Προς το περιεχόμενο

[Reebok] Extra 30% σε προιόντα Outlet


kristosfm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως εγώ που πήγα σε μια γνωστή αλυσίδα με αθλητικά το Sawcut 4.0 το βρήκα επίσης 60€

 

ειναι αναλογα τα  γουστα. 70 κανουν, οχι 60. κι εγω τα δινω πολυ χαμηλοτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 354
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ειναι αναλογα τα  γουστα. 70 κανουν, οχι 60. κι εγω τα δινω πολυ χαμηλοτερα

 

Δεν αναφέρθηκα στην τιμή που τα πουλάς εσύ, γιατί δεν την γνωρίζω κιόλας, αλλά στο οτι στην Ελλαδα τα πουλάν 60€ την σειρά 3 και την σειρά 4(στο intersport τα έχουν 60€) ενω στη reebok την 4 την έχουν 100€ και την 3 στα 45€ με τα μεταφορικά περίπου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αναφέρθηκα στην τιμή που τα πουλάς εσύ, γιατί δεν την γνωρίζω κιόλας, αλλά στο οτι στην Ελλαδα τα πουλάν 60€ την σειρά 3 και την σειρά 4(στο intersport τα έχουν 60€) ενω στη reebok την 4 την έχουν 100€ και την 3 στα 45€ με τα μεταφορικά περίπου. 

 

Αντε παλι. Τη σειρα 3 αρχιζει απο 70 ΕΥΡΩ, μονο ενα τελευταιο νουμερο το εχουν βαλει στα 60 ευρω. 

 

Επισης, στη Reebok δεν εχει 45ευρω με μεταφορικα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανείς γνώμη γι αυτό?

http://www.reebok.de/ros-workout-tr-2.0/AR3207.html?forceSelSize=AR3207_620

 

42,5 φοράω σε nike, 42 2/3 σε adidas

 

αν το πάρω στο 42 (δεν έχει μεγαλύτερο) λέτε να ψάχνομαι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα σχολια γραφουν (google translate) οτι ειναι σφιχτο παπουτσι, το ιδιο φαινεται κι απο τις επιλογες στο αντιστοιχο πινακακι διπλα απο τα σχολια. Προφανως οι ιδιοι εχουν ψηφισει, αλλα θα σου προτεινα να μην ρισκαρεις. Εκτος αν δε σε πειραζει να χασεις τα μεταφορικα αν τυχον δε σου κανουν τελικα και θελεις να τα επιστρεψεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα

 

Να ρωτήσω κάτι για να ξέρω αν είναι να κάνω τον κόπο να ασχοληθώ.

Πήρα και εγώ 3 ζευγάρια όχι μόνο για μένα. Το δικό μου (δε θυμάμαι τύπο, τελική τιμή γύρω στα 27, οπότε δε χάθηκε κι ο κόσμος) με τη δεύτερη φορά που το έβαλα άρχισε κάτι τριξίματα στο μέσο της σόλας σε κάθε βήμα, πολύ έντονα. Προσωπικά μου είναι δυσάρεστο, αν και αν φοράς ακουστικά στο δρόμο δεν ενοχλεί τόσο. Μου είχε τύχει και με άλλης μάρκας ζευγάρι παλιότερα, αλλά ήταν πολυφορεμένο.

οκ το ποσό δεν είναι ιδιαίτερα μεγάλο για παπούτσι, και ίσως είναι χαζή ερώτηση, αλλά υπάρχει κάποιου είδους εγγύηση για φορεμένα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Για σήμερα μόνο, επιπλέον 25% σε εξοπλισμό training στο outlet. Στην ουσία, για μικρή παραγγελία (<75 ευρώ) κερδίζεις τα μεταφορικά (5 ευρώ) και κάτι παραπάνω. Η επιπλέον έκπτωση εμφανίζεται μόλις μπει το προϊόν στο καλάθι.

 

 

SAm4zZR.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...