Προς το περιεχόμενο

[Reebok] Extra 30% σε προιόντα Outlet


kristosfm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια πηρα μια τσαντα απο το site. ειχε αρχικη 35 ευρω και με την εκπτωση πηγαινε 20κατι..

Την γκουγκλαρω και την βρισκω παλι απο το site με 19 δολλαρια. Βαζω και εναν κωδικο για εκπτωση που μου εδωσε κατα την εγγραφη και πηγε στα 16 ευρω η τσαντα. Το paypal μου τραβηξε ομως 18 ευρω (19 δολλαρια δηλαδη) σαν να μην εβαλα τον κωδικο και στο ιστορικο συναλλαγων δεν υπαρχει η παραγγελια που εκανα. Γνωριζει κανεις τι παιζει;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 354
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να ρωτήσω για τα sawcut 3.0:  

 

1) Μου κάθονται πολύ άβολα αυτά που έχουν στενή φόρμα. Προτιμώ δηλαδή αυτά που είναι προς το wide μπροστά.Τα συγκεκριμένα πως είναι;

 

3) Η σόλα είναι σκληρή (για χώμα) ή μαλακή όπως των running;

Επεξ/σία από fonzi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω το μισό Insomnia να φορά τα Sawcut! :-)

Τα παρήγγειλα και εγώ μαζί με ένα ζευγάρι παπούτσια running.

Η τιμή ήταν χώμα.

Σε αναμονή παραλαβής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ολοι βρηκατε νουμερο στα sawcut; πωτς γκενεν αυτο;  :cry:

Γινε κι εσύ μελος στο ipsc.gr δηλαδή στο "Insomnia Prive Sawcut Club" και θα δεις ότι έχει απεριόριστο απόθεμα σε όλα τα νούμερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ολοι βρηκατε νουμερο στα sawcut; πωτς γκενεν αυτο;  :cry:

το sawcut ειναι ΑΝΤΡΙΚΟ παπουτσι. 4 ειναι τα αντρικα νουμερα 41,42,43 και κυριως το 44 . Αν δεν...., κανε οτι και οι αλλοι. Παρε το 43 που εμεινε και 3 ζευγαρια κάλτσες (για να τις φορας ολες μαζι και να σου κανει το 43)   :-)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το sawcut ειναι ΑΝΤΡΙΚΟ παπουτσι. 4 ειναι τα αντρικα νουμερα 41,42,43 και κυριως το 44 . Αν δεν...., κανε οτι και οι αλλοι. Παρε το 43 που εμεινε και 3 ζευγαρια κάλτσες (για να τις φορας ολες μαζι και να σου κανει το 43)   :-)

χααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ θεικο comment. 42 δεν ειχε εξ αρχης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω για τα sawcut 3.0:  

 

1) Μου κάθονται πολύ άβολα αυτά που έχουν στενή φόρμα. Προτιμώ δηλαδή αυτά που είναι προς το wide μπροστά.Τα συγκεκριμένα πως είναι;

 

3) Η σόλα είναι σκληρή (για χώμα) ή μαλακή όπως των running;

 

Μιας και τα έχω τα θεωρώ wide. Είναι σκληρό παπούτσι χωρίς να χάνει τον αθλητικό του χαρακτήρα. Οσό για την σόλα, ναι είναι σκληρή και της αρέσει να βγάζει τα γούστα της στα βράχια και στις σάρες

 

Εχει μια ωραία χαρακτηριστική αισθηση κατά το δέσιμο των κορδονιών όπου με ένα τράβηγμα απλά έχουν σφήξει αλλά και την αντίθετη αίσθηση θα σου δώσει κατά το λύσιμο. Μολις τα φορέσετε και δεθείτε θα το καταλάβετε

 

Που να το ξερα οτι γράφοντας το ποστ θα δημιουργούσα τετοιο κίνημα με τους απανταχου sawcutερς

 

Καλές και όμορφες πεζοπορείες να έχετε ολοι !!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...