Προς το περιεχόμενο

[Keyboard]Logitech G610 Orion Brown Backlit Mechanical ~65€ με μεταφορικα @amazon uk


johninio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξέρω. 54.24Ε για την ακρίβεια... Ίσως στη μετατροπή νομίσματος έγινε κάτι? Btw, όποιος πρόλαβε... Out of stock

Δεν πειραζει δεν εγινε και τιποτα η τιμη ειναι σουπερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι μόλις μπήκα και εγώ 99 euro ... Γκρρρρρ !!! και έχω ανεβάσει ποστ στο HARDWARE για αγορά πληκτρολογίου ... φτουυύ

Ε!!!!@#$!@%$@!

Επεξ/σία από zakailiou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρελαβα σημερα εγω απο amazon απο την προσφορα που υπηρχε εδω με το 30% σε προιοντα logitech

καλα το πληκτρολογιο δεν εχει την δυνατοτητα σταθερου φωτισμου; σε ολες τις σκαλες αναβουν/σβηνουν τα πληκτρα :P

 

edit: ακυρο εχει τετοια ρυθμιση αλλα θελει επιλογη μεσα απο το software της logitech

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πειραζει δεν εγινε και τιποτα η τιμη ειναι σουπερ.

Ακριβώς!

Τώρα αυτό ξέρει κάποιος αν είναι uk ή us layout? Στις ερωτήσεις λέει uk αλλά δεν θα το έγραφε στον τίτλο? Στα 810 κ 910 το γράφει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς!

Τώρα αυτό ξέρει κάποιος αν είναι uk ή us layout? Στις ερωτήσεις λέει uk αλλά δεν θα το έγραφε στον τίτλο? Στα 810 κ 910 το γράφει...

Μαλλον uk θα ειναι κατα πασα πιθανοτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακριβώς!

Τώρα αυτό ξέρει κάποιος αν είναι uk ή us layout? Στις ερωτήσεις λέει uk αλλά δεν θα το έγραφε στον τίτλο? Στα 810 κ 910 το γράφει...

Λεει model number 920-007863. Αν κανεις μια αναζήτησή θα δεις οτι ειναι το U.K. αυτο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα εκανες ποτε δεν ξερεις.

Καλά έκανα τελικά.

 

Hello,

 

Please be advised that we have a revised delivery date for the items you ordered on November 24 2016 (Order #******************).

 

"Logitech G610 Orion Brown Backlit Mechanical Gaming Keyboard"

Estimated arrival date: December 13 2016 - December 15 2016

 

Μια χαρά μου έκατσε. Θα μου κάνω δώρο Χριστουγέννων. Αν έριχνε 2/2 άκυρα στα μηχανικά το amazon uk θα τους έβριζα (ok την προηγούμενη φορά με το k70 ξέραμε πως ήταν λάθος τιμολόγηση).

 

Έχω μια απορία στο αγγλικό μοντέλο πάντως και το product number, στο site τους δεν λέει τίποτα για αμερικάνικο layout. Λέτε να βγει με καλό enter και shift αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά τη διαφορά που έχει το UK layout ρε παιδιά.

 

Προσωπικά στο strafe το διάλεξα κιόλας. 2-3 ημέρες χρήσης χρειάζεται αν έχεις συνηθίσει με US layout.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ έχω τις αμφιβολίες μου καθώς στα άλλα μοντέλα γράφει στον τίτλο "uk layout", ενώ σε αυτό όχι. Όπως είπε όμως και ο djuan, σιγά τα αυγά...

Εμένα στο status έχει "dispatching now" από το πρωι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...