Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Motorola Moto X Style 32GB White EU 176e [ΑΚΥΡΑ]


Red21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ας πω και εγώ την άποψή μου. Το παρακολουθώ το θέμα απο την στιγμή που άνοιξε και παρ'ολα αυτά αντιστάθηκα και δεν παρήγγειλα καθώς διαισθανομουν το "λάθος".

Είμαι από αυτούς που πήραν το galaxy s5 από το "λάθος" του kaizer. Θεωρώ πως δεν είναι ίδιες οι περιπτώσεις. Από την μία ειναι απίθανο να μπορούν να ανταπεξέλθουν σε τέτοιο ογκο παραγγελιών, τόσες ώρες μετά που η προσφορά φαίνεται ακόμα ενεργή. Από την άλλη τότε το καιζερ κατέβασε το προϊόν σε λιγότερο από 2 ώρες αργότερα, συν ότι το μαγαζί εκείνο ήταν από τα πιο καλά σκρουτζομαγαζα.

Εύχομαι να παραλαβετε όσοι μπηκατε στον πειρασμό να παραγγειλατε, αν και δεν το πιστεύω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 338
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ας πω και εγώ την άποψή μου. Το παρακολουθώ το θέμα απο την στιγμή που άνοιξε και παρ'ολα αυτά αντιστάθηκα και δεν παρήγγειλα καθώς διαισθανομουν το "λάθος".

Είμαι από αυτούς που πήραν το galaxy s5 από το "λάθος" του kaizer. Θεωρώ πως δεν είναι ίδιες οι περιπτώσεις. Από την μία ειναι απίθανο να μπορούν να ανταπεξέλθουν σε τέτοιο ογκο παραγγελιών, τόσες ώρες μετά που η προσφορά φαίνεται ακόμα ενεργή. Από την άλλη τότε το καιζερ κατέβασε το προϊόν σε λιγότερο από 2 ώρες αργότερα, συν ότι το μαγαζί εκείνο ήταν από τα πιο καλά σκρουτζομαγαζα.

Εύχομαι να παραλαβετε όσοι μπηκατε στον πειρασμό να παραγγειλατε, αν και δεν το πιστεύω.

πλέον με την εμπειρία μας κάνουμε χαβαλέ αλλα βαράμε και στο ψαχνό μετά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πάρει s5 kaizer,Toshiba's encore (135€ you/Σκρουτζ 300+) κι επειδή έχει καιρό να σκάσει κάτι για να τριτωσει,πιστεύω ότι Θα γίνει το μπαμ..και πάνω στην ώρα που ψαχνόμουν για κινητό...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πάρει s5 kaizer,Toshiba's encore (135€ you/Σκρουτζ 300+) κι επειδή έχει καιρό να σκάσει κάτι για να τριτωσει,πιστεύω ότι Θα γίνει το μπαμ..και πάνω στην ώρα που ψαχνόμουν για κινητό...

το encore το χα παρει και γω απο you.gr μια χαρά κρατά ακομα για τους γονείς.. αντε να δούμε με το μοτοχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια νομιζω οτι δεν εχετε καμια ελπιδα να παραλαβετε. Το ιδιο μαγαζι πριν 2 βδομαδες ειχε βαλει την καρτα γραφικων MSI GTX 1070 στα 240 ευρω (απο 500+ που εχει στο skroutz). Και φυσικα μετα το "διορθωσε".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Μέσα" ήμουν και εγώ και στις 2 περιπτώσεις. Θεωρώ πως ο χρόνος είναι αδιανόητα μεγάλος να παραμένει ανοιχτή η προσφορά αλλά και τα μαγαζιά εκείνα άλλου "βάρους"...

Μακάρι να σου τριτωσει το καλό!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως ειλικρινα.....ανεξαρτητως του τι θα γινει θελω να δω τι θα κανουν μολις δουν τις παραγγελιες!!!! :cry:

 

Αν δεν τα στειλουν οι τυποι ειναι για χιλιαδες αρνητικες στο σκρουτζ......να κλεισουν πριν καν ανοιξουν!!!

 

Το εχουν αφησει τοσες ωρες και απο οτι καταλαβαινω εχουν σκοπο να το αφησουν και σημερα....για να παρουν τηλεφωνο αυριο να μας πουν συγνωμη παιδια λαθος!!! :shock:  :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...