Προς το περιεχόμενο

[ΤΕΛΟΣ]MICROSOFT Lumia 950 XL Λευκό 199€ @cosmote.gr [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


soik85

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το πιο σωστό είναι όπως ειπώθηκε να μπει όριο στης παραγγελίες.

Έχουμε 100 κομμάτια;100 παραγγελίες θα δεχτώ και όποιος πρόλαβε,πρόλαβε.

Τίμια πράγματα.

Βέβαια καλό είναι να μην είμαστε και εμείς αούγγανοι.

Α θα κάνω 4 παραγγελίες να προλάβω εγώ και μετά άκυρο και πάει λέγοντας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 567
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εδω τους πληρώναμε και η παραγγελία μας δε καταγραφτοταν πουθενά γιατί ειχε θέμα το σύστημα τους..Ας το φτιαξουν πρώτα να μπορεί να δεχτεί περισσότερες από 100 (ή οσες ειναι ) ταυτοχρονες συνδέσεις και μετά βλέπουμε το πως θα βάλουν όριο και στις παραγγελίες.. Και εγώ ακόμα δεν εχω δει χρήματα πίσω στην καρτα μου , αλλά αφού πήρα την νεα παραγγελία δεν ασχολούμε άλλο..αρκετά ασχολήθηκα με το γερμανό..Τέλος του χρόνου θα επιστραφούν αυτόμα..

Ps: Για αυτούς που λένε ότι όσοι εκραζαν ήταν γιατί πουλάνε,από αυτά που παρέλαβα δεν θα πουλήσω τίποτα..Ενα 950 XL από Cosmote για την παρτη μου και ενα 640XL από ακύρωση του Γερμανού που προορίζονταν και θα πάει στη μάνα πήρα .. Και ήμουν απο αυτούς που έκραζαν περισσότερο εδω μέσα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πρόβλημα με το κουπόνι. Πήγα να βάλω παραγγελία και μου λέει πως το κουπόνι έχει ήδη χρησιμοποιηθεί. Τι γίνεται ρε παιδιά; Σας έτυχε κάτι παρόμοιο;  Θα τους πάρω αύριο τηλέφωνο. Αν δεν γίνει κάτι θα τους κυνηγήσω και θα πάρω και το κινητό μου από την Cosmote.

 

Υγ. Συγνώμη αν έχει αναφερθεί ξανά η περίπτωση αλλά δεν έχω χρόνο να διαβάσω όλο το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω ειναι ωρα να κλειδωθει το θεμα ,αρκετα κουρασε!!!

 

 

Αν σε κούρασε εσένα, γτ μπαίνεις; Μπορείς εύκολα να το κόψεις ο ίδιος κ να αφήσεις όσους έχουν εκκρεμότητες να κάνουν τη δουλειά τους. Εφόσον υπάρχουν ακόμη ανοιχτές παραγγελίες κ θέματα με παραδόσεις κτλ, σύμφωνα με τους κανονισμούς καλώς μένει ανοιχτό. Από εκεί κ πέρα, βολεύει εσύ, εγώ κι όποιος άλλος να σταματήσει να σκουπιδιάζει το θέμα για να παραμείνει χρήσιμο κ λιγότερο κουραστικό.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν επικοινώνησα μαζί τους και μου είπαν πως πριν τα Χριστούγεννα το τεχνικό τμήμα θα έχει αποστείλει καινούρια κουπόνια σε όσους είχανε καμένα. Τους πιστεύουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν επικοινώνησα μαζί τους και μου είπαν πως πριν τα Χριστούγεννα το τεχνικό τμήμα θα έχει αποστείλει καινούρια κουπόνια σε όσους είχανε καμένα. Τους πιστεύουμε;

Οχι αλλα κανε και αλλιως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλοί έκαψαν το κουπόνι τους εξαιτίας του απαράδεκτου συστηματος με τους 16 όρους ορθής χρήσης απο κάτω..

Anyway, κάποιοι το έχουμε λάβει..Τωρα χριστουγεννα θα είναι πρωτοχρονιά ή του Αι Γιανιού ο Γερμανός ξέρει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα η πρωτη παραγγελια στον Γερμανο δεν ειχε περαστει ποτε λογο κρασαρισματος του συστηματος (μετα απο 2-3 τηλεφωνα στο eshop τους εγινε κατανοητο αυτο) οποτε γιαυτο εβαλα και στην Cosmote η οποια δεν ηρθε ποτε και λαβαμε το κουπονι.

 

Σημερα ελαβα και 2ο email απο Γερμανο με κουπονι και λεω κοιτα να δεις, παραδεχτηκαν το λαθος τους της πρωτης φορας (γιατι δεν φταιμε εμεις που το συστημα εφαγε κολληματα) και εστειλαν κουπονι......Οχι ομως, μου εστειλαν 2η φορα το ΙΔΙΟ κουπονι......

 

Τολμω να πω οτι μολις ειδα το email ειπα πως τους ειχα παρεξηγησει και πως ο Γερμανος προσπαθει να αλλαξει τα πραγματα....Δυστυχως επεσα εξω, η Cosmote αναγνωρισε το λαθος της, ο Γερμανος οχι....Ενταξει ειναι πρακτικα η ιδια εταιρεια αλλα εμεις βλεπουμε 2 καταστηματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κι εγώ είχα πρόβλημα με το κουπόνι, τους τάραξα στα τηλέφωνα, εφτά την μέρα. Και τελικά σήμερα στείλανε άλλο... Μια χαρά δούλεψε, αλλά ο υπάλληλος με θυμόταν να καταλάβετε... Όπως και να χει Xbox one s 1tb battlefield 1 bundle, με 100€ δεν παίρνεις. Ευχαριστώ πολύ τον topic starter.

Επεξ/σία από led zeppelin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ είχα πρόβλημα με το κουπόνι, τους τάραξα στα τηλέφωνα, εφτά την μέρα. Και τελικά σήμερα στείλανε άλλο... Μια χαρά δούλεψε, αλλά ο υπάλληλος με θυμόταν να καταλάβετε... Όπως και να χει Xbox one s 1tb battlefield 1 bundle, με 100€ δεν παίρνεις. Ευχαριστώ πολύ τον topic starter.

 

Το θεμα ειναι πως το παιζουν κινεζοι αφου στην πρωτη παραγγελια το συστημα δεν κρατησε στοιχεια και δεν εστειλε επιβεβαιωτικο οπως η δευτερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...