Προς το περιεχόμενο

Ubisoft 30 Days of Giveaways - uPlay


ioann1s

Προτεινόμενες αναρτήσεις

link?

 

δεν το βρισκω ουτε στο site, ουτε στο uplay

 

edit: βασικα βρηκα το calendar που το εστειλε καποιος πιο πισω, αλλα το σημερινο δωρο (day 22) ειναι μαυρισμενο, δεν σε αφηνει να το ανοιξεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μου φαινεται το insomnia τα επαιξε, καθως λεει οτι εκανα comment στις 10 το πρωι, ενω εγω ξυπνησα στις 12 :P

 

edit: βασικα παει πισω 2 ωρες, γιατι τωρα ειναι 1:12 και το comment λεει 11:12. οτι ναναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου φαινεται το insomnia τα επαιξε, καθως λεει οτι εκανα comment στις 10 το πρωι, ενω εγω ξυπνησα στις 12 :P

 

edit: βασικα παει πισω 2 ωρες, γιατι τωρα ειναι 1:12 και το comment λεει 11:12. οτι ναναι

 

Εμένα μια χαρά τα δείχνει

 

post-175401-0-00581200-1481801627_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

rip

 

attachicon.gifinsomnia.png

Insomnia.gr  \ Πίνακας Ελέγχου  \ Ρυθμίσεις  \ Ρυθμίσεις Προφίλ \ Γενικές Ρυθμίσεις Λογαριασμού \  Χρονική Ζώνη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Insomnia.gr  \ Πίνακας Ελέγχου  \ Ρυθμίσεις  \ Ρυθμίσεις Προφίλ \ Γενικές Ρυθμίσεις Λογαριασμού \  Χρονική Ζώνη

 

fixed. ειχε κανει reset σε gmt. Το εβαλα gmt+2  αλλα μου φανηκε περιεργο γιατι ελεγε south africa (μονο!) και την Ελλαδα δεν την ειχε καν... περιεργα πραγματα στο ινσομνια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εξαιρέσεις το assassin creed, ολα τα άλλα τα είχε ξαναδώσει μέσα στο 2016, απλά ήταν για 1-2 μέρες και ο περισσότερος κόσμος δε τα προλάβαινε. Ήλπιζα σε κάτι διαφορετικό τώρα για χριστούγεννα, αλλά από το μπιτ ολότελα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εξαιρέσεις το assassin creed, ολα τα άλλα τα είχε ξαναδώσει μέσα στο 2016, απλά ήταν για 1-2 μέρες και ο περισσότερος κόσμος δε τα προλάβαινε. Ήλπιζα σε κάτι διαφορετικό τώρα για χριστούγεννα, αλλά από το μπιτ ολότελα :P

 

Ναι ισχυει, ειχα παρει το crew το καλοκαιρι. Αλλα σε σχεση με αλλες εταιριες που δεν πολυδινουν μια χαρα μας εκατσε. Τιμια παιχνιδακια ολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει παιδιά, μια χαρά είναι ( ubi δεν είχα ) και έκανα το καλοκαίρι για το crew ... αλλά αν έβλεπα σήμερα ότι δίνει 7 μαζί και όχι σκουπίδια! θα έφτιαχνα λογαριασμό ... είδα τι δίνει και οι άλλοι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...