Προς το περιεχόμενο

LG 55UH605V η Samsung UE55KU6100 ;


Salvation81

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα συμβουλευα να πας σε samsung σε αυτα τα χρηματα.αλλα οχι σε κυρτη.παρε τις σειρασ αυτης την επιπεδη.εχουν και ελαχιστο input lag αν σε ενδειαφερει να συνδεσης κονσολα για παιχνιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμβουλευα να πας σε samsung σε αυτα τα χρηματα.αλλα οχι σε κυρτη.παρε τις σειρασ αυτης την επιπεδη.εχουν και ελαχιστο input lag αν σε ενδειαφερει να συνδεσης κονσολα για παιχνιδια.

 

Μπα μονο ταινιες γιαυτο σκεφτομουν Κυρτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η υποκειμενική μου άποψη:Η κυρτή είναι οκ και αφήνει και ένα θετικό αισθητικά συναίσθημα όταν προορίζεται για 1-2 άτομα που θα κοιτάνε ευθεία/σχεδόν ευθεία στην συσκευή. Για παραπάνω θεατές θα υπάρχει θέμα με αυτούς που βρίσκονται λίγο αριστερότερα ή λίγο δεξιότερα της οθόνης γιατί δεν θα μπορούν να βλέπουν όλη την επιφάνεια της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Κι εγώ σκεφτόμουν για κυρτή αλλά με προβληματίζει αυτό που λες για θεατές αριστερότερα και δεξιότερα της τηλεόρασης. Οι κυρτές βασικά δε βγήκαν για να διευκολύνουν την θέαση? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Κι εγώ σκεφτόμουν για κυρτή αλλά με προβληματίζει αυτό που λες για θεατές αριστερότερα και δεξιότερα της τηλεόρασης. Οι κυρτές βασικά δε βγήκαν για να διευκολύνουν την θέαση? 

Βεβαια οσο μεγαλο καναπε και να εχεις πανω απο 60 μοιρες δεν θα εισαι. Σε καλυπτει η κυρτη αν σου αρεσει. Δινει βαθος και γενικως πολυ κοσμο τον εντυπωσιάζει θετικα. Αν συμβαίνει και με εσενα αυτο τοτε εκπληρωνει τον σκοπο της ως ψυχαγωγικο μεσο.

 

Για να εχεις θεμα με την κυρτη πρεπει να κατσεις πολυ λοξα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...