Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Motorola Moto X Style 32GB White EU 176e [ΑΚΥΡΑ]


Red21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οταν είχε γίνει πριν λίγες ημέρες το γνωστό λάθος με την 55αρα 4Κ TV Sony που την είχαν βάλει 900 ευρώ κάτω από την κανονική της τιμη . Εκει ήταν όντως λάθος και οταν μίλησα με τον ιδιοκτήτη που τελικά ανέλαβε την ευθύνη προς τιμήν του να μου την στείλει στην λάθος τιμη γιατι αναγνώρισε το δικό τους λάθος, μου εκμηστηρευτικε οτι αυτά τα τυχαία <<λάθη>> τα Σάββατα το βράδυ δεν ειναι καθόλου τυχαία και γίνονται εκ του πονηρού από τα καταστήματα. Για αυτο και ειμαι σχεδόν σίγουρος οτι κανένας δεν θα παραλάβει δυστυχώς... καταγγελία στο Σκρουτζ και αρνητική κριτική ειναι ο μόνος τρόπος να περιοριστούν αυτά τα φαινόμενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 338
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δηλαδή ρε παιδιά ποσό απόθεμα σε motorola motorola x style μπορεί να έχει το mdstore και περιμένετε να παραλάβετε?

 

* Και εγώ έκανα μία παραγγελία

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Koίτα να δεις τώρα...

 

Κοιτάζω στο gsmarena συγκριτικά τος φωτογραφίες των δύο κινητών και μου φαίνεται πως το Motorola υπερέχει σημαντικά στα περισσότερα σημεία, σε ορισμένα ειδικά (όπως στον "τυράκι" πώς λέγεται δεν ξέρω και στα χαρτονομίσματα) κάνει το lumia να φαίνεται κατώτερης κατηγορίας...

http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=5&idPhone1=7263&idPhone2=7555&idPhone3=6849

 

Η αληθεια ειναι οτι και στα δικα μου ματια που δεν με ενδιαφερουν τοσο οι φωτο και δεν ειμαι ειδικος φαινεται να υπερεχει το moto και δεν το περιμενα μιας και τα lumia φημιζονται για τις φωτογραφικες τους δυνατοτητες!! :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφυγε και από εμένα μια παραγγελία, έτσι να υπάρχει.

 

Κινητό ενός έτους, με σχετικά παλιό snapdragon, αλλά για 175Ε και με δυνατότητα για android 7.1.1 (διαθέσιμο από τις 6 Δεκ), εντάξει είναι το απόλυτο VFM.

 

Ευχαριστούμε TS για την ενημέρωση και ελπίζουμε να παραλάβουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή ρε παιδιά ποσό απόθεμα σε motorola motorola x style μπορεί να έχει το mdstore και περιμένετε να παραλάβετε?

 

* Και εγώ έκανα μία παραγγελία

 

 

Ελα μου ντε??

 

Αυτο ειναι το παραδοξο και το πιο εκνευριστικο αν τελικα πεσουν ακυρα.....το γιατι το αφησαν τοσες ωρες διαθεσιμο αν ηταν λαθος!!! :confused:  :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφυγε και από εμένα μια παραγγελία, έτσι να υπάρχει.

 

Κινητό ενός έτους, με σχετικά παλιό snapdragon, αλλά για 175Ε, εντάξει είναι το απόλυτο VFM.

183,5 έχει 8,5€ μεταφορικα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα μου ντε??

 

Αυτο ειναι το παραδοξο και το πιο εκνευριστικο αν τελικα πεσουν ακυρα.....το γιατι το αφησαν τοσες ωρες διαθεσιμο αν ηταν λαθος!!! :confused: :shock:

η απάντηση ειναι στο ποστ μου πιο πάνω.... δεν ειναι τυχαία τα λάθη αυτα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα μου ντε??

 

Αυτο ειναι το παραδοξο και το πιο εκνευριστικο αν τελικα πεσουν ακυρα.....το γιατι το αφησαν τοσες ωρες διαθεσιμο αν ηταν λαθος!!! :confused:  :shock:

εσυ πήρες iphone ψευτοκουβανέ με την πουράκλα σου τι σε νοιαζει; το γέλιο θα πέσει να στείλουν motog3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στο https://www.bestprice.gr/ το εμφανίζει πάνω δεξιά σαν ευκαιρία με μείωση τιμής στα 175,80€. 

 

Μπαίνεις όμως μέσα και δεν υπάρχει πουθενά σε αυτή την τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προβλεπω οτι αν τελικα μεινει μεχρι την δευτερα η τιμη.....οταν θα ανοιξουν και δουν τις παραγγελιες στο μαγαζι θα τους ερθει εγκεφαλικο!!! :cry:  :cry:

 

Αλλο να ακυρωσεις σε 2-3-4-5 ατομα και αλλο σε 1000!!! :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μαγαζί είναι 1 μηνα στο skroutz, δεν είναι καθόλου απίθανο να είναι από αυτές τις περιπτώσεις που ακούστηκε ότι δεν αποδίδουν ΦΠΑ προς την εφορία και ρίχνουν πιστόλι μετά από 1-2 μήνες (οι τελικοί αγοραστές δεν επηρρεάζονται, και οι εγγυήσεις ισχύουν κανονικά).

 

Από την άλλη αν φάμε άκυρο, εννοείται ότι θα το φλωμόσουμε στις αρνητικές βαθμολογίες!

 

Οπότε είτε παραλάβουμε είτε όχι, το μαγαζί δεν το βλέπω να μένει και πολύ...
Εκτός αν συνεχίζει το black Friday και είναι τρικ για να μαζέψει προσοχή, πελάτες και θετικά reviews με 'κόστος' 100Ε/παραγγελία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γίνεται ο καταστηματάρχης να μην ενημερώνεται για τις παραγγελίες που πέφτουν (πάνω από 100 κατ'εκτίμηση), ακόμα και όταν το κατάστημα δεν λειτουργεί;;;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς και έχουν εικόνα και όταν είναι κλειστοί.

Επίσης προφανώς τα mail και τα τηλέφωνα υποψήφιων πελατών που θα πουλήσουν, ενδεχομένως θα ρεφάρουν την όποια δυσφήμιση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...