Προς το περιεχόμενο

κοπέλα έθεσε υψηλά standards, έφυγε και με κατέστρεψε


McNerd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Nα μας τη γνωρίσεις  :devil:  :devil:  :devil:  :devil:  :devil:

ακυρο, εχω να την δω 1 χρονο απο τοτε που εφυγε απο εδω για πισω..

παντως περιεργοι τυποι οι ευρωπαιοι, η κοπελα ατοφιο δεκαρι, αλλα καθε κυριακη πηγαινε με 2 αλλες φιλες της απο το ερασμους σε καθολικη εκκλησια για λειτουργια... τσεκαρισμενο....

αβυσσος η ψυχη του ανθρωπου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ακούς κανέναν. Δεν πρόκειται να τη ν ξεπεράσεις έτσι εύκολα. Το ψυχικό τραύμα που αφήνουν αυτές οι καταστάσεις είναι βαθύ.

 

Πήγαινε να την βρεις εκεί που είναι και παρακάλεσε την.

 

Βρες κάποιον πνευματικό/ψυχολόγο/ψυχίατρο να μιλήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιοι άνθρωποι σε σημαδεύουν. Είχα ερωτευτεί κάποιον πριν αρκετά χρόνια και τον έβλεπα ακριβώς όπως τα περιγράφει ο ts. Μετά από μία φάση είσαι ΟΚ να προχωρήσεις, αλλά δεν ξεχνάς. Ακόμα και τώρα μπαίνει ως μέτρο σύγκρισης. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ασχολείσαι με μετριότητες, βρες μια καλύτερη.σκέψου ότι αυτή θα πίνει τον καφέ σε κανένα σαλε και θα λέει στην παρέα της για ένα κορόιδο από την Ελλάδα.προχώρα παρακάτω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ακούς κανέναν. Δεν πρόκειται να τη ν ξεπεράσεις έτσι εύκολα. Το ψυχικό τραύμα που αφήνουν αυτές οι καταστάσεις είναι βαθύ.

 

Πήγαινε να την βρεις εκεί που είναι και παρακάλεσε την.

 

Βρες κάποιον πνευματικό/ψυχολόγο/ψυχίατρο να μιλήσεις.

Αν είναι κάθε φορά που χωρίζουμε να πηγαίνουμε σε ψυχολόγο, κλάψτα χαράλαμπε(εκτός και αν είναι πάρα πολύ σοβαρό).
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη καταλαβαινω αυτα που λες και εχω ερωτευτει σε σημειο να μην με νοιαζει το φαι, η δουλεια, η σχολη και οτιδηποτε αλλο μπορω να σου πω πολυ ξεκαθαρα οτι οσο μεγαλη και να ειναι η καψουρα in the end θα περασει. no matter what. Απλα ο χρονος που θα σου παρει = ποσο μεγαλη ηταν η καψουρα. Και περιττο να σου πω οτι υπαρχουν απειρες κοπελες εξω σαν και αυτη ή ακομα καλυτερες απλα εινα φασεις που κολλας με μια και δεν σκεφτεσαι. Αλλα οπως ειπα in the end παντα θα βαρεθεις, θα θελεις κατι καινουργιο ειτε με την ιδια κοπελα ειτε με καποια αλλη.

 

Γενικοτερα, πραγμα δυσκολο το ξερω, καλο ειναι να μην κολλας ΠΑΡΑ πολυ με κατι συγκεκριμενο ειτε ειναι κοπελα ειτε κατι αλλο γιατι παντα καποιος θα το εκμεταλλευτει. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ακούς κανέναν. Δεν πρόκειται να τη ν ξεπεράσεις έτσι εύκολα. Το ψυχικό τραύμα που αφήνουν αυτές οι καταστάσεις είναι βαθύ.

 

Πήγαινε να την βρεις εκεί που είναι και παρακάλεσε την.

 

Βρες κάποιον πνευματικό/ψυχολόγο/ψυχίατρο να μιλήσεις.

ελπιζω να μην τα εννοεις...

