Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Motorola Moto X Style 32GB White EU 176e [ΑΚΥΡΑ]


Red21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 338
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χμμμ

 

Lumia 950 XL vs Motorola MotoX Style

 

Μπερδεύτηκα...

Μην μπερδεύεσαι τσάμπα.

Το 950 XL μαύρο στον γερμανό εξαντλήθηκε, το λευκό σε cosmote είναι τώρα μη διαθέσιμο.

όσο για αυτό εδώ στα 176, αυτό βασίζεται σε μια αισιοδοξία εντελώς αβάσιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιθανοτερο ειναι να προκειται περι λαθους.....μας δινω κατω απο 1% να παραλαβουμε σε αυτη τη τιμη!!

 

Αυτο που με προβληματιζει εμενα ειναι το γιατι αν ειναι λαθος εχει παραμεινει τοσες ωρες διαθεσιμο για παραγγελια!!!

 

Υπολογιζω με βαση την ποιοτητα της συσκευης και την τιμη οτι πρεπει να εχουν γινει 100αδες απο το μεσημερι μεχρι τωρα!!

 

Αν το αφησουν κι αλλο και μας ριξουν ακυρο η προταση μου ειναι η εξης......ολοι αρνητικες στο σκρουτζ.....100-200-300 ως ειμαστε!!

 

Επειδη εχει παραγινει το κακο για παραδειγματισμο να τους το κλεισουμε το μαγαζακι!!!

 

Λαθος??

 

Οκ το δεχομαι.....

 

Γιατι δεν το διορθωνεις σε μιση μια δυο ωρες ρε φιλε??

 

Αν το αφησουν ολο το σκ τοτε δεν ειναι λαθος ειναι σκοπιμο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην μπερδεύεσαι τσάμπα.

Το 950 XL μαύρο στον γερμανό εξαντλήθηκε, το λευκό σε cosmote είναι τώρα μη διαθέσιμο.

όσο για αυτό εδώ στα 176, αυτό βασίζεται σε μια αισιοδοξία εντελώς αβάσιμη.

 

Δεν μπερδεύομαι τσάμπα...

 

...καταρχάς ζητούσα συγκριτικά σχόλια (πέρα από το λογισμικό) με αφορμή την "τυπική" αντιπαράθεση προδιαγραφών των δύο συσκευών

 

...έπειτα, το Lumia 950 XL (σε μαύρο) το έχω ήδη παραγγείλει επιτυχώς...έριξα μια παραγγελία και σ' αυτό για να έχω την επιλογή, αν μου δοθεί...

Και τα δυο κινητά είναι παρα πολύ καλά απο hardware.

 

Εσυ διάλεξε μόνο λειτουργικό.

 

Στη κάμερα διαβάζω πως υπερέχει το lumia, ειδικά στις νυχτερινές λήψεις, όπου η κάμερα του Motorola δεν ακολουθεί (συγκριτικά) τις επιδόσεις της συσκευής...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις παραγγειλει με λιγα λογια 3συσκευες απλα επειδη ηταν προσφορες, αθανατος ινσομνιακ ;D

Πρωτα κλεινει και μετα ψαχνει αν αξιζε οντως αυτο που εκλεισε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ρε μπρο εσυ δεν το χεις κανει ποτε??

 

Εγω παντως πολλακις!!! :-D  :-D

 

Βεβαια συνηθως σε smartphones που ειναι και η ειδικοτητα μου και δεν χρειαζεται να ψαξω αν αξιζει με το που δω την τιμη ξερω!!

 

Απλα το κανω για να εχω τον χρονο να το σκεφτω τι με καλυπτει καλυτερα οταν πεσουν πολλες προσφορες μαζεμενες!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισως μαζευει παραγγελιες ο μαγαζατορας να παει μετα στην moto να κανει παζαρια :) εχω 300 μ@@&$ες που θελουν το κινητο

με 175 να τους το δωσουμεεε; χαχά

 

Παντως δεν ειναι τιμη που πχ ενα μεγσλο καταστημα δεν θα μπορουσε να πετυχει σε τιμη προσφορας αρα θεωρω ισως δωσουν μερικα σ αυτη τη τιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λολ

 

Κοίτα, το Redmi 3s ήταν η συμβατική "συνετή" επιλογή...δεν περίμενα σπουδαία πράγματα από την τοπική αγορά.

 

Έγιναν όμως προσφορές σε κινητά με προσόντα στον μόνο τομέα που μπορεί να με παρακινήσει να ξοδέψω παραπάνω χρήματα για κινητό...τη φωτογραφική...

 

...δεν υπολόγιζα ότι θα έφταναν ποτέ εντός βεληνεκούς, με συνήθεις τιμές πολλαπλάσιες από το ποσό που θα ήμουν πρόθυμος να ξοδέψω...

 

Κι από τις δύο επιπλέον παραγγελίες (με αντικαταβολή), του lumia 950 xl και του Motorola MotoX style, μόνο η πρώτη μετράει ουσιαστικά, γιατί γι αυτήν δεν ξέρουμε καθόλου τί θα γίνει...

 

Οπότε έχουμε το κινητό με τη καλή κάμερα σε WP και εκείνο με Android κι αυτή ήταν η λογική της παραγγελίας...το δίλημμα πρακτικά μπορεί να μην τεθεί όμως...

 

Από αυτή την άποψη, "καπάρωμα" έχουμε μόνο για το 950ΧΛ προς το παρόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε λετε να το κανει για να μαζεψει με τη μια καμια 200αρια θετικες στο σκρουτζ?? :confused:

 

Αυτο θα ειχε μια λογικη.....παντως σιγουρα η θετικες πολλες η αρνητικες θα μαζεψει!!! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε λετε να το κανει για να μαζεψει με τη μια καμια 200αρια θετικες στο σκρουτζ?? :confused:

 

Αυτο θα ειχε μια λογικη.....παντως σιγουρα η θετικες πολλες η αρνητικες θα μαζεψει!!! :-)

ωραια θα ηταν αλλα αφου δεν υπαρχει νομιζω το μαγαζι στο σκρουτζ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@vgiozo

καλα μην κοιτας μονο σπεκς, παιζει ρολο και το software διαχειρισης στο τελικο οπτικο αποτελεσμα. Με βαση αυτα, ναι η μονη ρεαλιστικη λυση για αξιοπρεπεις φωτος ειναι by far το 950xl,οπως ηταν και το 1020 παλιοτερα οταν ειχε μπει σε προσφορα, αν και κανενα τους δεν ξεπερνα το 808pureview.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...