Προς το περιεχόμενο

Η Microsoft φέρνει την πασιέντζα στο iOS και το Android


Panos1221

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλα τώρα μαζευτειτε λίγο με τους δημόσιους υπαλλήλους, όλοι οι ασπιλοι και αμόλυντοι Ελληνες επιχειρηματιες και ιδιωτικοί υπάλληλοι. Ειμαστε όλοι κομμάτια του μωσαϊκού που κάνει την εικόνα της Ελληνικής κοινωνιας. Πολιτικοί, δημοσιογράφοι, γιατροί, δικηγόροι, δικαστές, τεχνίτες, υπάλληλοι, κ.λ.π. Πείτε μου το επάγγελμα σας να σας πω τις λαμογιες του κλαδου σας. Δεν κάνουμε δουλειά όμως έτσι. Γι αυτό αφήστε το διαίρει και βασίλευε και κοιτάξετε να δούμε τι θα κάνουμε σαν κοινωνία.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσείς όλοι που βρίζετε τους δημόσιους υπάλληλους τι έχετε πληρώσει μέχρι τώρα στην εφορία;

Θα σας πω εγώ:

ΜΗΔΕΝ και όλοι εμφανίζετε ζημίες στις απατεωνο-επιχειρήσεις σας

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα τώρα μαζευτειτε λίγο με τους δημόσιους υπαλλήλους, όλοι οι ασπιλοι και αμόλυντοι Ελληνες επιχειρηματιες και ιδιωτικοί υπάλληλοι. Ειμαστε όλοι κομμάτια του μωσαϊκού που κάνει την εικόνα της Ελληνικής κοινωνιας. Πολιτικοί, δημοσιογράφοι, γιατροί, δικηγόροι, δικαστές, τεχνίτες, υπάλληλοι, κ.λ.π. Πείτε μου το επάγγελμα σας να σας πω τις λαμογιες του κλαδου σας. Δεν κάνουμε δουλειά όμως έτσι. Γι αυτό αφήστε το διαίρει και βασίλευε και κοιτάξετε να δούμε τι θα κάνουμε σαν κοινωνία.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Καλά και συ δεν πας πίσω.

 

Ονοματίζεις αυτούς που θεωρείς συνήθεις υπόπτους

την ίδια στιγμή που στιγματίζεις τη στοχοποίηση.

 

Φαντάζομαι όταν είσαι εσύ που στοχοποιείς αυτούς που θεωρείς συνήθεις υπόπτους

δε θα βγήκες και ποτέ για να τους υπερασπιστείς όπως υπερασπίζεσαι τους δημοσίους υπαλλήλους.

 

Για την ιστορία

συμφωνώ με το παρακάτω

για να μη νομίζεις,,,

Σιγά με τους δουλευταράδες του ιδιωτικού.Όλα αυτά τα χρόνια σε μεγάλες εταιρείες, έχω δει τόση πασιέντζα, όση και στο Δημόσιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυριοι δημόσιοι υπάλληλοι δεν είμαστε όλοι επιχειρηματιες.
Όταν εσείς τα σαββατοκύριακα πηγαίνετε για μάσα στα ταβερνάκια και για καφέ στις καφετέριες κάποιοι βαραμε 12 ωρα δουλεια και σε αρκετες περιπτωσεις τα πτυχια μας ειναι τα διπλασια απο τα δικα σας.
Και άντε κάποιοι σπουδασατε και αξιζατε αλλά όχι και να μιλάνε αυτή που μπήκαν οπου μπήκαν με ενα τενεκε τυρί.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά με τους δουλευταράδες του ιδιωτικού.Όλα αυτά τα χρόνια σε μεγάλες εταιρείες, έχω δει τόση πασιέντζα, όση και στο Δημόσιο.

spotted the δημόσιος υπάλληλος

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσείς όλοι που βρίζετε τους δημόσιους υπάλληλους τι έχετε πληρώσει μέχρι τώρα στην εφορία;

Θα σας πω εγώ:

ΜΗΔΕΝ και όλοι εμφανίζετε ζημίες στις απατεωνο-επιχειρήσεις σας

Γιατί πότε πλήρωσε ο δημόσιος υπάλληλος εφορία;

Επειδή απόφασισε κάποιο κομματικό στέλεχος κάποτε ο τάδε δ.υ να παίρνει πχ 2000 ευρώ και καθαρά στο χέρι 1500 σημαίνει ότι φορολογείται ο δ.υ ;

Ας πάει ένας δ.υ να βγάλει τα λεφτά έξω στην αγορα και να τα δώσει πραγματικά στην εφορία.

Οι δ.υ ποτέ δεν πλήρωσαν εφορία γιατί ποτέ κανείς τους δεν παρήγαγε αυτό που πληρωνόταν.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά με τους δουλευταράδες του ιδιωτικού.Όλα αυτά τα χρόνια σε μεγάλες εταιρείες, έχω δει τόση πασιέντζα, όση και στο Δημόσιο.

ο πελάτης έχει πάντα δίκιο 

 

Υ.Γ.ο ιδιώτης τον πληρώνει όχι το κράτος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο πελάτης έχει πάντα δίκιο 

 

Υ.Γ.ο ιδιώτης τον πληρώνει όχι το κράτος 

Πως φτάσατε από μία απλή εφαρμογή στις διαμάχες για τις θέσεις εργασίας;  :mellow:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...