Προς το περιεχόμενο

Motorsport Manager


nzeppos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτή τη στιγμή δεν νομίζω να κυκλοφορεί καλύτερο ή πληρέστερο mod. Κάποια παλιότερα αξιοπρεπή mods νομίζω έχουν πάψει πλέον να υποστηρίζονται, τουναντίον για το Ice mode υπάρχει ήδη πλάνο για περαιτέρω εξέλιξή του. Το καλό είναι πως μπορείς να το εγκαταστήσεις μέσω Steam workshop με ελάχιστη φασαρία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτή τη στιγμή δεν νομίζω να κυκλοφορεί καλύτερο ή πληρέστερο mod. Κάποια παλιότερα αξιοπρεπή mods νομίζω έχουν πάψει πλέον να υποστηρίζονται, τουναντίον για το Ice mode υπάρχει ήδη πλάνο για περαιτέρω εξέλιξή του. Το καλό είναι πως μπορείς να το εγκαταστήσεις μέσω Steam workshop με ελάχιστη φασαρία.

 

Ευχαριστώ πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα, το τσίμπισα κ εγω στα 8.5€. Είδα πιο πάνω που λέτε για το Ice mod 2017. Παιζω εκεί η υπάρχει κάτι άλλο? Ευχαριστώ

Προς το παρών αυτό. Εκτός και αν στο μέλλον βγάλει τίποτα ο enzoli.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό game το πήρα και εγώ. Δεν το περίμενα να ήταν τόσο καλό πάντως. Παίζει και σε linux άψογα.

Και ποιος δεν θα το έπαιρνε στα 12€.

Τι να πούμε και εμείς που πληρώσαμε τα μαλλιοκέφαλα μας στο release του.  :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου είναι εύκολο να παραθέσεις κάποιον σύνδεσμο;

 

Εννοείται. Απο το τοπικ των προσφορών το τσίμπισα. 

 

http://www.wingamestore.com/product/6120/Motorsport-Manager/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να υποθέσω πως από τη στιγμή που αγοραστεί από το wingamestore και εξαιτίας της χαμηλής τιμής δεν μπορείς να έχεις πρόσβαση στο επιπλέον περιεχόμενο (Create Your Own Team & Livery Pack) που παρέχεται μέσω του Link.png Site: Steam ;

Ή μήπως μπορείς αργότερα, αν το πληρώσεις επιπλέον;


Σκόπευα να εγκαταστήσω το παιχνίδι σε ένα Surface Pro με :
  • i7-4650U @ 1.70GHz
  • 256GB SSD
  • 8GB RAM
  • Windows 10 (build 14393), 64-bit
Αν κάνω κάποιες παραχωρήσεις στα γραφικά θα μπορεί να παίξει ικανοποιητικά, ή...να το ξεχάσω καλύτερα;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Να υποθέσω πως από τη στιγμή που αγοραστεί από το wingamestore και εξαιτίας της χαμηλής τιμής δεν μπορείς να έχεις πρόσβαση στο επιπλέον περιεχόμενο (Create Your Own Team & Livery Pack) που παρέχεται μέσω του Link.png Site: Steam ;

Ή μήπως μπορείς αργότερα, αν το πληρώσεις επιπλέον;

Σκόπευα να εγκαταστήσω το παιχνίδι σε ένα Surface Pro με :
  • i7-4650U @ 1.70GHz
  • 256GB SSD
  • 8GB RAM
  • Windows 10 (build 14393), 64-bit
Αν κάνω κάποιες παραχωρήσεις στα γραφικά θα μπορεί να παίξει ικανοποιητικά, ή...να το ξεχάσω καλύτερα;

 

 

DLC είναι, φυσικά και θα μπορείς να τα κατεβάσεις!!

 

Όσο για το πως θα τρέχει νομίζω δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα. Στην χειρότερη το γυρίζεις σε 2D!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

DLC είναι, φυσικά και θα μπορείς να τα κατεβάσεις!!

 

 

Το ίδιο ισχύει και για το GT Series ή μόνο για αυτά που είναι δωρεάν;

 

Όσο για το πως θα τρέχει νομίζω δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα. Στην χειρότερη το γυρίζεις σε 2D!

Πάντως με βάση την πρόβλεψη του CanYouRunIt το ταμπλετάκι μου δεν είναι αρκούντως δυνατο...   :-(

Ενώ στα υπόλοιπα καλύπτονται οι ελάχιστες απαιτήσεις, η υπερήφανη Intel® HD Graphics 5000 δεν φαίνεται να τα καταφέρνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο ισχύει και για το GT Series ή μόνο για αυτά που είναι δωρεάν;

 

 

 

To ίδιο, θα μπορείς να το αγοράσεις όποτε θες.

