Προς το περιεχόμενο

Black friday - ξεκινησαν οι προσφορες


dieccast

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και φυσικα η Νvidia απειχε επιδεικτηκα απο τις προσφορες! ειδες για να μην υπαρχει ανταγωνισμος!

Γιατι ειχαμε δει μηπως προηγουμενες χρονιες απο προσφορες σε nvidia για να δουμε και φετος?

Βασικα ουτε απο Amd μερια υπηρχαν προσφορες.

1μονο αλυσιδα εβγαλε 1καρτα σε τιμη ιδια με αυτη του εξωτερικου που υπαρχει αυτη τη στιγμη σιγα την προσφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eαν εννοουσες εμενα μου ειπαν να δωσω 80€ παραπανω το bundle με τα 2 παιχνιδια και 1 χειριστηριο. Και φυσικα αρνηθηκα. Αναμενω μια νεα προσφορα. Οταν επιβεβαιωθει θα σου πω.

Ναι νομιζω το δικο σου ποστ ειχα δει αλλα το εχασα με τοσα που διαβασα.Απο το public ειπαμε το ειχες παραγειλει και εσυ?Αν ναι γιατι δεν τους παιρνεις να τους το πεις οτι γνωριζεις περιπτωσεις που τους κανανε αντιπροσφορα στα ιδια λεφτα.Εγω προτιμουσα το παλιο για να ειμια ειλικρινης ειναι πιο ομορφο αλλα οκ δεν θα κατσω και να χαλαστω τωρα που μου δινουν το νεο στην ιδια τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρομοια περιπτωση απο media και κοτσο με τo ps4+controller+2game.Τα media μου εστειλαν mail να παω να παραλαβω το Σαββατο απο το καταστημα ,παω και εγω ο καημενος το λεω στον υπαλληλο και με κοιτουσε σαν εξωγηινο μου λεει ρε φιλε τα ps4 τελιωσαν απο την Παρασκευη δεν εχω τιποτα να σου δωσω του δειχνω το mail και μου λεει δεν μπορω να κανω τπτ.Γυρισα σπιτι εστειλα την ιστορια στη φορμα επικοινωνιας στο site και εχθες μου απαντησαν οτι καποια στιγμη στις επομενες μερες θα παραλαβω(ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΒΕΒΑΙΑ).

Στον κοτσο απο την αλλη παω να παραλαβω και μου το παιζανε τρελιτσα οτι ειχα ειδη παραλαβει την παραγγελια μου.Στελνω και εκει την ιστορια μεσω της φορμας του site ,αλλα ακομα δεν εχω λαβει απαντηση.

 

Ελληνικα καταστηματα ¨υποτιθεται μεγαλα¨ σου λεει ο αλλος ,Amazon και ξανα amazon για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

 

Λοιπόν τελικά εχθες με πείρανε τηλ απο media να πάω να παραλαβω το πακέτο κανονικά στα 319 οπως μου είχαν υποσχεθεί μετα το mail παραπονων.Δεν είχα σκοπό να το παραλαβω από αυτούς πλεον καθώς το έχω αγοράσει από amazon και το περιμένω από Δευτέρα ,αλλα πηγα σήμερα από εκεί με ένα φιλαρακι για να το πληρώσει και να το πάρει αυτός τελικά όπως και έγινε .Σε κουβέντα που είχα με τον υπάλληλο μου είπε ότι φέρανε κανονικά τα κομμάτια για όσους το είχαν προ πληρώσει και ότι εγώ μάλλον ανηκω στις εξαιρέσεις λόγω του mail παραπόνων που είχα στείλει.

Μετα απο αυτή την εξέλιξη θα πω μπράβο στα media που έστω και μία εβδομάδα μετά φεραν το πακέτο στη τιμη του black Friday ,αλλά από εμένα έχουν φάει άκυρο για πολύ καιρό ακόμα λόγω της ταλαιπωρίας που έφαγα για πάρτι τους το προηγούμενο Σάββατο.

Οσο για τον κότσο ακόμα περιμένω απάντηση στο mail μου .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το πράγμα που 1 εβδομάδα μετά ακόμα υπήρχαν εταιρείες που χρησιμοποιούσαν τη λέξη "black friday" για να περιγράψουν τις προσφορές τους, με ξεπερνάει.

 

Αθάνατοι Έλληνες. καπηλεύονται το όνομα ενός θεσμού (για χαζούς κατ εμε) σε εντελώς άσχετες μέρες. ΕΛΛΗΝΙΚΟ MARKETING.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το πράγμα που 1 εβδομάδα μετά ακόμα υπήρχαν εταιρείες που χρησιμοποιούσαν τη λέξη "black friday" για να περιγράψουν τις προσφορές τους, με ξεπερνάει.

 

Αθάνατοι Έλληνες. καπηλεύονται το όνομα ενός θεσμού (για χαζούς κατ εμε) σε εντελώς άσχετες μέρες. ΕΛΛΗΝΙΚΟ MARKETING.

Συμφωνω απόλυτα

 

Ακόμα μετά τόσες μέρες και βλέπεις να λένε ακόμα την ατάκα τους.

Τραγικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως πηρα ενα δερματινο scott (amazon.co.uk) απο 400 ευρω στα 130 μαζι με τα μεταφορικα. (αποστολη σε 4 μερες σπιτι μου) και το θεωρησα καλη αγορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...