Προς το περιεχόμενο

LG 23'' Crazy Sundays 136.90€ (ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ)


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί λέτε πράγματα από το μυαλό σας και δε διαβάζετε αυτά που έχουν γραφτεί.

Είπα πιο πίσω ότι χρησιμοποίησα εγγύηση για lg οθόνη αγορασμένη από e-shop και μου την άλλαξε η LG ! (και πιο παλιά και με samsung τηλεόραση)

Δεν έχει σχέση το e-shop ή το κάθε μαγαζί όσον αφορά τηλεοράσεις και μονιτόρ μιλάς απευθείας με τον κατασκευαστή !

έλεος με αυτή τη προπαγάνδα για το e-shop.

Ισχύει το ίδιο και για τα laptop?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν απευθύνεσαι σε εμένα, δεν υπάρχει μένος, ίσα ίσα είμαι πελάτης του EShop και δεν έχω κανένα παράπονο. Για παράδειγμα έχω ανοίξει thread για νέο σύστημα το οποίο θα το πάρω από eshop. Δεν μπορώ όμως να παραβλέψω τις παράλληλες εισαγωγές τους και τα περιστατικά άρνησης της LG να καλύψει αυτά τα προϊόντα. Ειδικά όταν μιλάμε για ακριβά πάνελ, τα οποία δυστυχώς παρουσιάζουν αρκετά προβλήματα (καμένα pixels, bleeding), δεν παίζεις με "μέτριες" εγγυήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ πάντως είχα πάρει μια lg 42άρα τηλεόραση από το eshop, ήταν παραεισαγωγή και όταν ρώτησα την lg στην Ελλάδα αν με καλύπτει η εγγύηση εδώ μου είπαν όχι. πέρα από αυτό έλειπαν και κάποια features από το smart menu που ήταν διαθέσιμα στο αντίστοιχο ελληνικό μοντέλο. 

sorry για το offtopic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...