 

 

 

Πάντως με βάση την πρόβλεψη του CanYouRunIt το ταμπλετάκι μου δεν είναι αρκούντως δυνατο...   :-(

Ενώ στα υπόλοιπα καλύπτονται οι ελάχιστες απαιτήσεις, η υπερήφανη Intel® HD Graphics 5000 δεν φαίνεται να τα καταφέρνει...

 

Αν τα έβαλα σωστά Link.png Site: εδώ δείχνει πως μπορείς!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ίδιο, θα μπορείς να το αγοράσεις όποτε θες.

 

 

 

 

Αν τα έβαλα σωστά Link.png Site: εδώ δείχνει πως μπορείς!!

Νομίζω πως δεν έβαλες την σωστή κάρτα γραφικών.

Με το εργαλείο που έχει η σελίδα μου βγάζει τα παρακάτω αποτελέσματα

 

 

P0A27nf.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως δεν έβαλες την σωστή κάρτα γραφικών.

Με το εργαλείο που έχει η σελίδα μου βγάζει τα παρακάτω αποτελέσματα

 

 

P0A27nf.jpg

Και με τα Link.png Site: σωστά

 

Όπως και να έχει αυτό που θα έκανα εγώ είναι να το κατέβαζα από torrent για να δω μόνο αν θα τρέχει και μετά να το αγοράσω, όταν η εταιρία δεν μπορεί να μεριμνήσει για τέτοιες περιπτώσεις με ένα απλό demo τότε πρέπει μόνος μου να βρω την Λύση.

 

Αυτό θα έκανα εγώ, δεν σου λέω να το κάνεις. Σου λέω τι θα έκανα (Ελπίζω να μην θεωρηθεί καταπάτηση των Όρων Χρήσης, μια λύση προσπαθώ να βρω για να αγοράσει κάποιος το παιχνίδι).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο pc της υπογραφής με arch 64 και τελευταίους drivers δεν λέει να τρέξει με τίποτα. Δεν ξεκινάει καν...

[AppID 415200, ActionID 4] : LaunchApp changed task to Starting with ""
GameAction [AppID 415200, ActionID 4] : LaunchApp changed task to SynchronizingCloud with ""
GameAction [AppID 415200, ActionID 4] : LaunchApp changed task to CreatingProcess with ""
GameAction [AppID 415200, ActionID 4] : LaunchApp waiting for user response to CreatingProcess ""
GameAction[AppID 415200, ActionID 4] : LaunchApp continues with user response "CreatingProcess"
Game update: AppID 415200 "Motorsport Manager", ProcID 20223, IP 0.0.0.0:0
>>> Adding process 20223 for game ID 415200
GameAction [AppID 415200, ActionID 4] : LaunchApp changed task to WaitingGameWindow with ""
ERROR: ld.so: object '/home/kosmas/.local/share/Steam/ubuntu12_32/gameoverlayrenderer.so' from LD_PRELOAD cannot be preloaded (wrong ELF class: ELFCLASS32): ignored.
ERROR: ld.so: object '/home/kosmas/.local/share/Steam/ubuntu12_32/gameoverlayrenderer.so' from LD_PRELOAD cannot be preloaded (wrong ELF class: ELFCLASS32): ignored.
Found path: /home/kosmas/.local/share/Steam/steamapps/common/Motorsport Manager/MM.x86_64
Mono path[0] = '/home/kosmas/.local/share/Steam/steamapps/common/Motorsport Manager/MM_Data/Managed'
Mono path[1] = '/home/kosmas/.local/share/Steam/steamapps/common/Motorsport Manager/MM_Data/Mono'
Mono config path = '/home/kosmas/.local/share/Steam/steamapps/common/Motorsport Manager/MM_Data/Mono/etc'
displaymanager : xrandr version warning. 1.5
GameAction [AppID 415200, ActionID 4] : LaunchApp changed task to Completed with ""
>>> Adding process 20227 for game ID 415200
client has 4 screens
displaymanager screen (0)(DVI-I-1): 1920 x 1080
Using libudev for joystick management

Importing game controller configs
Game removed: AppID 415200 "Motorsport Manager", ProcID 20223
No cached sticky mapping in ActivateActionSet.

Δοκίμασα με steam-native και steam-runtime, άλλαξα το overlay setting στο off, άλλαξα και το libsteam_api.so από άλλο παιχνίδι που τρέχει... no go.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...