Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν αντικατάσταση μπαταρίας για συγκεκριμένα iPhone 6s εξαιτίας τυχαίων απενεργοποιήσεων


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από άλλο φόρουμ βρήκα το παρακάτω:

 

H αντικατάσταση αφορά αυτούς τους σειριακούς: Q4 Q5 Q6 Q7 Q8 Q9 QC QD QF QG QH in positions 4 and 5 of the serial number, should be accepted in the battery replacement.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος μπετοβλακας θα δωσει 150$ να το κανει απο την στιγμη που έχει δώσει ενα σκασμό λεφτα ... ελεος ρε γμτ
Λογικο το βρίσκω ομως.. εμεις εχουμε το καρπουζι σου λεει η apple εμεις εχουμε και το μαχαίρι..

Η πιο σωστή κινηση θα ήταν: οσοι εχετε προβλημα με την οθονη στο 6s δίνετε 150$ και σας δίνουμε ενα iphone 7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος μπετοβλακας θα δωσει 150$ να το κανει απο την στιγμη που έχει δώσει ενα σκασμό λεφτα ... ελεος ρε γμτ

Λογικο το βρίσκω ομως.. εμεις εχουμε το καρπουζι σου λεει η apple εμεις εχουμε και το μαχαίρι..

 

Η πιο σωστή κινηση θα ήταν: οσοι εχετε προβλημα με την οθονη στο 6s δίνετε 150$ και σας δίνουμε ενα iphone 7

Λάθος thread ?

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ τους το είχα πάει σε τέτοια φάση και αυτοί μου λέγανε για ρesets και ιστορίες και καλα είχε περάσει τα διαγωνστικά.. καραγκιόζηδες.. βεβαια μετά μου το αλλαξαν αλλα για άλλο πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα. Το εν λόγω πρόβλημα το έχει το τελευταίο διάστημα 6s ξάδερφου μου. Νομίζε ότι έφταιγε το 3g η η κεραία (άσχετο) και σήμερα μόλις είδα το άρθρο καταλάβαμε τι τελικά είναι. Το πήγε στο info quest και βλέπουμε.

 

Ωστόσο ομολογώ πως κάτι ανάλογο αντιμετωπίζω κι εγώ στο ipad mini 4 που έχω. Πχ τις προάλλες ανάβω την οθόνη και δείχνει 32% μπαταρία. Μόλις όμως το ξεκλείδωσα μέσα σε 10 δευτερόλεπτα έπεσε στο 16%. Το έχω παρατηρήσει άλλες 2 με 3 φορές μέσα στις τελευταίες δύο εβδομάδες. Λέτε να έχει κι αυτό θέμα; Δεν είδα κάτι και για τα ipads

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα. Το εν λόγω πρόβλημα το έχει το τελευταίο διάστημα 6s ξάδερφου μου. Νομίζε ότι έφταιγε το 3g η η κεραία (άσχετο) και σήμερα μόλις είδα το άρθρο καταλάβαμε τι τελικά είναι. Το πήγε στο info quest και βλέπουμε.

 

Ωστόσο ομολογώ πως κάτι ανάλογο αντιμετωπίζω κι εγώ στο ipad mini 4 που έχω. Πχ τις προάλλες ανάβω την οθόνη και δείχνει 32% μπαταρία. Μόλις όμως το ξεκλείδωσα μέσα σε 10 δευτερόλεπτα έπεσε στο 16%. Το έχω παρατηρήσει άλλες 2 με 3 φορές μέσα στις τελευταίες δύο εβδομάδες. Λέτε να έχει κι αυτό θέμα; Δεν είδα κάτι και για τα ipads

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον προσπαθεί να αποφύγει και άλλες εκρήξεις δίχως να αναφέρει το πραγματικό - τελικο πρόβλημα για να μη πέσουν οι μετοχουλες της εταιριουλας μάλιστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με προσβαλει σαν κατοχο μιας πολυ ακριβης συσκευης η διαδικασια να μου αλλαξουν ΔΩΡΕΑΝ την μπαταρια. Για ποιον με περασαν; Για καποιο που δεν μπορει να δωσει στα καλα καθουμενα ενα 300αρι ακομη για λαθος της εταιριας; Να πληρωνουμε για την αλλαγη και να μας κολλανε ενα αυτοκολλητο απο επανω να ξεχωριζει ποιοι εχουν πληρωσει τα πιο πολλα; Πως θα ξεχωρισει η ηρα απο το σταρι;
Κανονικα θα επρεπε με νομο οσοι ειρωνευονται την Απλ, οπως καποιοι παραπανω, να μπαινουν φυλακη και να πληρωνουν προστιμο για προσβολη της μαρκας.
 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον προσπαθεί να αποφύγει και άλλες εκρήξεις δίχως να αναφέρει το πραγματικό - τελικο πρόβλημα για να μη πέσουν οι μετοχουλες της εταιριουλας μάλιστα.

Πολύ ωραίο αυτό δεν το είχα σκεφτεί. Το πραγματικό πρόβλημα λοιπόν είναι ότι τα τηλέφωνα ανατινάζονται αλλά προσπαθούν να το καλύψουν και καλά με την δωρεάν αντικατάσταση...

 

Βέβαια δεν έχει σημασία που οι χρήστες κάνουν λόγο για απενεργοποίηση συσκευής αλλά δεν πειράζει, θέμα της Apple είναι οπότε όλες οι θεωρίες συνομωσίας ταιριάζουν.

 

ΥΓ:

Ούτε ο Doctor Strange που είδαμε πρόσφατα στις αίθουσες δεν έκανε τόση διαστρέβλωση χωροχρόνου και πραγματικότητας.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημερωτικά, αν κάποιος είχε το συγκεκριμένο πρόβλημα και είχε κάνει αντικατάσταση μπαταρίας, την οποία πλήρωσε, μπορεί να πάει να ζητήσει τα χρήματά του πίσω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...