Προς το περιεχόμενο

Κάμερα s6 ή s7?


jeanthira7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ιδού το ερώτημα...

Εχω ήδη το s6 και σκέφτομαι να αγοράσω το s7...

Όμως ακούω ότι η ποιότητα της κάμερας δεν συγκρίνεται με το s6.

 

Η γνώμη σας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αξιζει η μεταβαση τζαμπα λεφτα θα δωσεις κι εγω το s6 εχω κ ειχα για μια εβδομαδα το s7 γενικα ναι εχει καλυτερη καμερα σε θεμα ποιοτητας αλλα γενικα δεν θα δεις μεγαλη διαφορα στην συνολικη εμπειρια οποτε για μενα οχι.. μην αλλαζεις περιμενε για κατι καλυτερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αξιζει η μεταβαση τζαμπα λεφτα θα δωσεις κι εγω το s6 εχω κ ειχα για μια εβδομαδα το s7 γενικα ναι εχει καλυτερη καμερα σε θεμα ποιοτητας αλλα γενικα δεν θα δεις μεγαλη διαφορα στην συνολικη εμπειρια οποτε για μενα οχι.. μην αλλαζεις περιμενε για κατι καλυτερο...

Μάλλον έχεις καλή όραση εσύ και δεν βλέπεις διάφορες στην καμερα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον έχεις καλή όραση εσύ και δεν βλέπεις διάφορες στην καμερα ...

Τουλαχιστον εγω ξερω να διαβαζω γιατι πανω γραφω ναι εχει διαφορα η καμερα αλλα στην συνολικη εμπειρια πολυ μικρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όμως ακούω ότι η ποιότητα της κάμερας δεν συγκρίνεται με το s6.

 

Αυτο γραφτηκε. Και στο παραπανω πρεπει να υπολογισουμε ποσο κοστιζει η μεταβαση απο το S6 και S7 και αν αξιζει για αυτο ακριβως τον λογο. Η απαντηση λοιπον που δινουν ολοι ειναι οτι ναι υπαρχουν αλλαγες και στην καμερα(στην ουσια το S7 ειναι η αναβαθμισμενη εκδοση του S6,οπως το Iphone 6s ενα πραγμα)αλλα οχι στο να σε κανει να αλλαξεις κινητο μονο για αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιοι αναφέρουν ότι overall είναι καλύτερη του 7. Το 6 όμως λόγω μεγαλύτερης ανάλυσης στις ημερήσιες είναι κοντά και ίσως λιγο καλύτερες.

 

Από κει και πέρα ή διάφορα στα χρήματα μόνο και μόνο για την κάμερα δεν αξίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, εγώ νόμιζα ότι το s6 έχει την καλύτερη κάμερα. Είδα όμως κάτι review που συγκρίνουν s6 με nexus 6p στην κάμερα και του nexus μου φαίνεται μακράν καλύτερη! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, εγώ νόμιζα ότι το s6 έχει την καλύτερη κάμερα. Είδα όμως κάτι review που συγκρίνουν s6 με nexus 6p στην κάμερα και του nexus μου φαίνεται μακράν καλύτερη! 

Το 6P και το 5Χ που έχουν την ίδια ακριβώς κάμερα, πατάνε το s6 και το s7 :P  Υπάρχουν πολλά βίντεο που μπορείς να δεις και να το διαπιστώσεις και μόνος σου. 

ΑΝ βάλεις τα 2 κινητά δίπλα δίπλα και δεις τις φωτογραφίες, θα δεις ότι του s7 είναι καλύτερες αλλά αυτό γίνεται λόγω οθόνης. 

ΑΝ βάλεις τις φωτο σε ενα pc και τις δεις, θα δεις την πραγματική διαφορά. Τα nexus σκίζουν. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...