Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν αντικατάσταση μπαταρίας για συγκεκριμένα iPhone 6s εξαιτίας τυχαίων απενεργοποιήσεων


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ ωραίο αυτό δεν το είχα σκεφτεί. Το πραγματικό πρόβλημα λοιπόν είναι ότι τα τηλέφωνα ανατινάζονται αλλά προσπαθούν να το καλύψουν και καλά με την δωρεάν αντικατάσταση...

 

Βέβαια δεν έχει σημασία που οι χρήστες κάνουν λόγο για απενεργοποίηση συσκευής αλλά δεν πειράζει, θέμα της Apple είναι οπότε όλες οι θεωρίες συνομωσίας ταιριάζουν.

 

ΥΓ:

Ούτε ο Doctor Strange που είδαμε πρόσφατα στις αίθουσες δεν έκανε τόση διαστρέβλωση χωροχρόνου και πραγματικότητας.

Δεν πειράζει.

Όταν σου κάψει κανένα αμάξι το ξανα συζητάμε για ποιά παρτίδα έχει το πρόβλημα ή οχι.

Μέχρι τότε δες κανένα λιακόπουλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εταιρία κλείνει ακόμα να το καταλάβετε, μετρημένες είναι οι μέρες της, λίγα τα ψωμιά της, μικρός ο δρόμος που θα διαβεί, λίγο το λάδι στο καντήλι της, τα έλεγε ο γέροντας και κανείς δεν τον άκουγε, ήγγικεν η ώρα της καταστροφής του μήλου, το κινέζικο κινητό μου είναι πολύ καλύτερο και κοστίζει το 1/7 της τιμής, που είσαι ρε τζόμπς θα τρέμουν τα κόκαλα του! (συγχωρέστε με αν ξέχασα τίποτα)

Θα έχετε μπαταρία και θα είναι σα να μην έχετε ....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πειράζει.

Όταν σου κάψει κανένα αμάξι το ξανα συζητάμε για ποιά παρτίδα έχει το πρόβλημα ή οχι.

Μέχρι τότε δες κανένα λιακόπουλο.

Δεν έχω iPhone 6s για να ανησυχώ αν θα μου καεί το αμάξι.

 

Άλλοι βλέπουν Λιακόπουλο εδώ μεσα, όχι εγώ. Και πρέπει να το περιορίσουν λίγο γιατί έχουν χάσει την επαφή με την πραγματικότητα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το διάβασα και συγκλονιστηκα.

Πριν από ένα μήνα 20/10/16 και ενώ ήμουν σε επαγγελματικό ταξίδι σε αρκετά παγωμένη χώρα ξάφνου και ενώ είχα 35-40% μπαταρία άρχισε απότομα να κλείνει. (Μπορούσα βέβαια μετά από λίγο να το ανοιξω κανονικά) βέβαια έλεγε ότι χρειάζεται φόρτιση.

Εψαξα να βρω την απόδειξη (ημερομηνία αγοράς) και είχα άλλες 2 ημέρες!Απίστευτο να σου συμβαίνει κάτι τετοιο.

Δυστυχώς μέχρι να επιστρέψω και να βρω χαρτιά και αποδείξεις είχα πατήσει τον χρόνο και πολύ είχα ξενερωσει.

Ένα μήνα μετά ή χρήση του με βρήκε επάνω στη δουλειά να συνεχίζει να κλείνει έτσι βίαια - και ας είχα μπαταρία.

Ήταν ένας σιωπηλός θυμός αλλά και από την άλλη έλεγα σε ποιον να το πω και να με πιστεψει. Άσε που δεν είναι και από τα συμπτώματα που μπορείς να τα δείξεις αμεσα σε έναν τεχνικο - το κάνει με ότι συχνότητα θέλει.

Και μόλις είδα αυτό το άρθρο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω iPhone 6s για να ανησυχώ αν θα μου καεί το αμάξι.

 

Άλλοι βλέπουν Λιακόπουλο εδώ μεσα, όχι εγώ. Και πρέπει να το περιορίσουν λίγο γιατί έχουν χάσει την επαφή με την πραγματικότητα.

Φαντασου κ να σε είχε αξιώσει ο Θεός να είχες iPhone τότε δεν θα έκανες το πρώτο ποστ αλλά την είδηση ολόκληρη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

shit happens, εδώ πουλάνε βιβλίο 300 ντόλαρζ...με εικόνες....μόνο....το 2016!
Για 10 χρόνια ακόμα, τουλάχιστον, η apple θα έχει τους φανζ, "γράμπντ μπάι δε πούσι"  ;)
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντασου κ να σε είχε αξιώσει ο Θεός να είχες iPhone τότε δεν θα έκανες το πρώτο ποστ αλλά την είδηση ολόκληρη...

Όταν φτάσει κάποιος σε τέτοιο σημείο μίσους ώστε να διαστρεβλώνει τα γεγονότα τότε έχουμε να κάνουμε με ψυχωτική κατάσταση, πόσο μάλλον όταν τα διαστρεβλώνει απανωτά σε κάθε άρθρο που διαβάζει την λέξη Apple. Να το κοιτάξεις όσο είναι νωρίς.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ακριβώς έπρεπε να έχει κάνει και με το touch diseace, το αυτονόητο. Δικαιολογίες σε κακή συναρμολόγηση ή αστοχία υλικών δε χωράνε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ακριβώς έπρεπε να έχει κάνει και με το touch diseace, το αυτονόητο. Δικαιολογίες σε κακή συναρμολόγηση ή αστοχία υλικών δε χωράνε. 

Μην ξεχνάς τις δικαιολογίες του Schiller για το καινούργιο Macbook Pro και τα 16GB με την μικρότερη μπαταρία, πλέον έχουν καινούργια τακτική, δικαιολογίες απανωτές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντασου κ να σε είχε αξιώσει ο Θεός να είχες iPhone τότε δεν θα έκανες το πρώτο ποστ αλλά την είδηση ολόκληρη...

Μα έχω iPhone. Το 7.

 

Μιλάς πάντα έτσι υποθετικά και αυθαίρετα για το τι έχει ο άλλος ή προσπαθείς να το μαντέψεις από τη συζήτηση?

Δεν τα πολυκαταφέρνεις πάντως...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

shit happens, εδώ πουλάνε βιβλίο 300 ντόλαρζ...με εικόνες....μόνο....το 2016!

Για 10 χρόνια ακόμα, τουλάχιστον, η apple θα έχει τους φανζ, "γράμπντ μπάι δε πούσι"  ;)

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=9zEcGE4umuc

 

:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...