Προς το περιεχόμενο

[Reebok] Extra 30% σε προιόντα Outlet


kristosfm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 354
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

κακη δυστυχως.

δεν ειναι για χρηση στην πολη ειναι μονο για outdoor λασπουρια χωραφια βουνα.

γλυστρανε απιστευτα.

τα πρωτα gtx που ειχα παρει τα λατρεψα γιαυτο πηρα κ τα sawcut τα οποια χρησιμοποιησα πολυ αλλα δεν καταλαβαινω γιατι να ειναι gtx ενα παπουτσι κ να γλυστραει στα νερα!

πηρα salomon.. τα ιδια... κατεληξα οτι γενικα τα outdoor δεν ειναι για την χρηση που επιθυμω-για καθε terrain.

 

μετα απο αυτα οπως καταλαβαινετε......τα ξαναπαραγγειλα :shock:  γιατι ηταν σκοτωμα η τιμη κ γιατι μαλλον δεν θα με χωρεσουν κ ελπιζω να μου κανουν refund  :-(

πολυ καλη αγορα στο δια ταυτα αλλα κρατατε μικρο καλαθακι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κακη δυστυχως.

δεν ειναι για χρηση στην πολη ειναι μονο για outdoor λασπουρια χωραφια βουνα.

γλυστρανε απιστευτα.

Shiiiiiit. Είχα στο νου μου ότι θα είναι αποδεκτά σε άσφαλτο/πεζοδρόμια κλπ.

 

Αν είναι έτσι τα βλέπω να πάνε αγγελία με την παραλαβή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα επειδη τωρα το γνωριζεις δεν θα εχεις προβλημα.τα ειχα κανει πολλα χιλιομετρα αλλα εμαθα με τον hard way οτι γλυστρανε.κοντεψα να σκοτωθω σε μαρμαρινη σκαλα  :mad: 

οποτε θελει προσοχη αλλα κατα τα αλλα ειναι ανετα κ πολυ ευρυχωρα.

γενικα ολα τα gtx ειναι σε χωραφια στυλ ή βουνο walking shoes δεν εχω βρει ως τωρα απλα running gtx  :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Shiiiiiit. Είχα στο νου μου ότι θα είναι αποδεκτά σε άσφαλτο/πεζοδρόμια κλπ.

 

Αν είναι έτσι τα βλέπω να πάνε αγγελία με την παραλαβή...

 

Δεν πειράζει θα κανονίσουμε την συνάντηση στην Πάρνηθα !!! Ή σε κανένα φαράγγι :P

 

 

Υ.Γ. ευτηχώς εδώ που είμαι τώρα  όλο κωλόδρομους έχει , οπότε κάτι θα κάνουν! 

post-233843-0-97252400-1480249738_thumb.png

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κακη δυστυχως.

δεν ειναι για χρηση στην πολη ειναι μονο για outdoor λασπουρια χωραφια βουνα.

γλυστρανε απιστευτα.

τα πρωτα gtx που ειχα παρει τα λατρεψα γιαυτο πηρα κ τα sawcut τα οποια χρησιμοποιησα πολυ αλλα δεν καταλαβαινω γιατι να ειναι gtx ενα παπουτσι κ να γλυστραει στα νερα!

πηρα salomon.. τα ιδια... κατεληξα οτι γενικα τα outdoor δεν ειναι για την χρηση που επιθυμω-για καθε terrain.

 

 

Shiiiiiit. Είχα στο νου μου ότι θα είναι αποδεκτά σε άσφαλτο/πεζοδρόμια κλπ.

 

Αν είναι έτσι τα βλέπω να πάνε αγγελία με την παραλαβή...

