Προς το περιεχόμενο

logitech c920 45 ευρώ @amazon.co.uk


Andyk0555

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο αγγλικό amazon έχει την logitech c920 στα 31pounds + 6 pounds μεταφορικά, βγαίνει 45 ευρώ. πρώτη τιμή στο σκρουτζ 77 ευρώ.

https://www.amazon.co.uk/Logitech-C920-Pro-1080p-Webcam/dp/B006A2Q81M/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1480328914&sr=8-1

https://www.skroutz.gr/s/410033/Logitech-HD-Pro-Webcam-C920.html

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή προσφορά, είναι φοβερή κάμερα απ'ότι έχω διαβάσει. Το μικρόφωνό της λένε ότι είναι χάλια αλλά ποια web camera στα χρονικά είχε καλό mic :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που την έχω χρόνια είναι πολύ καλή. άψογη εικόνα και καλό μικρόφωνο. Τώρα αν τη θέλετε για επαγγελματικό σκοπό τότε ναι αξίζει να πάρετε εξωτερικό μικρόφωνο αλλά γενικά μια χαρά μικρόφωνο έχει. Η εικόνα απλά άψογη μπορείτε να δείτε τα reviews στο youtube. Η μόνη καλύτερη κάμερα σε specs είναι η logitech c922 που κυκλοφόρησε πρόσφατα και κοστίζει πάνω από 100 ευρώ. Η διαφορά τους είναι ότι η c920 γράφει μέχρι 1080p @30fps ενώ η c922 στα 1080p @ 60fps.

  Γενικά σε αυτή την τιμή για high end webcam είναι super

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μικροφωνο της c920 χαλια? Οταν κοιτουσα για microphone μερικοι προτινανε την καμερα για χρηση ως μικροφωνο

συμφωνω με το παιδι ... το mic της c920 ειναι κακο , πιο πολλοι την περνουν για την εικονα μονο 

Εγώ που την έχω χρόνια είναι πολύ καλή. άψογη εικόνα και καλό μικρόφωνο. Τώρα αν τη θέλετε για επαγγελματικό σκοπό τότε ναι αξίζει να πάρετε εξωτερικό μικρόφωνο αλλά γενικά μια χαρά μικρόφωνο έχει. Η εικόνα απλά άψογη μπορείτε να δείτε τα reviews στο youtube. Η μόνη καλύτερη κάμερα σε specs είναι η logitech c922 που κυκλοφόρησε πρόσφατα και κοστίζει πάνω από 100 ευρώ. Η διαφορά τους είναι ότι η c920 γράφει μέχρι 1080p @30fps ενώ η c922 στα 1080p @ 60fps.

  Γενικά σε αυτή την τιμή για high end webcam είναι super

ειχα βρει την c922 80 ευρω με μεταφορικα απο αμαζον ισπανιας , η c922 δεν εχει 1080p 60fps μονο στα 720p , η βασικη διαφορα ειναι το contrast και το οτι μπορει να κανει replace το πλαισιο γυρω απο εσενα σαν greenscreene 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα σήμερα από το black friday του mediamarkt. 

 

Εξαιρετική κάμερα πραγματικά και για το μικρόφωνο με 2 άτομα που μίλησα μου είπαν ότι ακούγεται τέλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα σήμερα από το black friday του mediamarkt. 

 

Εξαιρετική κάμερα πραγματικά και για το μικρόφωνο με 2 άτομα που μίλησα μου είπαν ότι ακούγεται τέλεια.

Ποσο την ειχε το mediamarkt;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...