Προς το περιεχόμενο

sapphire rx 480 nitro + με 259 ευρώ [ΤΕΛΟΣ]


glazos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επιτέλους έπεσε παραγγελία για την RX480, τον Sandisk και είπα να δοκιμάσω και αυτή να δω τι λέει, η τιμή της μου φάνηκε ελκυστική. Την έχει κανείς να μου πεί τι λέει;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θεωρειται αξιζει να ρωτησω αυριο αν μου παιρνουν πισω την 4gb που πηρα μιας και δεν την ανοιξα καθολου ακομα και να μου δωσουν λεφτα στο χερι? ή δεν αξιζει τον κοπο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως Comfy δεν ειναι :-D  Chill θα βρεις καλυτερη

 Tόσο μάπα; :P

θεωρειται αξιζει να ρωτησω αυριο αν μου παιρνουν πισω την 4gb που πηρα μιας και δεν την ανοιξα καθολου ακομα και να μου δωσουν λεφτα στο χερι? ή δεν αξιζει τον κοπο?

 

Να σου πώ την αλήθεια δεν νομίζω ότι μπορείς να το κάνεις, ειδικά να σου δώσουν τα λεφτά στο χέρι δεν νομίζω οτι παίζει. Δες αν μπορέσεις να την ανταλλάξεις με την 8GB πάντως δεν χάνεις τίποτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω πιστευω στο χερι δεν θα τα δωσουν μονο πιστωτικο που δεν εχει νοημα...με τα 8gb αμα ανταλλαξω θα μου ζητησουν και επιπλεον 50 ευρω....300 εχει εκει η 8gb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θεωρειται αξιζει να ρωτησω αυριο αν μου παιρνουν πισω την 4gb που πηρα μιας και δεν την ανοιξα καθολου ακομα και να μου δωσουν λεφτα στο χερι? ή δεν αξιζει τον κοπο?

 

Αν την αγόρασες ηλεκτρονικά, έχεις δικαίωμα υπαναχώρησης εντός 10 ημερών χωρίς να υπάρχει ιδιαίτερος λόγος αν δεν κάνω λάθος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάνε παραγγελία τότε την 8GB αν προλαβαίνεις για παραλλαβή απο κατάστημα και μετά πάρε την 4GB και πήγαινε επιτόπου να δείς αν στο κάνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάνε παραγγελία τότε την 8GB αν προλαβαίνεις για παραλλαβή απο κατάστημα και μετά πάρε την 4GB και πήγαινε επιτόπου να δείς αν στο κάνουν.

δεν την πηρα απο πλαισιο...απο σκρουτζομαγαζο την πηρα στα 250 ευρω την 4gb.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε δεν αξίζει να το συζητάμε. Και πίσω να την πάς πιστωτικό θα σου δώσουν, λεφτά στο χέρι δεν παίζει θεωρώ... 

Τι να σου πώ κάνε μια προσπάθεια απο την στιγμή που σε προβληματίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε δεν αξίζει να το συζητάμε. Και πίσω να την πάς πιστωτικό θα σου δώσουν, λεφτά στο χέρι δεν παίζει θεωρώ... 

Τι να σου πώ κάνε μια προσπάθεια απο την στιγμή που σε προβληματίζει.

αν το πρωι ειναι ακομα διαθεσιμη η 8gb θα παρω να ρωτησω αν και δεν πιστευω και γω να δινουν λεφτα στο χερι...

με προβληματιζει λιγο ποση διαφορα θα εχει σε σχεση με τη δικη μου ακριβως...αν μιλαμε για 5% οκ ουτε φενεται αυτο...αλλά αν ειναι παραπανω...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέγιστη Ανάλυση: 3840x2160 pixels για 4k tv θα εχω κανενα θεμα λετε?

 

αυτην τη στιγμη εχω την 960 με αναλυση 4096x2160 pixels

Μην μπερδευεις το ενα με το αλλο.Στο πρωτο αναφερεις την αναλυση που εχει η τηλεοραση σου ενω στο δευτερο αναφερεις την μεγιστη αναλυση που υποστηριζει η εν λογω καρτα.

 

Θεμα δεν θα εχεις με την rx 480 αλλα και με αυτη αναλογα τα παιχνιδια θα ριχνεις ρυθμισεις για να τρεχουν αξιοπρεπως απο πλευρας fps.Κυριως για 1080p ειναι η εν λογω καρτα και για ορισμενα πιο ελαφρυα παιχνιδια και για 2560χ1440.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ευχαριστώ τον OP -σε όλους μας αρέσει να πυροβολούμε το Πλαίσιο :-D αλλά εδώ πρέπει να παραδεχτούμε ότι είναι μια χαρά τιμή για μία πολύ τίμια υλοποίηση.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...