Προς το περιεχόμενο

[Keyboard]Logitech G610 Orion Brown Backlit Mechanical ~65€ με μεταφορικα @amazon uk


johninio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να τους ζητήσεις να το επιστρέψεις.

Σε αντιστοιχη περίπτωση (πληκτρολόγιο πάλι) μου είχαν πει να κρατήσω και τα δύο.

Ίσως φανείς τυχερός και εσύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ότι θα το γυρίσω θα το γυρίσω. Το ερώτημα είναι πώς; Το δέχομαι, και μιλάω με amazon να στείλουν return label; Απλά το αφήνω να κάτσει 15 μέρες και γυρνάει μόνο του; Δεν μου έχει ξανατύχει, γι'αυτό ρωτάω.

 

ΥΓ: Είναι που μου έκατσε κι άψογο κομμάτι αυτό που ήρθε, αν είχε coil whine ή άλλα θέματα θα μιλούσα μαζί τους να πάρω και το 2ο να δω και θα γύρναγα το πρώτο.

Εγω αντιθετα με οσους λενε οτι για να το στειλεις πισω πρεπει πρωτα να το παραλαβεις και μετα να ανοιγεις τικετ επιστροφης, νομιζω οτι θα πρεπει απλα να κανεις αρνηση παραλαβης με σκοπο (οπως θα δηλωσεις και στα Ελτα) να επιστρεψει αυτοματα στον αποστολεα.

 

Ρωτα στο αμαζον τωρα λεγοντας τους οτι το τρακιν σου δειχνει οτι το πρωτο μπηκε τωρα Ελλαδα και νομιζω οτι θα σου πουν να κανεις αρνηση παραλαβης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω αντιθετα με οσους λενε οτι για να το στειλεις πισω πρεπει πρωτα να το παραλαβεις και μετα να ανοιγεις τικετ επιστροφης, νομιζω οτι θα πρεπει απλα να κανεις αρνηση παραλαβης με σκοπο (οπως θα δηλωσεις και στα Ελτα) να επιστρεψει αυτοματα στον αποστολεα.

 

Ρωτα στο αμαζον τωρα λεγοντας τους οτι το τρακιν σου δειχνει οτι το πρωτο μπηκε τωρα Ελλαδα και νομιζω οτι θα σου πουν να κανεις αρνηση παραλαβης.

Ισχύει, το έχω κάνει παλιότερα με μια οθόνη που ήρθε διπλή. Όπως την φέρανε έτσι την πήρανε!

 

edit, να συμπληρώσω όμως ότι σε άλλη περίπτωση με άλλο διπλό μικρότερο δέμα που απλά μου το άφησαν στο σπίτι έπρεπε να μου στείλουν αυτοκόλλητο επιστροφής και να το πάω πίσω στο ταχυδρομείο. Οπότε δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...