Προς το περιεχόμενο

sapphire rx 480 nitro + με 259 ευρώ [ΤΕΛΟΣ]


glazos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 203
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παίδες επειδή δεν την πρόλαβα την προσφορά αν κάποιος το μετανιώσει ας μου στείλει ένα πμ.Το παιχνίδι ας το κρατήσει δεν μου χρειάζεται...

https://www.amazon.fr/Sapphire-Technology-graphique-Radeon-Express/dp/B01IQS6NI0/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1480119607&sr=8-1&keywords=sapphire+rx+480+nitro+%2B

268€ για να μην περιμένεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

306 την βλεπω.Διορθωσε με αν κανω λαθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αύριο που θα την παραλάβω θα προσπαθήσω (αν βρώ τον χρόνο) να ανεβάσω φωτό.

 

Προ ολίγου παρέλαβα την κάρτα και επιβεβαιώνω ότι το sku είναι 11260-07, δεν την έχω βάλει ακόμα επάνω.

 

 

 

post-175857-0-55407100-1480152043_thumb.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλημέρα,όποιος την αγόρασε και δεν θέλει το civilization ας μου στείλει pm..

 

Παιδιά στην συσκευασία δεν βρήκα πουθενα το παιχνίδι! Θα τους πάρω τηλέφωνο και θα ενημερώσω.

Παιδιά στην συσκευασία δεν βρήκα πουθενα το παιχνίδι! Θα τους πάρω τηλέφωνο και θα ενημερώσω.

 

Update μίλησα με την εξυπηρέτηση πελατών. Μετά την αγορά της κάρτας θα έρθει e-mail με τους κωδικούς ενεργοποίησης του παιχνιδιού.

Προσωπικά δεν μου έχει έρθει ακόμα αλλά ευελπιστώ σύντομα.

Σας ενημερώνω για να μην αγχωθείτε και ψάχνετε το κλασσικό καρτελάκι του παιχνιδιού με τον κωδικό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω το σκεφτομαι, να παω απο 2 7970GHz σε μια RX480, αλλα σε αυτα τα λεφτα, δεν αξιζει καλυτερα μια 1060;

Θα είχε νόημα αν έμενες στο ίδιο επίπεδο απόδοσης αφού σκοπός είναι το gaming να χάσεις ενα σεβαστό χ ποσοστό απόδοσης για να πάς απλά σε νεότερη κάρτα????

Οσο για αυτούς που γράφουν ξανά και ξανα για το οτι δεν υποστηρίζεται το crossfire απλά δεν ξέρουν τι τους γίνεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12:36 σήμερα έλαβα e-mail από το Πλαίσιο που υποτιθέται είναι η εγγύηση του προϊόντος σε ηλεκτρονική μορφή (αγόρασα την καρτά απο το κάταστημα και όχι ηλεκτρονικά), φαντάζομαι θα ακολουθήσει και άλλο με το Amd Unique ID που χρείαζεται ώστε να εξαργυρωθεί ο κωδικός στη διεύθυνση https://www.amdrewards.com/amdrewards/ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...