Προς το περιεχόμενο

[Ηχεία]Logitech® Surround Sound Speakers [email protected]


kristosfm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σήμερα έφτασε στον mailboxde το δεμα, και τελικό κόστος βγήκε 32.65 μεταφορικά και όχι 26.80 που υπολόγισα, το πρόβλημα ήτανε οι διαστάσεις του δέματος και όχι το βάρος. Γιατί σαν βάρος έπρεπε να πληρώσω 17.00€ ενώ εάν το υπολογίζω με διαστάσεις βγαίνει 22.87€ (σαν 40 κιλα). Anyway τελικά έφτασε το κόστος στα 221 και κάτι, άρα ίδια τιμή με της Αγγλίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα έφτασε στον mailboxde το δεμα, και τελικό κόστος βγήκε 32.65 μεταφορικά και όχι 26.80 που υπολόγισα, το πρόβλημα ήτανε οι διαστάσεις του δέματος και όχι το βάρος. Γιατί σαν βάρος έπρεπε να πληρώσω 17.00€ ενώ εάν το υπολογίζω με διαστάσεις βγαίνει 22.87€ (σαν 40 κιλα). Anyway τελικά έφτασε το κόστος στα 221 και κάτι, άρα ίδια τιμή με της Αγγλίας.

Οταν φτάσει στο mailbox μπαίνεις βλέπεις τρόπους αποστολής και αφού επιλέξεις πληρώνεις με paypal?

Μετα απο πόσες μέρες στα έστειλαν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν φτάσει στο mailbox μπαίνεις βλέπεις τρόπους αποστολής και αφού επιλέξεις πληρώνεις με paypal?

Μετα απο πόσες μέρες στα έστειλαν?

Δημιουργείς πρώτα λογαριασμό στο mailboxde μετά κάνεις την παραγγελία από Amazon. Σε 1 η 2 μέρες φτάνει από Amazon στο mailboxde. Όταν φτάσει σου λέει ότι έχεις δεμα κατά τις 12.00 η 13.00 ώρα, (σου στέλνει και email) τελικά σου λέει το κόστος με UPS και πληρώνεις με paypal. (Δηλαδή βάζεις τα χρήματα στον mailboxde και από εκεί κάνεις εξαργυρωση τα χρήματα μέσω αποστολης). Εάν έχεις πληρώσει πριν τις 15.00 ώρα Ελλάδος και επιλέξεις αποστολή τότε στο στέλνει την ίδια μέρα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφυγε η παραγκελια σου απο το mailboxde?

Φανταζομαι αυτοι δεν εχουν τους ιδιους περιοριζμους για επικυνδινα υλικα...

 

Ναι έφυγε κανονικά, δεν υπήρξε πρόβλημα, έφτασε από Amazon.de στο mailboxde.com και από εκεί την ίδια μέρα με UPS για Ελλάδα.

Χθές το χάραμα αποχώρισε από Bologna Italy και λογικά θα βρίσκετε Ελλάδα σήμερα (εκτός αν κάνει 2 μέρες να έρθει από ΙΤ εδώ (πρέπει ήδη να το πήρε η Γενική για το φέρει, συνήθως η UPS αργεί να ενημερώσει το tracking της).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος ίσως τα παραγκείλω και εγώ έτσι αφού το αγγλικό με ακύρωσε.

Θα χάσω ενα 50αρι αλλά έρχεται ο projector τώρα από γερμανία και δεν λέει να μην έχω ήχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος ίσως τα παραγκείλω και εγώ έτσι αφού το αγγλικό με ακύρωσε.

Θα χάσω ενα 50αρι αλλά έρχεται ο projector τώρα από γερμανία και δεν λέει να μην έχω ήχο.

Στην παραγγελία επέλεξε να στο "τυλίξουν σαν δώρο", και όταν θα φτάσει η ώρα να το προωθήσεις από mailboxde στην Ελλάδα, στην περιγραφή γράψε: Logitech Z906. Στις σημειώσεις για την μεταφορική βάλε: WARNING the item is FRAGILE.

 

Όσα περισσότερα περιτυλίγματα τόσο το καλύτερο! (Πιθανώς για αυτό να την γλύτωσα.....)

--------------------------

Εδώ θα βρεις τι δεν στέλνει!!!!

 

https://mailboxde.com/?action=mailboxdecom/prohibited-goods

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν κατάλαβες. Εγώ επέλεξα από την επιλογή του Amazon να βάλει περιτύλιγμα, απλά για το mailboxde γράφεις στο πεδίο description of goods: logitech z906 και στο πεδίο message for the forwarder: warning the package is fragile. Αυτά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου την δίνει τώρα gift option στην επιλογή για edit της παραγγελίας.

Θα τους πάρω πάλι τηλ να δω.

 

Απο την άλλη σκέφτομαι μην μπλέξω και τελικά πάει στο mailbox και δεν φύγει οπότε εκεί μπερδεύει πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου την δίνει τώρα gift option στην επιλογή για edit της παραγγελίας.

Θα τους πάρω πάλι τηλ να δω.

 

Απο την άλλη σκέφτομαι μην μπλέξω και τελικά πάει στο mailbox και δεν φύγει οπότε εκεί μπερδεύει πολύ

 Δες Link.png Site: https://drive.google.com/open?id=0BzALuugTbM2WWDRJNHFrcDUzb0U">ΕΔΩ την εικόνα να δεις την επιλογή για δώρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...