Προς το περιεχόμενο

Avatar 2 (2022)


KilliK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 644
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το storytelling στο Avatar ήταν φοβερό, ο κόσμος εκπληκτικός, στα παπάκια μας αν είχε στοιχεία από Ποκαχώνοντας, Χορεύοντας με τους λύκους κ.α.. Έχει κριθεί η ταινία, ό,τι και να λέμε εδώ.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/5/2019 στις 5:28 ΜΜ, Sugizo είπε

άραγε πόσοι θα το έβλεπαν εάν δεν ήταν 3D.. σίγουρα εγώ όχι

Εγώ το έχω δει πάνω από 10 φορές αβίαστα σε 2D και πάλι δεν το χορταίνω.Ειδικά τα πλάνα με τους βράχους που κρέμονται και τους δράκους.

Σε 3D το έχω δει μόνο 2 φορές στην Panasonic Plasma που έχω και δεν μου έκανε και τόσο πολύ εντύπωση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 10/5/2019 στις 10:14 ΜΜ, gpgalanis είπε

Διαμάντι της 7ης τέχνης! Χαχαχα! Τι διαβάζουμε τον τελευταίο καιρό (εδώ, στο GoT, τους Avengers κτλ) δεν περιγράφεται.

Το Avatar ήταν πολύ πρωτοποριακό για την εποχή του λόγω 3D αλλά κατά τα άλλα ήταν κλισέ όσο δεν πάει. Ινδιάνοι vs. Καουμπόηδων, Στρουμφάκια vs. Δρακουμέλ κτλ.

Mπορει να ειναι σαν αυτο τα.... διαμαντια 😂.Τα χρωματακια τους τα εχουν , μην ειμαστε αδικοι :D

20MM-Faux-Diamond-Jewels-Treasure-Chest-

 

Επεξ/σία από bluesattack
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kirileman είπε

Το storytelling στο Avatar ήταν φοβερό, ο κόσμος εκπληκτικός, στα παπάκια μας αν είχε στοιχεία από Ποκαχώνοντας, Χορεύοντας με τους λύκους κ.α.. Έχει κριθεί η ταινία, ό,τι και να λέμε εδώ.

Α μπράβο, να το θυμάσαι αυτό και σε άλλα τοπικς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως, υπαρχει η περιπτωση να την πατησει ο Τζιμ με αυτη την τεραστια καθυστερηση. επειδη το hype και προσμονη θα εχει εκτοξευθει στα υψη, και ο ιφανς θα περιμενουν να δουν κατι το εξωπραγματικο, και σε ιστορια και σε εφε. αν αποτυχει να προσφερει την απολυτη εμπειρια, εστω και στο ελαχιστον, θα φαει θαξιμο ,και αυτος και οι ταινιες του, δεν υπαρχει περπτωση.

για να δουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
38 λεπτά πριν, KilliK είπε

παντως, υπαρχει η περιπτωση να την πατησει ο Τζιμ με αυτη την τεραστια καθυστερηση. επειδη το hype και προσμονη θα εχει εκτοξευθει στα υψη, και ο ιφανς θα περιμενουν να δουν κατι το εξωπραγματικο, και σε ιστορια και σε εφε. αν αποτυχει να προσφερει την απολυτη εμπειρια, εστω και στο ελαχιστον, θα φαει θαξιμο ,και αυτος και οι ταινιες του, δεν υπαρχει περπτωση.

για να δουμε.

Οσο υπαρχει η Disney απο πισω μη φοβασαι τιποτα 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ενταξει, η Disney θα εχει στο τσεπακι της τα μηντια, αλλα οχι τους φανς. ο πρωτος που θα τον κραξει θα μαι εγω, αν οι ταινιες του δεν βγουν το λιγοτερο αριστουργηματικες. 😛

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μετά το... πρώτο αριστούργημα λογικό να υπάρχουν απαιτήσεις. 

2 ώρες πριν, kirileman είπε

Στο Endgame ήταν ΓΤΠ.

Εδώ το EG σε έκανε να αναζητήσεις επιτέλους και άλλα πράγματα από την 7η τέχνη, θα έπρεπε να του φέρεσαι τουλάχιστον με μεγαλύτερο σεβασμό όντας μια ταινία που έχει κριθεί ό,τι και να λέμε εδώ.

Σοβαρά μιλώντας, το Avatar 2 θα είναι μια χαρά. 

Επεξ/σία από Sethiros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, KilliK είπε

παντως, υπαρχει η περιπτωση να την πατησει ο Τζιμ με αυτη την τεραστια καθυστερηση. επειδη το hype και προσμονη θα εχει εκτοξευθει στα υψη, και ο ιφανς θα περιμενουν να δουν κατι το εξωπραγματικο, και σε ιστορια και σε εφε. αν αποτυχει να προσφερει την απολυτη εμπειρια, εστω και στο ελαχιστον, θα φαει θαξιμο ,και αυτος και οι ταινιες του, δεν υπαρχει περπτωση.

για να δουμε.

Eτσι οπως το παει θα περασουν 15 χρονια.Σιγουρα,ολοι με την προσμονη θα ειναι  😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...