Προς το περιεχόμενο

logitech z906 πρόβλημα?


dimosfc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα 

Αγόρασα σήμερα από media markt ta logitech z906 και έχω μια απορία. Όταν είναι στο on, στην πίσω πλευρά του woofer που είναι μεταλλική (αν το ακουμπήσω με την εξωτερική πλευρά του χεριού μου έχει μια περίεργη υφή σαν μαγνήτης (δεν μπορώ να το προσδιορίσω) και στις βίδες του πίσω πάνελ όταν βάζω πάλι το χέρι μου έτσι νιώθω έναν μικρό ηλεκτρισμό.Μήπως έχουν κάποια διαρροή?Ίσως είναι ηλίθια η ερώτηση μου αλλά είπα να ρωτήσω για να είμαι σίγουρος :-D  :P  :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα 

Αγόρασα σήμερα από media markt ta logitech z906 και έχω μια απορία. Όταν είναι στο on, στην πίσω πλευρά του woofer που είναι μεταλλική (αν το ακουμπήσω με την εξωτερική πλευρά του χεριού μου έχει μια περίεργη υφή σαν μαγνήτης (δεν μπορώ να το προσδιορίσω) και στις βίδες του πίσω πάνελ όταν βάζω πάλι το χέρι μου έτσι νιώθω έναν μικρό ηλεκτρισμό.Μήπως έχουν κάποια διαρροή?Ίσως είναι ηλίθια η ερώτηση μου αλλά είπα να ρωτήσω για να είμαι σίγουρος :-D  :P  :rolleyes:

 

Θεμα γειωσης. Η πριζα σου εχει γειωση η το σπιτι γενικα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα, πόσο τα πήρες; Πρώτες εντυπώσεις;

Καλήσπέρα τα πήρα 155 ???? πολυ καλα ειναι περα απο το πρόβλημα που εγραψα απλα προς το παρον εγω βγαλει μονο το woofer kai το ενα ηχειο γιατι κανω αλλαγη στα επιπλα στο δωματιο και γινετε πανικος

Θεμα γειωσης. Η πριζα σου εχει γειωση η το σπιτι γενικα?

Η πριζα και το σπιτι εχει γειωση κανονικά.Τι αλλο μπορει να φταίει? :) Παρατήρησα ότι αυτό το κάνει mono όταν δεν εχω συνδεμένη είσοδο για τα ηχεία 

Επεξ/σία από dimosfc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπες οτι δεν το κανει οταν δεν εχεις κατι στην εισοδο τους (σημα λογικα παιρνει απο το pc σωστα??). Τα PC με φθηνα τροφοδοτικα σηνηθως σφαλουν στην γειωση και περναει ταση στο σασι τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...