Προς το περιεχόμενο

Motospeed Inflictor CK104


SoftGamer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα!

Έχω αποφασίσει να αγοράσω το παρακάτω πληκτρολόγιο.

Μοtospeed Inflictor CK104

Επειδή οι τιμές όμως είναι αρκετά υψηλές στην ελλάδα σκοπεύω να το πάρω από Κίνα μεριά.

Και σκεύτηκα gearbest.

Επειδή αγοράζω πρώτη φορά από έξω, θα ήθελα να πείτε τι να προσέξω , αν θα πληρώσω τελωνείο και ξέρετε περίπου πόσο, κλπ.

Ευχαριστώ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καλησπέρα!

Έχω αποφασίσει να αγοράσω το παρακάτω πληκτρολόγιο.

Μοtospeed Inflictor CK104

Επειδή οι τιμές όμως είναι αρκετά υψηλές στην ελλάδα σκοπεύω να το πάρω από Κίνα μεριά.

Και σκεύτηκα gearbest.

Επειδή αγοράζω πρώτη φορά από έξω, θα ήθελα να πείτε τι να προσέξω , αν θα πληρώσω τελωνείο και ξέρετε περίπου πόσο, κλπ.

Ευχαριστώ.

Αν το πάρεις με δωρεάν αποστολή που έχουν είτε με την φτηνή που δίνει tracking οι πιθανότητες για τελωνείο είναι ελάχιστες, βέβαια αν Σταμάτησει στο τελωνείο στη τελική θα πληρώσεις σχεδόν τα ίδια με την ελληνική τιμή
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία! ευχαριστώ

Έχει 3 μεθόδους

1188fdb5f11f4add9a553624399d4900.pngΈχω ακούσει το netherlands είναι το καλύτερο σε βίντεο στο youtube.

Εσείς πιο προτείνετε?

Όσες φορές έχω παραγγείλει έχω διαλέξει το Netherlands post και δεν είχα κανένα απολύτως πρόβλημα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν περνάει τελωνείο παιδιά. Βάλε όπως και δήποτε tracking για να μη βουτηχτεί από καναν Τιραμόλα !

πάμε για μια ακόμα φορά τα πάντα παίζει να σταματήσουν τελωνείο από ένα ποσό και κάτω ανάλογα το προϊόν δεν έχουν παρόλα αυτά δεν υπάρχει κανένας τρόπος που να εγγυηθει 100 %οτι δεν θα πληρώσεις τελωνείο
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια απο τα ιδια και εγω, το συγκεκριμενο το αγορασα απο gearbest πριν κανα 4μηνο με Netherlands, ola kompe ηρθε σε καμια 20ρια μερες νομιζω, προχώρα αφοβα.

 

ΥΓ. Το keyboard ειναι VFM

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ!.

 

Μια απο τα ιδια και εγω, το συγκεκριμενο το αγορασα απο gearbest πριν κανα 4μηνο με Netherlands, ola kompe ηρθε σε καμια 20ρια μερες νομιζω, προχώρα αφοβα.

 

ΥΓ. Το keyboard ειναι VFM

Ναι μετά από πολύ ψάξιμο κατέληξα και γω σε αυτό γιατι πιστεύω είναι το πιο vfm ειδικά με τις εκπτώσεις τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

unregistered air mail να βάλεις. το gearbest πάλι συστημένο θα στο στείλει και θα έχεις γλυτώσει τα 3,74ε. 

σε αγορές πανω απο ~30ε πάντα τα στέλνει συστημένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

καλημέρα!μετα απο 10 μέρες δικαιολογείται το pre advised στο netherland post?

 

ναι, γενικα ετσι ειναι στο nl post, μπορει να ειναι και τον περισσοτερο καιρο pre advised απο οσο κανει να ερθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...