Προς το περιεχόμενο

[Ηχεία]Logitech® Surround Sound Speakers [email protected]


kristosfm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δες Link.png Site: https://drive.google.com/open?id=0BzALuugTbM2WWDRJNHFrcDUzb0U">ΕΔΩ την εικόνα να δεις την επιλογή για δώρο.

Με.την καμία δεν γίνεται edit ξαι να προσθέσω gift options.

Ούτε με τηλ στο support.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με.την καμία δεν γίνεται edit ξαι να προσθέσω gift options.

Ούτε με τηλ στο support.

Ρώτα τον mailboxde μέσω Email αν μπορεί να στο στείλει. Εξήγησε του το πρόβλημα και πιθανώς να σου πει ότι το στέλνω. Τώρα αν οι Άγγλοι στο έστειλαν ήδη στην μεταφορική προς Ελλάδα, νομίζω δεν μπορεί να γίνει αλλαγή διεύθυνσης εκτός εάν δεν σε βρουν που τότε πρέπει να αλλάξεις εσύ τα στοιχεία online στο site της μεταφορική η με Email και άγιος ο θεός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξαρχής ηταν να σταλεί στο mailboxde, και δεν εχει ξεκινήσει γιατι δεν υπάρχει στοκ, πάρα το τι γράφει η σελίδα.

Άρα δηλαδή έμειναν στο Amazon από απόθεμα και δεν έχουν στείλει ακόμα, ωραία μιλά τότε με mailboxde και περιμένουμε νέα σου! Εκεί στο Amazon ποτέ σου είπαν πως θα έχουν απόθεμα για να σου στείλουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

edit: Απάντησαν απλά δεν εχω καταλάβει τι συμβαίνει.

Το προϊόν αυτό δεν θέλει να το στείλει το amazon Ελλάδα για τους δικούς του λόγους η όντως υπάρχει πρόβλημα να το στείλουν?

Είναι δυνατόν να μην μπορεί κάποιος να στείλει ηχεία εντός Ευρωζώνης?

 

Dear Sir/Madam,

 

If is the goods not on the list of our prohibited goods, we can send it. See the link below:

https://www.mailboxde.com/?action=mailboxdecom/prohibited-goods

 

We can your shipment repack in the another box. I do not know, what do you mean wrap as a gift?

Unfortunately, we do not offer way of transportation. Only the type of carrier.

 

I am sending you the type of carrier to Greece:

https://www.mailboxde.com/greece.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

edit: Απάντησαν απλά δεν εχω καταλάβει τι συμβαίνει.

Το προϊόν αυτό δεν θέλει να το στείλει το amazon Ελλάδα για τους δικούς του λόγους η όντως υπάρχει πρόβλημα να το στείλουν?

Είναι δυνατόν να μην μπορεί κάποιος να στείλει ηχεία εντός Ευρωζώνης?

 

Dear Sir/Madam,

 

If is the goods not on the list of our prohibited goods, we can send it. See the link below:

https://www.mailboxde.com/?action=mailboxdecom/prohibited-goods

 

We can your shipment repack in the another box. I do not know, what do you mean wrap as a gift?

Unfortunately, we do not offer way of transportation. Only the type of carrier.

 

I am sending you the type of carrier to Greece:

https://www.mailboxde.com/greece.html

Θεωρητικά δεν μπορούν να το στείλουν Ελλάδα αεροπορικως λόγο του διπλού μαγνήτη. Αλλά το mailboxde έβαλε πάνω ταμπέλα ότι το δεμα περιέχει μαγνήτη και να μην πάει αεροπορικως. Άρα το δέχεται να το στείλει Ελλάδα καθώς έξω από το πακέτο του Amazon είχε περιγραφή προϊόντος (Logitech Z906 5.1 Speakers DB.MGNT.). Εμένα πάντως έφτασε μόλις. Η συσκευασία δώρου παντως έδειχνε τι ήταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...Αλλά το mailboxde έβαλε πάνω ταμπέλα ότι το δεμα περιέχει μαγνήτη και να μην πάει αεροπορικως. .....

....Η συσκευασία δώρου παντως έδειχνε τι ήταν.

Δηλαδή τόνισαν αυτοί τι είναι μέσα στ) συσκευασία?

Και οταν λες η συσκευασία έδειχνε τι είναι μέσα εννοείς απο την ταμπέλα που έβαλε το mailboxde η Και επειδή η gift συσκευασία του amazon ηταν πχ 2 κορδέλες μόνο και έβλεπες τι προϊόν είναι μέσα?

 

Γενικότερα μου κάνει οτι το Amazon ήθελε και έριξε τα άκυρα για Ελλάδα χωρίς να υπάρχει ιδιαίτερο πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20161206_100054.png
 
20161206_100101.jpg
 
20161206_100235.jpg
 
20161206_100339.jpg
 
20161206_100835.jpg

Δηλαδή τόνισαν αυτοί τι είναι μέσα στ) συσκευασία?
Και οταν λες η συσκευασία έδειχνε τι είναι μέσα εννοείς απο την ταμπέλα που έβαλε το mailboxde η Και επειδή η gift συσκευασία του amazon ηταν πχ 2 κορδέλες μόνο και έβλεπες τι προϊόν είναι μέσα?