Έτσι ακριβώς είναι και τα salomοn speedcross...ιδίως τις πρώτες φορές που τα φόρεσα,ήταν σχεδόν επικίνδυνα πάνω στα πεζοδρόμια και την άσφαλτο της πόλης.Μετά από πολλές χρήσεις βέβαια εξομαλύνεται κάπως η κατάσταση.Πάντα πριν παραγγείλετε outdoor/trail παπούτσια να κοιτάτε τη σόλα.Αν παρατηρήσετε, η σόλα στα sawcut μοιάζει πολύ με salomon και φαίνεται ότι είναι ακατάλληλη για τους δρόμους της πόλης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες παρηγγειλα και γω ενα ζευγαρι sawcut νο43 αλλα επειδη τελικα δεν κανουν για τη χρηση που θελω,οποιος τα θελει απο Αθηνα η επαρχια(αποστολη με ελτα αντικαταβολη 3.8€)τα δινω στην τιμη αγορας (35€) μολις ερθουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγινε σε κανέναν αποστολή παιδιά,γιατι βλέπω τα δικά μου ακομα σε διαδικασία πακετάρισμα....

Αρχικά μου έγραφε για την Επόμενη Δεύτερα παράδοση με dhl αλλά δεν το βλεπω!!!!

Από που τα στέλνουν είπαμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω παραγγείλει από Παρασκευή νωρίς το πρωί μόλις έλαβα το ενημερωτικό mail της προσφοράς και από Reebok και από Adidas.Σήμερα μου έστειλαν δύο πανομοιότυπα(για να μην πω ολόιδια!) ενημερωτικά ''Υοur order is on its way.Your invoice is attached'' .Και στα 2 mail έχει 2 αρχεία,ένα με την απόδειξη και ένα με terms and conditions.

Να σημειωθεί ότι μπαίνοντας στο λογαριασμό μου στη σελίδα της reebok μου δείχνει στάδιο 2 ακόμα δηλαδή ''order confirmed,waiting to be packed'' και όχι στάδιο 3 ''shipped''.

ΥΓ:Όσοι λάβατε το αρχείο της απόδειξης από το store της Reebok,διαβάστε στο κάτω μέρος που γράφει

 

Adidas International Trading B.V * Atlas Arena, Africa Building * Hoogoorddreef 9a * 1101 BA Amsterdam ZO * Ολλανδία Η adidas International Trading B.V έχει ιδρυθεί στο Amsterdam και είναι εγγεγραμμένη στο Εμπορικό Επιμελητήριο του Amsterdam No. 33305842 Αριθμός ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΦΠΑ: EL 99 72 76 470

 

Το ίδιο ακριβώς αναγράφεται και στο κάτω μέρος σ'αυτήν της Adidas.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,σκέφτομαι να αγοράσω τα crosstrain Sprint 3.0

Τα θέλω ιδιαίτερα για γυμναστήριο(Βάροι καθώς και διάδρομο)

Τα έχει κανείς?Μου αρέσουν πολύ εμφανισιακά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε προηγούμενη πρόσφατη παραγγελία, η αποστολή έγινε μέσω dhl standard delivery απο Γερμανία.

Μου κάνει εντυπωση πως το πρώτο μειλ που έστειλαν ("your Reebok order is on its way. Your invoice is attached") ειναι αυτό που στέλνουν συνήθως δεύτερο, μερικές μέρες μετά την αποστολή και περιλαμβάνει την απόδειξη αγοράς. "Χρωστάνε" ένα μέιλ ("Your order has been shipped and will be delivered soon") στο οποίο θα αναγράφεται και το tracking number.

Άρα οι αποστολές δεν έχουν ξεκινήσει ακόμα, μάλλον λόγω αυξημένων παραγγελιών.

Απο τη στιγμή που θα λάβετε το μέιλ με το tracking number, υπολογίστε 7-9 ημέρες (όχι απαραίτητα εργάσιμες) για παραλαβή του δέματος.

Επεξ/σία από FKLDS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου στείλανε email ότι την έλαβα την παραγγελία ή θα την λάβω σύντομα :P
Σήμερα ήρθε ειδοποιητήριο και η αλήθεια είναι ότι δεν έχω στο μυαλό μου κάτι άλλο να έρθει.
Οπότε από αύριο τα νεότερα
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...