Προς το περιεχόμενο

H Apple θα επιδιορθώσει το Touch Disease στο iPhone 6 Plus με 149 δολάρια


Panos1221

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω πιστευω οτι ειναι περισσοτερο θεμα οτι δε θελει να αναγνωριστει ως δικο της το λαθος και να φανει ως αναξιοπιστη, κι οχι το χρηματικο. Αν πραγματικα πιστευε οτι ο κοσμος εχει γνωση και αντιλαμβανεται την προελευση του προβληματος θα το ειχε ηδη διορθωσει. Γνωριζει οτι οι περισσοτεροι θα πιστεψουν τα οσα λεει και κινειται αναλογως.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Apple παρτο αλλιώς θα βρεις.....παραέγινε το κακό σου μια τα iPhone 7 που ζουζουνιζουν μια τα MacBooks pro που τους αφαιρέσες τα πάντα, τώρα ζητάς και χρήματα για ενα δικό σου λάθος......είπαμε καλό λογισμικό ποιοτικές συσκευές αλλά μην μας γαμ....... Κιόλας

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα παντως στα δυο χρονια δεν το παθε και μου εχει πεσει κατω καμια δεκαρια φορες οποτε λενε τριχες ειναι θεμα λογισμικου δωρεαν πρεπει να το φτιαχνουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο ένα ξεφτιλίκι της apple.

δεν το πήραν χαμπάρι ότι τους τρολλάρεις και κάνουν like 

 

 

150?? Τόσο κάνει ένα καινούριο γρήγορο κινέζικο android με καλύτερα χαρακτηριστικά από το iphone...!

Τα χαρακτηριστικά δεν κάνουν τη διαφορά αλλά αν θες να το πεις εγώ σε καταλαβαίνω 

 

 

Καταλήγουμε και πάλι ότι οι χρήστες δεν το κρατούν όπως πρέπει. Και λίγα τους χρεώνει η Apple. Δεν μπορούν να κακομεταχειρίζονται ένα τέτοιο διαμάντι.

Από που πίτα που δεν τρως τι σε νοιάζει και αν καεί 

 

 

Μου θυμίζει τη Βέφα που όποτε τηλεθεάτρια της έλεγε "δε μου πέτυχε η τάδε συνταγή σας", της έλεγε "Φίλη μου, μπορεί ο φούρνος σου να είναι πιο δυνατός από τον δικό μου" ή "μετράμε σε κούπες, και μπορεί η δική σου κούπα να είναι μεγαλύτερη από τη δική μου".

 

"ΑΛΛά, φίλη μου, μπορείς να αγοράσεις τη δική μου σειρά αξεσουάρ, για να είσαι σίγουρη! :) "

 

#youareholdingitwrong!

 

 

Υ/Γ: ΠΑΕΙ Η APPLE, ΚΛΕΙΝΕΙ

Υ/Γ2: ΑΧ STEVE ΛΕΙΠΕΙΣ

Υ/Γ3: "Δεν είμαι fanboy. Δεν έχω τίποτα με τους fanboys. Έχω και φίλους που είναι fanboys"

Υ/Γ4 και εγώ όλους τους φίλους μου τους αγαπάω με τα ελαττώματα τους 

κανείς δεν είναι τέλειος 

 

 

 

ζητάει άλλα 150 ντάλαρς για αναγνωρισμένο πρόβλημα, καλά το κάνει από τη στιγμή που δε τρώει μαύρο ώστε να συμμορφωθεί... Και λέμε και για συσκευή των 700€!!!! :(

πάντως δεν "έσκασε" με τη πρώτη το θέμα περάσαν αρκετά χρόνια 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είπα και σε άλλο topic "η Apple έκανε το λάθος αλλά την πληρώνει ο πελάτης !!"

 

Kαι κλασικά θα πούνε μερικοί ο KnightRider τρολλάρει !!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι για αλλη μια φορα η Apple εξινε ξεφτιλα. Ευτυχως που αλλαξα στρατοπεδο. Καλιο αργα παρα ποτε...

Δεν μου λες , καλή η κινεζιά σου ;;;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ετσι για αλλη μια φορα η Apple εξινε ξεφτιλα. Ευτυχως που αλλαξα στρατοπεδο. Καλιο αργα παρα ποτε...

 

Ναι αλλά πες μας και που πήγες για να ξέρουμε το μέτρο σύγκρισης! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...