Προς το περιεχόμενο

Black friday - ξεκινησαν οι προσφορες


dieccast

Προτεινόμενες αναρτήσεις

υποδεεστερο γιατι; και καλυτερη ραμ εχει και καλυτερο επεξεργαστη. και λιγο πιο φθηνο. δεν σε πιανω.

Ο επεξεργαστής είναι χειρότερος (που το είδες το καλύτερο;),ο δίσκος πιο αργός και η μνήμη απλά είναι λίγο μεγαλύτερη έχοντας βάλει μια δεύτερη 2GB κατι που μπορείς να κάνεις και στο άλλο και να βάλεις μάλιστα 4εξτρα GB και όχι 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βρηκα στο facebook: ξεχασμενη η χθεσινη τιμη.

 

attachicon.gif15179050_1355784244433135_7128242872865622015_n.jpg

 

Σύμφωνα με την "εξέλιξη τιμής" στο skroutz, αυτό το laptop έκανε 649€ στο public πριν μερικούς μήνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι δικια μου η φοτο απλα τη βρηκα απο φιλο φιλου. μπορει καλιστα να το εκανε επιτηδες καποιος πελατης (να πηρε το ταμπελακι απο αλλο λαπτοπ και να το εβαλε για τρολλια) η λογω της πιεσης και της δουλειας που θα ριξανε οι υπαλληλοι αυτες τις μερες καλιστα θα μπορουσε να ξεχαστει και να ειναι αληθινο (δεν φταινε οι ιδιοι αλλα οι εταιρια που εδωσε εντολη να ανεβασουν τη τιμη για να γινει δηθεν προσφορα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα, εξω το τερματισαν...μπηκα σε γνωστο κλειδαδικο και ...ουρά και στα site (sorry για το off topic)

 

 

 

 

 

vFUou4U.jpg

 

 

 

 

 

 

 

XAXAXAXAXA Ρε φιλε τι λες τώρα απίστευτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

XAXAXAXAXA Ρε φιλε τι λες τώρα απίστευτο.

γελα-γελα.... κατσε να δεις του χρονου τι θα γινει στο ελληνικο black friday. Θα πιανουμε σειρα για τα ελληνικα site (public, plaisio κλπ) απο την Τετάρτη

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την εχουν κατοππιν παραγγελλιας http://www.plaisio.gr/anavathmisi-diktia/anavathmisi/vga-kartes-grafikwn/Sapphire-VGA-Radeon-RX-480-Nitroplus-8GB-11260-07-20G.htm

Παιζει να μου πουν αργοτερα οτι δεν υπαρχει και να παω σε καποια αλλλη; Αξιζει σα προσφορα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω σαν νέος κατοχος ps4 κάτι (offtopic βέβαια)

 

Τα χειριστήρια πόση ώρα περιπου θέλουν για μία φουλ φόρτιση;

Μαχ 2 ωρες....γύρω στα 1000mA είναι η μπαταρία του χειριστηρίου :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HP Omen 17-w001nv με Core i7 6700HQ/12 GB/256GB SSD + 1TB HDD και GTX 965M 4 GB στο Πλαίσιο από 1.499 € στα 1.099 .. ωραίο συστηματάκι αλλά εγώ έκανα ήδη την "κατάθεση" μου σήμερα ... http://www.plaisio.gr/desktop-laptop/laptops/all-laptops/HP-Laptop-Omen-17-w001nv-Gaming-X3P08EA.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...