Προς το περιεχόμενο

sapphire rx 480 nitro + με 259 ευρώ [ΤΕΛΟΣ]


glazos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα παιδια,και εμενα μου ηρθε το email.Οσο για το παιχνιδι,δεν το ζητησα χθες αλλα μπορω να το παρω σημερα που το θελει ενας φιλος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδια,και εμενα μου ηρθε το email.Οσο για το παιχνιδι,δεν το ζητησα χθες αλλα μπορω να το παρω σημερα που το θελει ενας φιλος;

πάρε τηλ στο πλαίσιο και ζήτησε το.

θα σου το στείλουν με μαιλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιος δεν το χρειαζεται το παιχνίδι ας το πασάρει απο εδώ

Ευχαριστώ εκ το προτέρων.

 

 

ΥΓ.Αν θεωρεί το post ως off topic ας διαγραφεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προ ολίγου παρέλαβα την κάρτα και επιβεβαιώνω ότι το sku είναι 11260-07, δεν την έχω βάλει ακόμα επάνω.

 

Που λεφτά για Arabica, ε;

Στα 'φαγε όλα η κάρτα...

:P

Πλάκα κάνω, μεγειές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα είχε νόημα αν έμενες στο ίδιο επίπεδο απόδοσης αφού σκοπός είναι το gaming να χάσεις ενα σεβαστό χ ποσοστό απόδοσης για να πάς απλά σε νεότερη κάρτα????

Οσο για αυτούς που γράφουν ξανά και ξανα για το οτι δεν υποστηρίζεται το crossfire απλά δεν ξέρουν τι τους γίνεται

Όταν όμως δε του δουλεύει το cf η διάφορα είναι γιγάντια και όχι δεν υποστηρίζεται πάντα και πολλές φορές δεν υποστηρίζεται από τη πρώτη μέρα

 

Επίσης με 3gb vram ήδη σε πολλά παιχνίδια δεν μπορεί καν να βάλει μέγιστες ρυθμίσεις δεν τον αφήνει το παιχνίδι (textures πχ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηρθε ο κουριερ , πηρε το πουρμπουαρ του αλλα παιχνιδι σε φυσικη μορφη μεσα δεν υπηρχε.

Το πηγα στο πλαισιο και μου ειπαν  το στορι με το παιχνιδι στο μαιλ που δεν μου ηρθε ακομα

ΟΥΤΕ 8pin ....γαμω το @$%#^&$ τους πηγα να παρω ενα μετατροπεα και δεν ξερουν ουτε τι ειναι

τροφοδοτικο πηγανε να πουλησουν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηρθε ο κουριερ , πηρε το πουρμπουαρ του αλλα παιχνιδι σε φυσικη μορφη μεσα δεν υπηρχε. ΟΥΤΕ 8pin ....γαμω το @$%#^&$ τους πηγα να παρω ενα μετατροπεα και δεν ξερουν ουτε τι ειναι

 

Δεν δίνεται παιχνίδι σε φυσική μορφή, είναι προσφορά της ΑΜD και δίνεται κωδικός. Επικοινώνησε μαζί τους.

 

http://videocardz.com/64319/sid-meiers-civilization-vi-free-with-radeon-rx-480

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μην ζητατε το παιχνιδι τσαμπα... κανει 45 ευρω καινουριο...

 

Τι σημασία έχει πόσο κάνει καινούριο; Αν το κατάστημα που το αγόρασαν είναι συνεργαζόμενο είναι υποχρεωμένο να δώσει τον κωδικό.

Είναι AMD reward:

https://www.amdrewards.com/amdrewards/files/AMDRewards-CivilizationVI_Radeon_terms_and_conditions.pdf

 

Όταν είχα πάρει εγώ τη δική μου κάρτα μπορούσα να διαλέξω τρία παιχνίδια από μία λίστα διαθέσιμων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 306€ που βλέπεις την έχει άλλος πωλητής. Εσύ επέλεξε σαν πωλητή το amazon, δες εδώ: https://www.amazon.fr/gp/offer-listing/B01IQS6NI0/ref=dp_olp_new?ie=UTF8&condition=new

Παιδιά ξέρει κάποιος τι παίζει με τα μεταφορικά από Amazon.fr?Αν είναι σε λογικά επίπεδα θα προχωρήσω σε αγορά
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηρθε ο κουριερ , πηρε το πουρμπουαρ του αλλα παιχνιδι σε φυσικη μορφη μεσα δεν υπηρχε.

Το πηγα στο πλαισιο και μου ειπαν  το στορι με το παιχνιδι στο μαιλ που δεν μου ηρθε ακομα

ΟΥΤΕ 8pin ....γαμω το @$%#^&$ τους πηγα να παρω ενα μετατροπεα και δεν ξερουν ουτε τι ειναι

τροφοδοτικο πηγανε να πουλησουν

Ηρθε ο κουριερ σημερα? Κανουν παραδοση Σαββατο?

Παιδιά ξέρει κάποιος τι παίζει με τα μεταφορικά από Amazon.fr?Αν είναι σε λογικά επίπεδα θα προχωρήσω σε αγορά

Αμα την βαλεις καλαθι και πας να προχωρησεις σε αγορα θα σ γραψει πριν κανεις επιβεβαιωση το ποσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηρθε ο κουριερ , πηρε το πουρμπουαρ του αλλα παιχνιδι σε φυσικη μορφη μεσα δεν υπηρχε.

Το πηγα στο πλαισιο και μου ειπαν  το στορι με το παιχνιδι στο μαιλ που δεν μου ηρθε ακομα

ΟΥΤΕ 8pin ....γαμω το @$%#^&$ τους πηγα να παρω ενα μετατροπεα και δεν ξερουν ουτε τι ειναι

τροφοδοτικο πηγανε να πουλησουν

Η συμβουλή μου είναι καλύτερα ξυλωσου για ένα τροφοδοτικό της προκοπής και άσε τους μετατροπεις αν θες να είσαι safe.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...