Προς το περιεχόμενο

[ΤΕΛΟΣ]MICROSOFT Lumia 950 XL Λευκό 199€ @cosmote.gr [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


soik85

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 567
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο Σκρουτζ κι απο Αθήνα έχει πολλές, είναι και μερικά μαγαζιά που βγάζουν επιπλέον έκπτωση από αυτή που αναφέρεται στη σελίδα του σκρουτζ....

 

Εδώ Θεσσαλονικη οι επιλογές είναι λιγότερες.

 

Μερικές ιδέες

 

http://www.windowscentral.com/best-cases-lumia-950-xl

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αθήνα έχει πολλά μαγαζιά με καλες τιμές σε θηκες για το συγκεκριμένο, με τα μεταφορικά για Σαλόνικα μαμιέται λίγο...

 

pc-evolution δες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ِΑυτό είναι πολύ κοντά στο σπίτι μου, ΑΛΛΑ

- δεν έχει απόθεμα σε κάτι που να αξίζει τον κόπο

- δεν πολυγουστάρω να ψωνίσω από εκεί, γιατί αγόρασα μελάνι 3ου κατασκευαστή για τον ΗΡ εκτυπωτή μου και μετά από 30-40 εκτυπώσεις τα έφτυσε και μου λέει η τύπισα εκεί πως έχουν μια ημερομηνια λήξης λέει αυτά, έτσι είναι....τρέχα γύρευε, δεν τους δίνω άλλα γκαφρά.

 

Έριξα τελικά δύο παραγγελίες, για να κάνω κράτηση τιμής και να επιλέξω αφού δω τις θήκες απο κοντά, μία εδώ κι άλλη μια εδώ.

 

Βρήκαι και μια Nillkin σε μαγαζί σχετικά κοντά, αλλά στα 15€ δεν είναι η πρώτη μου επιλογή...δεν νομίζω ότι έχουν τόση διαφορά πια...στα πλαίσια χρήσης τα δικά μου τουλάχιστον (που ό,τι τάμπλετ παίρνω και 1 χρόνο μετά δεν φέρει γρατσουνιά, όπως τα προσέχω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το G3, λέτε θα φάω φρίκη αν πάω σε αυτό ?

Αν είσαι απλός χρήστης απο εφαρμογες θα το λατρεψεις.... amoled οθονη.... εγω ακομα παλευω να μην πατησω το κουμπι παραγγελίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά είδα κάτι βίντεο΄-δείγματα από τη κάμερα του κινητού και το αποφάσισα...φοβερή ποιότητα και λεπτομέρεια...

 

...10 φορές καλύτερη από την αντίστοιχη του LeEco Le Max 2 που πέρασε από τα χέρια μου για μια μέρα

 

 

Αναμένω και το Redmi 3s από Κίνα το οποίο αγόρασα από Banggood, αλ΄λα μάλλον θα σπρωχθεί στις αγγελίες, εκτός κι αν δεν μπορέσω να συνηθίσω εν τω μεταξύ το μέγεθος του 950ΧΛ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το G3, λέτε θα φάω φρίκη αν πάω σε αυτό ?

Ναι θα φας. Καλό το κινητό, μάπα το λειτουργικό. Για αυτό άλλωστε παίζει και τόσο χαμηλά. Είναι για πολύ βασικούς χρήστες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι θα φας. Καλό το κινητό, μάπα το λειτουργικό. Για αυτό άλλωστε παίζει και τόσο χαμηλά. Είναι για πολύ βασικούς χρήστες

με τέτοιο avatar αντικειμενική άποψη. Είναι για την πλειοψηφία των χρηστών μια χαρά... όχι απλά για βασικούς. εαν ελέγξει οτι οι βασικές εφαρμογές που χρησιμοποιεί υπάρχουν https://www.microsoft.com/en-us/store/apps/windows-phone θα μείνει πολύ ευχαριστημένος σε αυτή την τιμή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τέτοιο avatar αντικειμενική άποψη. Είναι για την πλειοψηφία των χρηστών μια χαρά... όχι απλά για βασικούς. εαν ελέγξει οτι οι βασικές εφαρμογές που χρησιμοποιεί υπάρχουν https://www.microsoft.com/en-us/store/apps/windows-phone θα μείνει πολύ ευχαριστημένος σε αυτή την τιμή

