηρατε, η αδεια των office που δινεται; Γιατι πηρα αναλογο tablet με windows, με το που το ανοιξα εκανε τα Update του και δε βρηκα πουθενα κατι για την αδεια των office, οταν ανοιγα word κλπ που ηταν read only ή trial 1 μηνα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω...

περιμενουμε εντυπωσεις αν δεν βαριεσαι

 

Δεν θα το ανοίξω ακόμη. Θα το τοποθετήσω κάτω από το χριστ. δένδρο ως δώρο στα πιτσιρίκια μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...