Προς το περιεχόμενο

[Keyboard]Logitech G610 Orion Brown Backlit Mechanical ~65€ με μεταφορικα @amazon uk


johninio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σήμερα πρωί πρωί έγινε dispatched.

Αν θες και μπορείς σου είναι εύκολο να μου πεις τι ώρα περίπου το παρήγγειλες στις 24/11? Γιατί έχω θέμα με το amazon

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θες και μπορείς σου είναι εύκολο να μου πεις τι ώρα περίπου το παρήγγειλες στις 24/11? Γιατί έχω θέμα με το amazon

Ευχαριστώ

 

9.41 πμ

 

edit: κ εμένα για 15/12-19/12 είχε αρχική εκτίμηση ότι θα φτάσει. τώρα λέει 8/12. κ αν κρίνω από τις προηγούμενες παραγγελίες μου από αμαζον, είναι σχεδόν πάντα μέσα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι εμένα δεν το έχουν στειλει ακομα και μου λένε κάτι κουλά ότι ήταν out of stock τη στιγμή που το παρήγγειλα.

Επιμένουν ομως για 6-8/12 οτι θα φτάσει. Οπότε περιμένω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σήμερα αναμένουμε αποστολή αρκετοί από ότι έχω καταλάβει. Αν κάποιος πάρει μήνυμα ας ενημερώσει.

 

EDIT: Μου απαντώ εγώ, μόλις μου ήρθε το email πως έγινε dispatch. 52.89 λίρες δεν είναι κι άσχημα. Θα περιμένω να φανεί στο ebanking η κίνηση να δω πόσο μου βγήκε σε ευρώ.

Επεξ/σία από BrocasHelm
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου ήρθε σήμερα, το είχα πάρει και εγώ αφού εξαντλήθηκε.

Τα σπάει το πληκτρολόγιο, βέβαια είναι το πρώτο μου μηχανικό δεν έχω σύγκριση.

Τρομερή προσφορά όπως και να χει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει τίποτα σε προσφορά το συγκεκριμένο πληκτρολόγιο παιδιά;

Πάλι διστασα να το αγοράσω και ΠΑΛΙ το μετάνιωσα....

 

Να ρωτησω τώρα αν κάποιος φίλος δεν το θελει πολύ ευχαρίστως να το αγοράσω...

Θα είναι το χριστουγεννιάτικο δώρο για το 14χρονο φίλο μου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε χθες το δικό μου...

 

Για να ξέρετε πολλά δέματα είχαν μείνει Μιλάνο και περίμεναν να τελειώσει η απεργία της ΠΝΟ γιατί μέχρι Ελλάδα θα ερχόντουσαν με πλοίο και όχι αεροπορικώς. (πληροφορία μετά από τηλ στην ups)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

15 ήταν το expected arrival σε μένα με την i-parcel. Μέχρι τις 22 δεν είχε έρθει, τους έστειλα μήνυμα και μου είπαν μάλλον χάθηκε, οπότε σου στέλνουμε καινούριο δωρεάν με expedited shipping δωρεάν πάλι (DHL και Ελλάδα Speedex). 22 απόγευμα έφυγε από το warehouse Πολωνία, χτες ήταν Ελλάδα, σήμερα το πρωί το είχα εδώ επαρχία και μου το έφερε σπίτι η courier (κι ας έλεγε expected Τρίτη).

 

Μια χαρά είναι, και coil whine δεν ακούω από τα led σε οποιαδήποτε σκάλα φωτισμού (μάλλον είμαι τυχερός).

 

Το ερώτημα είναι ότι το χαμένο πακέτο τελικά επίσης έπιασε Ελλάδα και παίζει Τρίτη η Τετάρτη να μου έρθει ως δέμα ΕΛΤΑ. Τι κάνω σε αυτήν την περίπτωση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε οποιαδήποτε φυσιολογική χώρα αυτού του πλανήτη δεν θα υπήρχε καν αυτή η ερώτηση, το καταλαβαίνουμε έτσι; Ότι νομίζεις κάνεις φίλτατε...έχεις το μαχαίρι έχεις και το καρπούζι...εγώ θα το γυρνούσα μαζί με ευχαριστήριο mail για την ταχύτατη εξυπηρέτηση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι θα το γυρίσω θα το γυρίσω. Το ερώτημα είναι πώς; Το δέχομαι, και μιλάω με amazon να στείλουν return label; Απλά το αφήνω να κάτσει 15 μέρες και γυρνάει μόνο του; Δεν μου έχει ξανατύχει, γι'αυτό ρωτάω.

 

ΥΓ: Είναι που μου έκατσε κι άψογο κομμάτι αυτό που ήρθε, αν είχε coil whine ή άλλα θέματα θα μιλούσα μαζί τους να πάρω και το 2ο να δω και θα γύρναγα το πρώτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...