Προς το περιεχόμενο

Prepaid πηραιώς, πώς να βρω τον κωδικό για το paypal;


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας παιδιά, ίσως να μην καταλάβατε από τον τίτλο. Το θέμα είναι πως είχα μια prepaid πηραιώς. Λόγω κλοπής την ακυρώσαμε και έβγαλα καινούρια prepaid. Την ενεργοποίησα, ολα οκ. Πάω να την βάλω στο paypal μου, και για confirm μου κράτησε κάποιο μικρό ποσό, μέχρι να βάλω τον κωδικό. Το πρόβλημα μου λοιπόν είναι, πώς μπορώ να βρω τον κωδικό; Έβαλα την κάρτα στο ατμ, αλλά οι μόνες επιλογές που μου δίνει είναι "ενεργοποίηση κάρτας", "ανάληψη", "υπόλοιπο" και ακύρωση. Δοκίμασα το υπόλοιπο, αλλά δείχνει μόνο πόσα ευρώ έχω. Τι γίνεται σ'αυτή την περίπτωση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βλέπεις στις κινήσεις τις κάρτας, αλλά στο ΑΤΜ δεν μπορείς να τις δεις αναλυτικά (δείχνει μόνο τα ποσά που χρεώθηκαν και την ημερομηνία, τίποτα άλλο). Για να δεις αναλυτικά τις κινήσεις έχεις 2 επιλογές, ή από e-banking ή θα πρέπει να πας σε κατάστημα να σου το πούνε. Ίσως να να γίνεται και τηλεφωνικώς, δοκίμασε το. Μια σημείωση μόνο, η κίνηση μπορεί να κάνει 3-4 μέρες να εμφανιστεί οπότε αν έκανες σήμερα την χρέωση καλύτερα πήγαινε στην τράπεζα μετά από μερικές μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βλέπεις στις κινήσεις τις κάρτας, αλλά στο ΑΤΜ δεν μπορείς να τις δεις αναλυτικά (δείχνει μόνο τα ποσά που χρεώθηκαν και την ημερομηνία, τίποτα άλλο). Για να δεις αναλυτικά τις κινήσεις έχεις 2 επιλογές, ή από e-banking ή θα πρέπει να πας σε κατάστημα να σου το πούνε. Ίσως να να γίνεται και τηλεφωνικώς, δοκίμασε το. Μια σημείωση μόνο, η κίνηση μπορεί να κάνει 3-4 μέρες να εμφανιστεί οπότε αν έκανες σήμερα την χρέωση καλύτερα πήγαινε στην τράπεζα μετά από μερικές μέρες.

σ'ευχαριστώ. το ebanking είναι ευκολη διαδικασια; μηπως εχει καμια χρέωση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σ'ευχαριστώ. το ebanking είναι ευκολη διαδικασια; μηπως εχει καμια χρέωση;

Πρέπει να πας στο κατάστημα για να βγάλεις e-banking και συνήθως βγαίνει γρήγορα, δηλαδή με το που θα γυρίσεις σπίτι από την τράπεζα θα μπορείς να το χρησιμοποιήσεις αμέσως. Έχει μια χρέωση που την πληρώνεις μια φορά εφάπαξ, τώρα δεν ξέρω πόσο είναι αλλά πριν 3 χρόνια που είχα βάλει εγώ e-banking στην πειραιώς πλήρωσα 6 ευρώ αν θυμάμαι καλά. Το καλό είναι ότι το e-banking με έχει βολέψει πάρα πολύ, να σκεφτείς αυτά τα 3 χρόνια δεν ξαναπάτησα σε τράπεζα, οπότε χαλάλι τα λεφτά, έτσι κι αλλιώς τα πληρώνεις μια φορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να πας στο κατάστημα για να βγάλεις e-banking και συνήθως βγαίνει γρήγορα, δηλαδή με το που θα γυρίσεις σπίτι από την τράπεζα θα μπορείς να το χρησιμοποιήσεις αμέσως. Έχει μια χρέωση που την πληρώνεις μια φορά εφάπαξ, τώρα δεν ξέρω πόσο είναι αλλά πριν 3 χρόνια που είχα βάλει εγώ e-banking στην πειραιώς πλήρωσα 6 ευρώ αν θυμάμαι καλά. Το καλό είναι ότι το e-banking με έχει βολέψει πάρα πολύ, να σκεφτείς αυτά τα 3 χρόνια δεν ξαναπάτησα σε τράπεζα, οπότε χαλάλι τα λεφτά, έτσι κι αλλιώς τα πληρώνεις μια φορά.

οκ να σαι καλά! το έψαξα κάπως, winbank το λένε συκγκεκριμένα. θα πάω τις επόμενες μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...