Γενικότερα μου κάνει οτι το Amazon ήθελε και έριξε τα άκυρα για Ελλάδα χωρίς να υπάρχει ιδιαίτερο πρόβλημα.

 

Όπως βλέπεις στο χαρτάκι του amazon γράφει τι περιέχει μέσα (ποιο κάτω στο χαρτάκι γράφει και το Link για το προϊόν), επίσης βλέπεις ότι υπήρχαν ταμπέλες οι οποίες και προειδοποιούσαν για τον διπλό μαγνήτη. Η συσκευασία του Amazon ήταν το κουτί logitech και από πάνω άλλο κουτί για την μεταφορική το οποίο είχε το χαρτάκι του Amazon και χαρτί για προστασία.

 

Έφτασε στο mailboxde (σαν gift option του amazon) και από εκεί το προόθησαν στην κούριερ μαζί με το αυτοκόλλητο DO NOT SHIP BY AIR. Άρα και το mailboxde ήξερε τι έχει μέσα το πακέτο και η UPS.

 

Άρα το συμπέρασμα είναι οτι λογικά (τα) Amazon δεν έστελναν Ελλάδα για κάποιο λόγο, πιθανώς και επίτηδες για να προλάβει τις παραγγελίες εντός UK / GE, και δεν έφτανε το απόθεμα για εκτός των χωρών αυτών.

Επεξ/σία από Dev1l
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αυτό πιστεύω, επίτηδες έριξε το άκυρο.

 

Απάντηση από mailbox όταν τους είπα ακριβώς τι προϊόν θα μου προωθήσουν.

 

Yes, we can forward this type of goods.

When your shipment arrive to our warehouse, you can write your request in the Received shipment, to the section Individual request. We can repack your shipment in to another box, fix the shipment with black foil of put inside filling.

 

Από την στιγμή που είχε το αυτοκόλλητο "DO NOT SHIP BY AIR" δεν θα τους πω να το τυλίξουν γιατί μπορεί να το χρεώσουν.

Απλά (όχι οτι έχει ιδιαίτερη σημασία) το "DO NOT SHIP BY AIR" σίγουρα το έβαλε το mailbox η μήπως και το Amazon?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αυτό πιστεύω, επίτηδες έριξε το άκυρο.

 

Απάντηση από mailbox όταν τους είπα ακριβώς τι προϊόν θα μου προωθήσουν.

 

Yes, we can forward this type of goods.

When your shipment arrive to our warehouse, you can write your request in the Received shipment, to the section Individual request. We can repack your shipment in to another box, fix the shipment with black foil of put inside filling.

 

Από την στιγμή που είχε το αυτοκόλλητο "DO NOT SHIP BY AIR" δεν θα τους πω να το τυλίξουν γιατί μπορεί να το χρεώσουν.

Απλά (όχι οτι έχει ιδιαίτερη σημασία) το "DO NOT SHIP BY AIR" σίγουρα το έβαλε το mailbox η μήπως και το Amazon?

Και οι δύο το βάζουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι εντυπώσεις σου από τα ηχεία;

Αρκετά καλή εντύπωση απέκτησα από την ποιότητα κατασκευής, η εμφάνιση ήταν χοντρό κομμένη και η αίσθηση της κονσόλας σαν φθηνή κατασκευή των 10€. Από ήχο δεν έχω παράπονο αλλά δεν ανέβασα και φωνή πάνω από το 20% ακόμα. Συνδέθηκε με οπτική ίνα και λειτουργεί σωστά με εξαίρετη ποιότητα ήχου στα αφτιά μου (προερχόμενος από τα z506) σε θέμα μουσικής, σ ημέρα θα βάλω ταινία να δω και να πω. Θα ενημερώσω σε λίγο καιρό πάλι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ακύρωσαν και για Γερμανία οι Μαλακ3ς

Αρκετά καλή εντύπωση απέκτησα από την ποιότητα κατασκευής, η εμφάνιση ήταν χοντρό κομμένη και η αίσθηση της κονσόλας σαν φθηνή κατασκευή των 10€. Από ήχο δεν έχω παράπονο αλλά δεν ανέβασα και φωνή πάνω από το 20% ακόμα. Συνδέθηκε με οπτική ίνα και λειτουργεί σωστά με εξαίρετη ποιότητα ήχου στα αφτιά μου (προερχόμενος από τα z506) σε θέμα μουσικής, σ ημέρα θα βάλω ταινία να δω και να πω. Θα ενημερώσω σε λίγο καιρό πάλι.

με ποιόν courier πήγε από Αγγλία Γερμανία γιατί οι Μ@λακες λένε οτι δεν βρίσκουν available courier για την διεύθυνση της Γερμανίας..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...