Προς το περιεχόμενο

Αγορά τηλεόρασης.


Mad360

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρετώ όλα τα μέλη του φόρουμ,

πρόκειται να προβώ στην αγορά καινούργιας τηλεόρασης. Επειδή δεν είμαι ειδήμων θα ήθελα τις γνώσεις σας επί του θέματος.
Δεδομένα: Ταβάνι 1200ευρώ, απαιραιτήτως 4k UHD HDR κλπ,  ως 49 ίντσες επειδή υπάρχει περιορισμός χώρου , σε καμία περίπτωση κυρτή, το 3D δεν μας απασχολεί.

'Ολες οι απόψεις καλοδεχούμενες, ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οτι λεει ο φιλος thpon!

 

http://www.plaisio.gr/thleoraseis/tv/tileoraseis/Samsung-TV-49-UE49KS7000-SXXH.htm

 

899 + 150 δωρο !  Αν προλαβαινεις εχει καλως :-)

 

και μετα βεβαια παλι μεσα στο budget εισαι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει εξαντληθει. γενικα σε αυτα τα λεφτα ειναι ο,τι καλυτερο και επιμενετε τοσο; εχει καποιος εμπειρια χρησης να μου πει λιγα λογια. τηλεοραση δεν βλεπω οποτε ανεφαφερομαι σε αλλες λειτουργιες ποιοτητα εικονας, συμβατοτητα, ταχυτητα , λογισμικο smart κοκ...


Ευχαριστω οσους μου απαντησαν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει εξαντληθει. γενικα σε αυτα τα λεφτα ειναι ο,τι καλυτερο και επιμενετε τοσο; εχει καποιος εμπειρια χρησης να μου πει λιγα λογια. τηλεοραση δεν βλεπω οποτε ανεφαφερομαι σε αλλες λειτουργιες ποιοτητα εικονας, συμβατοτητα, ταχυτητα , λογισμικο smart κοκ...

 

 

Ευχαριστω οσους μου απαντησαν!

http://www.trustedreviews.com/samsung-ue49ks7000-review

 

SHOULD I BUY THE SAMSUNG UE49KS7000?

If you’re looking for your first 4K HDR TV, the Samsung UE49KS7000 would be an excellent choice. It doesn’t have the capabilities of the flagship TVs such as the Samsung UE65KS9500, but it does a great job of justifying the existence of 4K and HDR, and it rightly deserves its UHD Premium badge. Crucially, its £1,099 price tag is very reasonable for a display of this calibre. That makes it an ideal candidate for someone with an older HD TV, looking to upgrade.

 

Ποσο μαλλον τωρα που την βρισκεις ακομα πιο φθηνα. Και να μην την βρεις σημερα , θα την πετυχεις στις γιορτες.  Η προσφορα απο την samsung παντως ληγει 31/12, εχεις καιρο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.trustedreviews.com/samsung-ue49ks7000-review

 

SHOULD I BUY THE SAMSUNG UE49KS7000?

If you’re looking for your first 4K HDR TV, the Samsung UE49KS7000 would be an excellent choice. It doesn’t have the capabilities of the flagship TVs such as the Samsung UE65KS9500, but it does a great job of justifying the existence of 4K and HDR, and it rightly deserves its UHD Premium badge. Crucially, its £1,099 price tag is very reasonable for a display of this calibre. That makes it an ideal candidate for someone with an older HD TV, looking to upgrade.

 

Ποσο μαλλον τωρα που την βρισκεις ακομα πιο φθηνα. Και να μην την βρεις σημερα , θα την πετυχεις στις γιορτες. Η προσφορα απο την samsung παντως ληγει 31/12, εχεις καιρο

 

Ευχαριστω . Ναι αν τη βρω σε αυτη την τιμη θα ειναι ο,τι καλυτερο. Προς το παρον δεν τη βρισκω εδω Ηρακλειο Κρητης. Βρήκα με αντικαταβολή όμως συμπεριλαμβανομένου μεταφορικών στα 1099. Με υπομονή όμως εικάζω ότι κάπου θα την πετύχω σε προσφορά όπως αυτή που παρέθεσες .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

200€ παραπάνω είναι κάμποσα. Καλύτερα να περιμένεις.Και γω έχασα τη σημερινή προσφορά ,την ίδια σε 55'',αλλα θα περιμένω μέχρι τις γιορτές.

 

 

Παίζει να με ενημερώσεις επειδή σε βλέπω και το ψάχνεις;  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια τι λετε για αυτην?

 

γνωριζει καποιος αν αξιζει εχω μπει στην πριζα για 4κ

 

αξιζει?ειναι και hdr?

δεν βρισκω κατι στο ιντερνετ για αυτην

 

http://www.public.gr/product/tileoraseis/tileoraseis/tileorasi-43-hitachi-43hk6w64-smart-led-ultra-hd/prod8281324pp/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...