φυσικα και ξεπερνιεται... θελει χρονο ομως και μια νεα ομορφη κοπελα...

καποιοι λενε οτι για να το ξεπερασεις θες τον μισο χρονο απο αυτον που εισασταν μαζι..πχ αν εισασταν 3 χρονια μαζι θες τουλαχιστον 1 μισι χρονο για να το καταπιεις... την πιστευω αρκετα αυτη την θεωρια..

Aυτη την ιδια? θα την θέλει για πάρτη του.

 

Καμια φιλη της αμα είναι.

το παραδοξο ειναι οτι οι 2 φιλες της που ηταν παλι απο ερασμους εδω, ειναι μετριοτατες... αυτη 2 μετρα μοντελο, και οι αλλες η μια 1 μισι μετρο μελαχρινη 6/10 και η αλλη 1 μισι μετρο σε υψος και πλατος, σαν ελληνιδα ενα πραμα :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ασχολείσαι με μετριότητες, βρες μια καλύτερη.σκέψου ότι αυτή θα πίνει τον καφέ σε κανένα σαλε και θα λέει στην παρέα της για ένα κορόιδο από την Ελλάδα.προχώρα παρακάτω

 

Aκόμα χειρότερo σενάριο να είναι με άλλον στο κρεβάτι τώρα πια, να τoυ δείχνει φωτογραφίες του TS και να γελάνε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aκόμα χειρότερo σενάριο να είναι με άλλον στο κρεβάτι τώρα πια, να τoυ δείχνει φωτογραφίες του TS και να γελάνε...

 

Nαι τι να σου πω , του έκανε την μούρη κρέας.

 

Εν απουσια μου λεει αφηνω ακομα και να με δειρουν :cry:

 

και βεβαια αμα κάνει κάτι τέτοιο καποια αποδεικνυει από μονη της ποσο σουργελο είναι.

Αμα ο άλλος δεν το καταλαβει και αυτος τα ιδια με αυτην είναι. Κυλησε ο τσέντζερης και βρηκε το καπακι.

 

Αν και πιστευω αρκετά ότι τα περισσοτερα ζευγάρια είναι ντέλε κουάλε σιγα μην πάει να τα φτιάξει ενας λογικος

με καμια παλαβή ή καμια λογική με κάποιον παλαβό. Εμενα όπως με βλέπεις τις καθαριζω γρηγορα κάτι τέτοιες υποθεσεις. Οποτε δεν έχω και αναγκη μετα να προβληματιστω ότι έμπλεξα με τρελή.

 

Τι? μου κάνεις τρελες εξαρχής? και ζοριλίκια? αντε γεια. Και επόμενη.

 

Και στην τελική ρε φιλε δεν καταλαβα γιατι να ξέρει η άλλη το παρελθον σου? σε ρωτάει τι εκανες ως τωρα και της λές γιατι θα μου βγάλεις βιογραφικο? μηπως περνάω και από συνέντευξη? :cry:

 

ασε ρε φιλαράκι εμεις ξέρουμε τι εκαναν πχ στις τουαλέτες του πανεπιστημιου? γιατι θα στα πει ποτε καμια αυτά? για αυτό και εμεις φειδωλοι. Και αν κατι είναι πολύ αδιακριτο δεν το απαντάς. Αμα θέλει. Αμα δεν θέλει ας αποχωρήσει. :ph34r:

 

Γενικα να ξες αυτά τα κουτσομπολια που καμια φορά πιανουν μερικοι και μερικές σε ένα καφεδάκι γνωριμίας για να φανουν και καλα ανωτεροι από τους πρωην τους είναι όλα μαλακιες και με εκνευριζουν πλεον δεν κανω τέτοιες κουβέντες τις θεωρω ανουσιες. Τι να σου πω δηλαδή? ότι εγω ήμουν αγιος και μμε χωρισε η άλλη χωρις να φταιω ή μηπως ότι εμπλεξε και ειχα κατά λαθος 1-2 χρονια σχέση με μια τρελη? όλα αυτά μας μειώνουν χωρις να το παιρνουμε χαμπάρι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...