Προς το περιεχόμενο

[Ηχεία]Logitech® Surround Sound Speakers [email protected]


kristosfm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα ακύρωσαν και για Γερμανία οι Μαλακ3ς

με ποιόν courier πήγε από Αγγλία Γερμανία γιατί οι Μ@λακες λένε οτι δεν βρίσκουν available courier για την διεύθυνση της Γερμανίας..

 

Εγώ τα είχα πάρει από το Γερμανικό Amazon (δες ποιο πάνω και την εικόνα). Εμένα την έστειλαν μέσω DHL από Amazon.de στο mailboxde.com. 

 

  • Mailboxde.com GmbH
  • Full Name , ID xxxxx
  • Äußere Weberstr. 57
  • Zittau, Sachsen 02763
  • Germany

 

Δες μήπως αντί για Äußere στην διεύθυνση γράφει Äussere.

 

Πιθανώς εκεί είναι το λάθος. Εμένα όμως στο Γερμανικό amazon άλλαξε την διεύθυνση αυτόματα (από Äussere σε Äußere)

Λογικά για αυτό δεν το βρίσκουν και θεωρούν την διεύθυνση λάθος.

Ενημέρωση: -------------------------------

Επίσης πες τους να κόψουν το κεφάλι τους και να το στείλουν, εσένα δεν σε ενδιαφέρει καθώς η amazon στέλνει κανονικά Γερμανία σε εκείνη την διεύθυνση (το έλεγε τότε: This item can dispatch to Germany-Mainland).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 99
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τους πηρα 30 τηλέφωνα και μου λένε οτι δεν μπορούν γιατί δεν τους επιτρέπει το σύστημα να την επαναφέρουν.

Μάλιστα, οπότε το άκυρο είναι οριστικό. Δεν πειράζει όλο και κάποια προσφορά θα παίξει τώρα τα Χριστούγεννα, το τσιμπάς τότε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τους πηρα 30 τηλέφωνα και μου λένε οτι δεν μπορούν γιατί δεν τους επιτρέπει το σύστημα να την επαναφέρουν.

offtopic

 

Μλκια, μην σκας, προσευχήσου μπορεί να βγει προσφορά με edifier s550 /S760D και τότε θα είσαι χαρούμενος :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

offtopic

 

Μλκια, μην σκας, προσευχήσου μπορεί να βγει προσφορά με edifier s550 /S760D και τότε θα είσαι χαρούμενος :P

Εχεις δει ποτε προσφορα στα παραπανω edifier; και που;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα απο 20 email οταν άρχισα να πατάω στο feedback οτι ειναι άχρηστοι (γιατι μου έλεγαν να μπαίνω συχνά στην σελίδα να τα πετύχω ξανα σε προσφορά και άλλες τέτοιες μπούρδες) τοτε μου έδωσαν 10 λιρες δώρο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα παιδια
εγω χθες τα τσιμπησα με 120ευρω απο το Γερμανικο ebay ολοκαινουρια στην κουτα τους και τα εστειλα στον πατερα μου με 0 κοστος μεταφορικων καθως μενει Γερμανια και θα κατεβει με αυτοκινητο σε λιγες μερες  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι το ξερω αλλα εγραφε 120 γι αυτο εβαλα και απο κατω την αλλη φωτογραφια
τελικα εφαγα ακυρακι

μου εστειλε τα λεφτα πισω και ειπε πως κανανε λαθος στην τιμη :unsure:  :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικό mate... 120 ήταν παρά φύσει μικρή η τιμή.

Απλά, σε κάθε περίπτωση, κάτι τέτοια τα ποστάρουμε κιόλας on-time, έτσι; Γι' αυτό άλλωστε υπάρχει αυτό το section των προσφορών. Έχουμε βοηθηθεί κι έχουμε κάνει συμφέρουσες αγορές κόσμος και κοσμάκης από εδώ πέρα. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...