Προς το περιεχόμενο

φιλιά κ χαμούρεμα μέσα στό μετρό .... ποιά η αντιδρασής σας ?


aristos12

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 87
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

παντως μια φορα περυσι το καλοκαιρι, ειμασταν με την τοτε δικια μου σε μια συναυλια της μποφιλιου (αγαπαμε) και φιλιομασταν αρκετα, και σε καποια φαση παω να φιλησω και ακουω απο πισω μια γρια με μια αγριοφωνη και με εκραζε, σεβομαστε τον ερωτα σας αλλα δεν βλεπουμε και δεν απολαμβανουμε την καλλιτεχνη και τετοια :P

70 χρονωνε τζοτζονα και μου ηθελε μποφιλιου... αλλα ειμασταν και εμεις στο "ανθος " της σχεσης μας τοτε , οποτε δικαιολογουμαι


Εδώ δεν σέβονται τον ευαυτό τους θα σεβαστούν τους άλλους που βλέπουν το θέαμα;

χαμηλό επίπεδο, η σάρα και η μάρα που λέει και η γιαγιά μου.

σοδωμα και γομορρα :cry: :devil: :devil: :devil: :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδώ κ 15 ημερες παίρνω τό μετρό 3-4 φορές τήν ημέρα τουλάχιστον,

πρίν χρησιμοποιούσα  τό μηχανάκι  μου η μπλέ λεωφορεία η τρόλευ  κ δέν μού ειχε τύχει αλλη φορά,

νά βλέπω νά αγκαλιάζονται  νά φιλιούνται  νά χαιδεύονται μπροστά σέ τίγκα κόσμο μέσα σέ βαγόνια τού μετρό λές κ ειναι στήν κρεβατοκαμαρά τους  η σέ κάποιο παρκάκι κ δέν τούς βλέπει κανείς ....

κ δέν μιλάμε γιά πιτσιρίκια 15-16 ετών αλλά γιά 25-30 ετών ,

ρέ γαμίκουλες δέν ντρέπεστε καθόλου ? τί ξεφτίλα ειναι αυτή ρέ @ούστη μου ...

ουτε σεβασμός ουτε τίποτα - πιάσαμε πάτο δυστυχώς

εσείς αντιδράτε μέσα σας μόνο ?

τό παίζετε αδιάφοροι ?

η τούς τήν λέτε στήν ψύχρα ?

Αυτα ειναι προβληματα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτοί που τα κάνουν αυτά τόσο επιτηδευμένα είναι επιδειξιομανείς.

Θέλουν να δείξουν δημόσια στον κόσμο ότι πηδάνε και ότι έχουν το ωραίο γκομενάκι δικό τους... και ότι οι άλλοι θα πρέπει να ζηλεύουν και να υποταχτούν στον alpha male  :P  :P

 

Επίσης θέλουν να δείξουν ότι είναι δικιά τους η γκόμενα και να "σημαδέψουν τον χώρο τους".

 

Η καλύτερη αντίδραση είναι η πλήρης αδιαφορία. Μόνο έτσι σταματάνε.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ρέ γαμίκουλες δέν ντρέπεστε καθόλου ? τί ξεφτίλα ειναι αυτή ρέ @ούστη μου ...

ουτε σεβασμός ουτε τίποτα - πιάσαμε πάτο δυστυχώς

 

εσύ που άνοιξες το θέμα έχεις σίγουρα πιάσει τον πάτο της αγαμίας

να ντραπούμε για ποιο λόγο;

λελ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτοί που τα κάνουν αυτά τόσο επιτηδευμένα είναι επιδειξιομανείς.

Θέλουν να δείξουν δημόσια στον κόσμο ότι πηδάνε και ότι έχουν το ωραίο γκομενάκι δικό τους... και ότι οι άλλοι θα πρέπει να ζηλεύουν και να υποταχτούν στον alpha male  :P  :P

 

Επίσης θέλουν να δείξουν ότι είναι δικιά τους η γκόμενα και να "σημαδέψουν τον χώρο τους".

 

Η καλύτερη αντίδραση είναι η πλήρης αδιαφορία. Μόνο έτσι σταματάνε.

 

Καλα όταν εμεις τσαρκάραμε και πέρναμε εμπειριες με ωραιες γυναικες αυτοι ακομα επαιζαν το πουλάκι τους με τις συμμαθητριες τους :cry:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπανίως έχω πετύχει φιλιά και διάφορα σε ΜΜΜ, ίσως μια φορά στο μετρό όταν ήμουν φοιτητής αλλά δεν θυμάμαι κιόλας. Πάντως αν γινόταν κάτι απλά δεν θα έδινα σημασία. Το post σου το θεωρώ υπερβολικό, τέτοια θα γίνονται και στις ξένες ευρωπαϊκές χώρες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε δίνω μία, παλιά τα έκανα κι εγώ αυτά. Από το να βλέπω την πικραμένη σκατόφατσα του καθενός ή το κάθε γερόντι που πιάνει θέσεις για να βολτάρει όταν ο κόσμος πάει στη δουλειά του, χίλιες φορές στο ίδιο σημείο να φιλιούνται δύο άνθρωποι που αγαπιούνται και καυλώνει ό ένας τον άλλο.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε ρε παιδια! Μονο ο ρομαντισμος μας εμεινε, να τον σκοτωσουμε κι αυτον; (Να ξανατονισω οτι ΔΕΝ μιλαω για ακραιες περιπτωσεις αλλα για κανα φιλακι/χαδακι.)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε θεματοθετη κοιτα από την άλλη όταν πέφτεις σε τέτοια σκηνικά. Σε ΜΜΜ πάντα, γιατι σε καμια παραλια μπορει να γουστάρουν και κανα τριο :cry:  πάντα σε στρέητ επιπεδο εννοείται.

 

Κοιτα από την άλλη θα σε βολεψει ειτε ζηλευεις ειτε όχι γιατι και στις 2 περιπτώσεις δεν θα αναστατωθείς!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ασχολούμαι αλλά μη διαβάζω σχόλια περί ρομαντισμού στα ΜΜΜ, χουφτωθείτε,κάντε ο,τι θέλετε αλλά μην μας το πλασαρετε για ρομάντζο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε και την δικη σου αδεια θα ζητησουμε για το πως το 'πλασαρουμε' :) για καποιους απο μας ναι, μας πιανει ο ρομαντισμος μας κ σκαμε φιλακια στα ΜΜΜ χωρις να το αναλυσουμε.

Σιγουρα υπαρχουν κ καποιοι/ες που μπορει να το κανουν επιτηδες, για να δειχτουν ή δεν ξερωγω τι αλλο. Αλλα so what? Just ignore them.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...