Προς το περιεχόμενο

sapphire rx 480 nitro + με 259 ευρώ [ΤΕΛΟΣ]


glazos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

συγνωμη δλδ εχει δικιο το παληκαρι που την πουλαει τοσο, αφου μονο το Πλαισιο την πουλαει την καρτα σε ολοκληρη την Ελλαδα και την εχει 330 ευρω, αρα λογικα καλα την δινει τοσο. Haters gonna hate  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  Ευτυχως που δεν την πουλαει και το σκρουτζ..... αμεσως να πεσετε να το φατε το καημενο το παιδι.

 

απο αυτην καρτα στο αμαζον παρρηγγειλε τελικα καποιος ?

 

https://www.amazon.fr/Sapphire-Technology-graphique-Radeon-Express/dp/B01IQS6NI0/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1480119607&sr=8-1&keywords=sapphire+rx+480+nitro+%2B

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 203
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

[offtopic] Καλά με τις αγγελίες και τη συγκεκριμένη προσφορά τι πρόβλημα έχετε; Αν ήταν κάποια προσφορά με περιορισμένο αριθμό, συμφωνώ, μεγάλη λαμογιά να πάρει κάποιος με μόνο σκοπό την πουλήσει, αφού ίσως κάποιος άλλος να τη χρειαζόταν. Σε αυτή την προσφορά που ψώνιζε όποιος ήθελε και δεν τέλειωσαν τα κομμάτια προς τι το μένος; Και το τυπάκι που την ανταλλάζει μια χαρά το σκέφτηκε. Αν την πουλήσει 280πχ, θα γλυτώσει ο αγοραστής ένα 20άρικο, θα γλυτώσει και αυτός ένα 20άρικο από την αγορά της 1060, μοιράστηκαν το κέρδος, δε βλέπω το πρόβλημα...[/offtopic]

 

Αν κατάλαβα καλά, μετά την αγορά έρχονται 2 emails; Ένα για το παιχνίδι και άλλο ένα που έχει σχέση με την εγγύηση; Ισχύει ή δεν κατάλαβα καλά;

Ρωτάω γιατί εγώ δεν έλαβα κάτι, φαντάζομαι δεν έχουν προλάβει να στείλουν σε όλους, οπότε να έχω το νου μου αν δεν έρθει κάτι και αύριο να τους πάρω ένα τηλέφωνο.

 

ΥΓ.

thanks glazos :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι καλώδιο τροφοδοσίας χρειαζεται για όσους δεν εχουν PSU με 8πινο αλλά 2 6πινα; 

https://www.google.gr/search?q=6pin+to+8pin&espv=2&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiVqdng88nQAhXFF5oKHSg0BJcQ_AUICCgB&biw=960&bih=475

 

6pin to 8pin

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα τι παιζει με το game??

 

Σε επικοινωνία που είχα με εκπροσωπό του Πλαισίου το Σάββατο μου είπε πως είχαν εξαντληθεί οι κωδικοί ώστε να μου τον έστελνε άμεσα και ότι να περιμένω e-mail σήμερα. Μέχρι στιγμή πάντως δεν έχω λάβει κάτι και δε γνωρίζω γενικότερα αν κάποιος το έλαβε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε επικοινωνία που είχα με εκπροσωπό του Πλαισίου το Σάββατο μου είπε πως είχαν εξαντληθεί οι κωδικοί ώστε να μου τον έστελνε άμεσα και ότι να περιμένω e-mail σήμερα. Μέχρι στιγμή πάντως δεν έχω λάβει κάτι και δε γνωρίζω γενικότερα αν κάποιος το έλαβε...

Μην το αφήσετε πάντως, καλό είναι να τους καλείτε καθημερινά!!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ ακόμα δεν έχω λάβει τίποτα. Και να φανταστείς ότι τους πήρα τηλέφωνο το Σάββατο (το γράφω μερικές σελίδες πιο πίσω). Τι θα γίνει τελικά, πότε θα στείλουν αυτό το ρημάδι e-mail????.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορά ισχύει μέχρι τις 15/01/2017 και μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων


Αρα ολα τα ενδεχομενα παιζουν αν και δεν νομιζω να το γυρισουν σε αυτο γιατι μεχρι και τωρα εξακολουθει να ειναι η καρτα διαθεσιμη με το παιχνιδι.Αρα καλου κακου τραβηξτε καμια φωτογραφια απο το bundle του Πλαισιου μην σας αρχισουν τιποτα κουλα οπως το παραπανω.

Σε επικοινωνία που είχα με εκπροσωπό του Πλαισίου το Σάββατο μου είπε πως είχαν εξαντληθεί οι κωδικοί ώστε να μου τον έστελνε άμεσα και ότι να περιμένω e-mail σήμερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως που παρελαβα σημερα την καρτα, εστειλα ενα email στο πλαισιο και λιγες ωρες μετα ειχα τον κωδικο...

 

Ωραίος. Έστειλα και εγώ στο support και βλέπουμε αύριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...