Προς το περιεχόμενο

Πλήρως επιτυχημένη η πρώτη ευρεία διεξαγωγή του Black Friday στην Ελλάδα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδώ που τα λέμε πάνω κάτω σε τιμή skroutz το πήρες. Για σκέψου black friday σε σκρουτζομάγζο :D

Πάνω κάτω είναι 90 ευρώ (μαζί με μεταφορικά ) ; Που υπαρχει αυτή η τιμή στο Σκρουτζ ; Για δες εδώ !

https://www.skroutz.gr/s/7401406/Sony-Xperia-Z5-32GB.html

Μια χαρά τιμή το πήρε ο φίλος, 80 με 90 € κάτω .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ σήμερα ψώνισα τρομερή ευκαιρία ενα καινούριο MacBook Pro απο 1800€ μόλις με 1699€ κρίμα όμως που χρωστάω στην ΔΕΗ και μου έχουν κόψει το ρεύμα και δεν μπορώ να το λειτουργήσω ελπίζω όμως στον επόμενο διακανονισμό με 1350 δώσεις να μου το επανασυνδέσουν και να έχω την ευκαιρία να χαρώ το καινούριο μου mac...........ευτυχώς που ήρθε το βλακ Friday να μπορούμε και εμείς η μεσαία τάξη της κρίσης να κάνουμε το όνειρο μας πραγματικότητα

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ψωνισα ΤΙΠΟΤΑ. Ντρεπομαι που μπαινω εμποδιο στην αναπτυξη του τοπου. Αληθεια λεω δεν το εκανα επιτηδες, δεν θελω να αλλαξω την τηλεοραση που εχω παρει εδω και 4 χρονια και ακομη με ΥΠΕΡ καλυπτει η το κινητο που αγορασα πριν απο 1 χρονο με 120€ και επισης με ΥΠΕΡ καλυπτει. Εαν ειχε εκεινο το ρετρο κονσολακι της Nintendo θα το σκεφτομουν πιο σοβαρα το πραγμα.
Παραλληλα δεν βλεπω κανενα κακο η λαθος σε οσους στηθηκαν και αγορασαν κατι που χρειαζοταν η νομιζουν οτι χρειαζοταν (δεν ειμαι κριτης κανενος) σε καλυτερη τιμη.
Μου την δινει που και αυτο μερικοι πανε να το πολιτικοποιησουν. Χαλαρωστε μαγκες γαμω-εκπτωσεις ειναι, δεν κανουμε επανασταση ουτε εχουν σχεση οι εκπτωσεις με τα μνημονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

και εγώ σήμερα ψώνισα τρομερή ευκαιρία ενα καινούριο MacBook Pro απο 1800€ μόλις με 1699€ κρίμα όμως που χρωστάω στην ΔΕΗ και μου έχουν κόψει το ρεύμα και δεν μπορώ να το λειτουργήσω ελπίζω όμως στον επόμενο διακανονισμό με 1350 δώσεις να μου το επανασυνδέσουν και να έχω την ευκαιρία να χαρώ το καινούριο μου mac...........ευτυχώς που ήρθε το βλακ Friday να μπορούμε και εμείς η μεσαία τάξη της κρίσης να κάνουμε το όνειρο μας πραγματικότητα

 

 

Βασικά αν δεν είχες να πληρώσεις το ρεύμα, δεν θα έγραφες τώρα στο insomnia. Άρα χρησιμοποιείς και συ κάποια από τα "αυτόματα" κείμενα-απόψεις-κλισέ που κυκλοφορούν... :)

Η Παρασκευή της χαμένης αξιοπρέπειας θα έλεγα εγώ.

Άντε και του χρόνου μαζί με το Halloween.

 

Και τι έχει το halloween που θα πρέπει να μας ενοχλεί? Δεν έχουμε απόκριες και εμείς? Ε άλλη μία γιορτή και τι έγινε! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρισκομαι στην ουγγαρια για επαγγελματικο ταξιδι. Πηγα λοιπον σε mall του κεντρου να κανω συγκρισεις τιμων. Αποτελεσμα οι τιμες ειναι πιο υψηλες απο Ελλαδα και η "εκπτωση" απλα στα γραμματα των αριθμων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


εγώ χθές έκραζα και το περίμενα 100% αποτυχία αλλά διαψεύστηκα εν μέρη. Δεν πολύ ασχολήθηκα ούτε ψώνισα αλλά σε 2-3 προιόντα που έψαχνα εγώ και φίλοι είδα κάλες προσφορές τόσο σε high end κομμάτια όσο και mid-low range.



playstation 4 κανονικά 270 ευρό,bf 200euro 35% κατω απο το σκρούτζ.



iphone 6s plus 16gb κανονικά 540 ευρό ,bf 400, 35% κάτω απο σκρούτζ



LG Oled 65c6 4000eyro στις γνωστές αλυσίδες ,3650 skroytz 2700 sto plaisio black friday.



Samsung 60ks7000 1800euro , 1300 euro sto plaisio 40% κατω και δωροεπιταγη 250ευρο! Φαντάσου σε τι ποσοστά κέρδους παίζουν...τεσπα



Δεν το λες και αποτυχία , σιγουρα δεν είναι όπως το εξωτερικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ που τα λέμε πάνω κάτω σε τιμή skroutz το πήρες. Για σκέψου black friday σε σκρουτζομάγζο :D

 

Οχι, το πηρα 80 ευρω λιγοτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ απο την αλλη δεν βρήκα κατι που θα ήθελα αυτή την στιγμή σε καταστημα ελλάδας. Βρήκα ομως στην μισή τιμή θήκες στο site της UAG στην μισή τιμή και τσίμπησα 2 για το note 4 μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...