Προς το περιεχόμενο

Αξίζει η αγορά νέας οθόνης ίδιας ανάλυσης?


iSwearSheWas18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τάδε έφη εριστικός πόντικας!

Εριστικός ναι σε όσους τα τραβάει ο οργανισμός τους (ειδικά αν παίζουν ένα combo ονειράμα/μαχαιρίτσα), για χαρακτηρισμούς με τέτοια φάτσα δεν είσαι  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστούμε για την κριτική και για τα views :-D

 

Παρακαλούμε, είχα την ατυχία να σας view και από κοντά, έχε χάρη που κερνουσε ο Βαγγελας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο λέω για τελευταία φορά φιόγκο λήξ'το.

Τέλος κάνε ένα καλό και άλλαξε το username σε LittlΕ MaN ή σε Νoisy πορδή για να καταλαβαίνει κανείς το ρόλο σου στα θέματα.

Χαχα triggered ο μπουλης, δεν πειράζει πάνε άκου λίγο radiohead να κλαψουρισετε μαζί. Αντί να μου ζητάς κάθε τρεις και λίγο να το ληξω, μπορείς να κάνεις την αρχή και να το ληξεις εσύ, δε σε βλεπω να ψηνεσαι όμως. Οσο μου απαντάς θα σου απαντάω.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο λέω για τελευταία φορά φιόγκο λήξ'το.

Τέλος κάνε ένα καλό και άλλαξε το username σε LittlΕ MaN ή σε Νoisy πορδή για να καταλαβαίνει κανείς το ρόλο σου στα θέματα.

 

 

Χαχα triggered ο μπουλης, δεν πειράζει πάνε άκου λίγο radiohead να κλαψουρισετε μαζί. Αντί να μου ζητάς κάθε τρεις και λίγο να το ληξω, μπορείς να κάνεις την αρχή και να το ληξεις εσύ, δε σε βλεπω να ψηνεσαι όμως. Οσο μου απαντάς θα σου απαντάω.

Θα σας παρακαλέσω να λύσετε αλλού τα προβλήματά σας.Άνοιξα αυτό το θέμα για να πάρω συμβουλές και γνώμες.Λογικά είστε ενήλικα άτομα.Συμπεριφερθείτε σαν ενήλικες....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σας παρακαλέσω να λύσετε αλλού τα προβλήματά σας.Άνοιξα αυτό το θέμα για να πάρω συμβουλές και γνώμες.Λογικά είστε ενήλικα άτομα.Συμπεριφερθείτε σαν ενήλικες....

 

Οι κάρτες 470-480 μαζί με μία οθόνη όπως αυτή που σου παρέθεσα σου προσφέρουν αυτό

και είναι ένας καλός συνδιασμός και παράλληλα οικονομικός.

 

Άν δεν σε ενδιαφέρει και θέλεις την gtx 1060 προτίμησε την έκδοση με τα 6gb και προσωπικά άν με ενδιέφερε το ultrawide θα κοιτούσα την αντίστοιχη 29άρα γιατί η 25'' μου φαίνεται αρκετά κοντή. Ιδανικά πήγαινε σε ένα πολυκαταστημα που την έχει για να τη δείς ιδίοις όμμασι.

Να έχεις καλές επιλογές και να με συγχωρείς ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...