Καλά δεν είναι λόγω avatar η άποψη μου αυτή. Δεν έχω την ίδια άποψη για το ios πχ. Η ίδια η Microsoft το σκότωσε το λειτουργικό της. 5 χρόνια μετά ακόμα για βασικές εφαρμογές μιλάμε. Εε όποιος θέλει να είναι παγιδευμένος σε αυτές τις βασικές εφαρμογές και αν θέλει να δοκιμάσει κάτι άλλο να μην μπορεί ας πάρει το lumia. Αν το χάριζαν δεν θα είχα απαιτήσεις, όμως 200 ευρώ είναι 200 ευρώ. Καλύτερα ένα p9 lite παρά αυτό.

 

 

(Όσο αφορά την αντικειμενικοτητα, μακάρι να έδειχνε ενδιαφέρον η Microsoft για το λειτουργικό της μπας και ένιωθε πίεση και η Google για να βελτιώσει και άλλο το Android. Το μονοπώλιο δεν ωφέλησε ποτέ τους καταναλωτές)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά δεν είναι λόγω avatar η άποψη μου αυτή. Δεν έχω την ίδια άποψη για το ios πχ. Η ίδια η Microsoft το σκότωσε το λειτουργικό της. 5 χρόνια μετά ακόμα για βασικές εφαρμογές μιλάμε. Εε όποιος θέλει να είναι παγιδευμένος σε αυτές τις βασικές εφαρμογές και αν θέλει να δοκιμάσει κάτι άλλο να μην μπορεί ας πάρει το lumia. Αν το χάριζαν δεν θα είχα απαιτήσεις, όμως 200 ευρώ είναι 200 ευρώ. Καλύτερα ένα p9 lite παρά αυτό.

 

 

(Όσο αφορά την αντικειμενικοτητα, μακάρι να έδειχνε ενδιαφέρον η Microsoft για το λειτουργικό της μπας και ένιωθε πίεση και η Google για να βελτιώσει και άλλο το Android. Το μονοπώλιο δεν ωφέλησε ποτέ τους καταναλωτές)

μονο σαν hardware να το δεις είναι ανώτερο απο πάρα πολλα android. Μέτρια λειτουργικό αλλά στα 200 € είναι μεγάλη ευκαιρία. Μέτρια περιμετρική κατασκευή αλλα ολα τα αλλα κανουν παπαδες στα 200. p9 lite μπροστα σε αυτό είναι σκουπίδι. Μην τρελαθούμε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να το κάνεις το hardware όταν δεν μπορείς να το χρησιμοποιήσεις?

 

Πραγματικά είναι ήρωες όσοι κάθονται ακόμα στα windows.

 

Και όπως είπε και παραπάνω μακάρι να είχε φτιάξει η microsoft την πλατφόρμα της να υπάρχει ανταγωνισμός.

 

Για αυτούς που δεν τους χρειάζονται διάφορες εφαρμογές είναι καλή πρόταση το 950.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρτάται ποιές εφαρμογές τους χρειάζονται μάλλον, αν βολεύονται με αυτές των Windows...

 

Και στο android προσωπικά αφού βρήκα αυτές που με βόλευαν σταμάτησα να το σκαλίζω...οι κυριότερες από αυτές υπάρχουν και στο Windows Store, άλλες μπορεί να μην τις χρειάζομαι...

 

Για δώστε όμως συγκεκριμένα παραδείγματα, για να μην μιλάμε στον αέρα...τί εφαρμογές ψάχνατε (να κάνουν τί) και δεν βρήκατε κάτι ικανοποιητικό στα Win Phone;

 

Κάτι που σκέφτομαι εγώ πχ, είναι η εφαρμογή της Εθνικής για να παίρνεις αριθμό προτεραιόττηας από το κινητό...αυτό φαντάζομαι δεν υπάρχει σε Windows Store, ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...