Προς το περιεχόμενο

Το Galaxy S7 edge έχει το ασφαλέστερο SAR ανάμεσα σε όλες τις ναυαρχίδες


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Επίτηδες έχει μεγάλο sar για να κάνουν πλύση εγκεφάλου στους ιδιοκτήτες τους.Μονο έτσι θα ξαναπαρουν iphone..

 

Πολλά απωθημένα ρε φίλε! :P

 

Ξέρω και γω έναν που κοιτάζει πάντα το SAR και κράζει και τα iphones ΑΛΛΑ ταυτόχρονα τα απογεύματα είναι σε κάτι επιτροπές αμόρφωτων ανθρώπων που πάνε και τσεκουρώνουν και γκρεμίζουν τις κεραίες κινητής απο ταράτσες στις γειτονιές, για να μην πάθουν τα παιδάκια του καρκίνο.

 

Και μετά γυρνάει σπίτι του χαρούμενος το βράδυ και δίνει και ένα φιλάκι στο παιδί του που κοιμάται, έχοντας κάτω απο το μαξιλάρι του το κινητό που του έκανε δώρο στα γενέθλια (αναμμένο φυσικά) και το οποίο πλέον λειτουργεί 100% πιο ισχυρά από πριν μιας και η κεραία πια είναι πολύ πιο μακριά...

 

:ph34r:

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 98
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πρωτιά σε όλα, κατά τα άλλα έχουν και γαμώ τις λήψεις συγκριτικά με άλλα κινητά.

Τώρα τελευταία είχα g5 που έπιανε εκεί που τα iphone 6s δεν πλησίαζε ( πάρκινγκ -3 ) . Ούτε όμως και το 5x πάλι της lg. Όλα είναι συγκριτικά..μου αρέσουν και τα 3 , μην βαρατε μερικοί μερικοί.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τα πάει με το sar η σαμμυ,αλλα εχει κατι μπαταριες.....εκρηκτικες :-D

Η sammy μαζι με την LG εχουν τις καλυτερες μπαταριες ιοντων λιθιου στον πλανητη Γη, και ειναι υπερβολικα πολυ μπροστα απο τον 2ο. Και σε τεχνογωνσια και σε r&d και στα παντα. 

Πολλά απωθημένα ρε φίλε! :P

 

Εγραψες 3 παραγραφους για να απαντησεις σε μια σειρα κειμενο που λεει για το υψηλο sar των iPhone, περιγραφωντας μας μια φανταστικη ιστορια (σαν αυτη με τον Σκαρμουτσο ενα πραμα), η οποια ειναι και ασχετη με το post του παιδιου (οτι τα iPhone εχουν υψηλο Sar), και λες οτι αυτος τα εχει τα απωθημενα? Καλα νταξει....

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Η sammy μαζι με την LG εχουν τις καλυτερες μπαταριες ιοντων λιθιου στον πλανητη Γη, και ειναι υπερβολικα πολυ μπροστα απο τον 2ο. Και σε τεχνογωνσια και σε r&d και στα παντα. 

Εγραψες 3 παραγραφους για να απαντησεις σε μια σειρα κειμενο που λεει για το υψηλο sar των iPhone, περιγραφωντας μας μια φανταστικη ιστορια (σαν αυτη με τον Σκαρμουτσο ενα πραμα), η οποια ειναι και ασχετη με το post του παιδιου (οτι τα iPhone εχουν υψηλο Sar), και λες οτι αυτος τα εχει τα απωθημενα? Καλα νταξει....

 

Μην τα ξαναλέμε! Όποιος το κατάλαβε. Αν εσυ θεωρείς πως δεν σχετίζονται, ποιος είμαι εγώ να διαφωνήσω! :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην τα ξαναλέμε! Όποιος το κατάλαβε. Αν εσυ θεωρείς πως δεν σχετίζονται, ποιος είμαι εγώ να διαφωνήσω! :P

 

Oχι, το οτι το iPhone εχει υψηλο Sar δεν σχετιζεται με το οτι καποιος παει και ξηλωνει κεραιες γιατι δεν ξερει πως δουλευει η ακτινοβολια. Επισης το οτι αυτος ο καποιος κραζει την Apple οντας ασχετος με την ακτινοβολια δεν σημαινει οτι το iPhone παυει να εχει υψηλο Sar.

 

Οποτε ποιο ηταν το point που εθεσες? Οτι οποιος κραζει τα iPhone για το υψηλο Sar ειναι ασχετος απο ακτινοβολια? Και το λοιπον? Και σωστο να ειναι το επιχειρημα σου, τα iPhone δεν παυουν να εχουν υψηλο Sar. 

 

PS1. Δεν με ενδιαφερει καθολου το Sar των κινητων btw, απλα τα επιχειρηματα σου ειναι γεματα logical fallacies.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τα πάει με το sar η σαμμυ,αλλα εχει κατι μπαταριες.....εκρηκτικες :-D

 

Καλά ρε γ***ω το στανιό μου δε βαρεθήκατε το ίδιο τροπάρι κάθε μέρα εδώ και μήνες;

Έχει σταματήσει να είναι αστείο από τη δεύτερη μέρα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε γ***ω το στανιό μου δε βαρεθήκατε το ίδιο τροπάρι κάθε μέρα εδώ και μήνες;

Έχει σταματήσει να είναι αστείο από τη δεύτερη μέρα.

Εκρηγνονται και οι χρήστες της Samsung τώρα; :P :D

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν ξερω τι λέει το gsmarena αλλά εγω που κολλησα με την τεχνολογία εδώ και χρόνια το πρώτο πράγμα που έμαθα ήταν για το sar καθώς με ενδιέφερε παρά πολύ. Το όριο έλεγε όταν είχα πατήσει sar global στα κινητά είναι ότι κάθε ήπειρος έχει άλλη ελαστικότητα μεν όπως καλά λέει εδώ αλλά όχι τέτοιες τιμές... Έλεγε για αμερικη το όριο και καλά είναι 1.65 νομίζω πάντως για την ευρωπαϊκή ένωση σίγουρα ήταν 0.79 το θυμάμαι πολύ καλα.. τώρα αν αυτοί κάθε χρόνο μεγαλώνουν το sar γιατί τα κινητά τους βαρανε αβερτα με της πολλές κεραίες είναι άλλη ιστορία..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Samsung εδώ και χρόνια έχει καταπληκτικό SAR για το κεφάλι, κάνει απατεωνιά με το σώμα αφού μετράει στο 1,5 εκατοστό απόσταση και λέει να έχουμε το κινητό σε θήκη στην ζώνη στα ψιλά γράμματα και είναι στον ίδιο σωρό με τις άλλες όταν είναι ανοικτά και το cell και το wifi.

 

Αυτό που πρέπει να βελτιώσουν οι υπόλοιποι είναι το SAR για το κεφάλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...