Προς το περιεχόμενο

Tablet για phantom 4


giorgos1966

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Kαλησπερα.Σκεφτομαι να βρω και να αγορασω ενα phantom 4 (μετα/νο) και φυσικα θελω και tablet.Με ενδιαφερει σε android εαν ειναι πληρες συμβατικο με τα προγραμματα ομως.Ποιο εσεις θα προτεινατε και οσοι τα εχετε δουλεψει  σε phantom; Εαν δεν υπαρχει καποιο αξιολογο τοτε σε ios.Θα κοιταξω και εκει σε αγορα μεταχειρισμενου ενοειτε.Κατι οικονομικο παιδια...Ευχαριστω.

Επεξ/σία από giorgos1966
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι καλη περιοδος να αγορασεις phantom4 μεταχειρισμενο μπορει μεν ολοι να τα πουλανε και για το νομο 1/1/17 αλλα κυριοτερα για αναβαθμιση σε mavic η phantom4 pro σε τιμη που εσενα σου φαινεται ευκαιρια αλλα η τιμη του p4 του απλου θα πεσει πολυ μεσα στον επομενο μηνα οποτε αν περιμενεις κανα 2 μηνακια θα το βρεις σε αρκετα καλυτερη τιμη απο οτι τωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεψου πριν το αγορασεις

..

 

 

Γ αυτό βλέπεις φουλ αγγελίες να τα πουλάνε πλέον βάση του νόμου δύσκολα θα το δουλευεις με την ανεση σου όπως μέχρι τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιασα στα χερια μου ενα 4αρι χτες ...ομορφο αλλα δεν υπαρχει περιπτωση να παρω ενα πλαστικο πραγματακι τοσο ευαισθητο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα φιλοι μου.Εκτιμω αυτα που μου λετε και τα σκεφτομαι,διοτι δεν ειναι πλεον εποχες για πεταμα χρηματων.Ειχα ενα εξακοπτερο και λογω του ογκου το εδωσα και σκεφτομαι για phantom που εναι ασφαλως ποιο βολικο και στη μεταφορα του.Εδω επαρχια που μενω(Σκοπελο) δε πιστευω να εχει σοβαρη επιπτωση ο νομος ο νεος.Τωρα για την δαπανη που σκεφτομαι να δωσω για το 4αρι ειναι 900 ευρω το πολυ και με 2η μπαταρια.Εαν βρω εχει καλως.Εαν δε βρω τοτε η θα περιμενω να πεσουν οι τιμες η θα κοιταξω για 3αρι advance που βρισκω σε τιμη κατω των 700-600 ευρω.Απλα ρωτησα για tablet εαν γνωριζει καποιος.Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού είσαι σε νησί μία χαρά θα εισαι αγόρασε το δεν νομίζω να σου πει κανείς τίποτα. :)

 

Οι νέοι νόμοι και λοιπές βλακειες για τα drone είναι για κλάματα αλλά αφού είσαι σε νησί είσαι οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα φιλοι μου.Εκτιμω αυτα που μου λετε και τα σκεφτομαι,διοτι δεν ειναι πλεον εποχες για πεταμα χρηματων.Ειχα ενα εξακοπτερο και λογω του ογκου το εδωσα και σκεφτομαι για phantom που εναι ασφαλως ποιο βολικο και στη μεταφορα του.Εδω επαρχια που μενω(Σκοπελο) δε πιστευω να εχει σοβαρη επιπτωση ο νομος ο νεος.Τωρα για την δαπανη που σκεφτομαι να δωσω για το 4αρι ειναι 900 ευρω το πολυ και με 2η μπαταρια.Εαν βρω εχει καλως.Εαν δε βρω τοτε η θα περιμενω να πεσουν οι τιμες η θα κοιταξω για 3αρι advance που βρισκω σε τιμη κατω των 700-600 ευρω.Απλα ρωτησα για tablet εαν γνωριζει καποιος.Ευχαριστω.

δεν αλλαζει κατι εστιασα στην τιμη κατα βαση...περιμενε 2 μηνακια και μαλλον θα το παρεις με 2 μπαταριες κανα 700ρι...σε χαλαει?

 

επιασα στα χερια μου ενα 4αρι χτες ...ομορφο αλλα δεν υπαρχει περιπτωση να παρω ενα πλαστικο πραγματακι τοσο ευαισθητο

αν κατα βαση σηκωνεις drone για την καμερα του δηλαδη για να τραβηξεις βιντεο η/και φωτογραφιες δεν βλεπω και τι αλλο μπορεις να παρεις/φτιαξεις στα λεφτα που να το βλεπει εστω και στο χιλιομετρο... αν σηκωνεις για "παιχνιδι"/φαση sure μπορεις και πολυ καλυτερα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομιζω Γιωργο οτι ειναι βολικο στη μεταφορα οπως το mavic πχ  μπαουλο θα εχεις γιατι εχω δει εν α φιλο φωτογραφο με ενα

 

μπαουλακι κυκλοφορει

 

και γω ειμαι υπερ του portable αλλα αν κοιταξεις γυρω δεν υπαρχουν πολλα με σπαστα arms.

 

αφου θα περιμενεις θα εχουν βγει και κριτικες για τα νεα μοντελα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομιζω Γιωργο οτι ειναι βολικο στη μεταφορα οπως το mavic πχ  μπαουλο θα εχεις γιατι εχω δει εν α φιλο φωτογραφο με ενα

 

μπαουλακι κυκλοφορει

 

και γω ειμαι υπερ του portable αλλα αν κοιταξεις γυρω δεν υπαρχουν πολλα με σπαστα arms.

 

αφου θα περιμενεις θα εχουν βγει και κριτικες για τα νεα μοντελα

Kωστα εν συγκρισει με το tarot που κουβαλαγα του phantom το μπαουλακι ειναι πολυ καλυτερο σε μεταφορα.Το mavic παντως με τιποτα δεν το κοιταζω γιατι μου φαινεται παιχνιδακι και με λιγο αερα παραπανω δε ξερω που θα πηγαινει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνω και αν δεις το βαρος ειναι σχεδον ιδιο με το phntom 4 .....

 

στον αερα θα εχουν ενα θεματακι και οταν εχεις συνιθισει σε μεγαλο και σταθερο στην αρχη θα σου φαινεται λιγο περιεργο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...