Προς το περιεχόμενο

HTC 10 vs ?


gorillas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχετε ξεχάσει το σημαντικότερο όλων: Oneplus 3Τ. Το καλύτερο σύνολο, με το πιο καθαρό, stock android.

ουτε καν... 440 ευρο συν μεταφορικα αν δεν κανω λαθος. Ενω το htc 10 κανει 480 δεν υπάρχει λογος να το αγοράσει κανεις. Το htc εχει καλυτερη υποστήριξη και ειναι ανώτερη σαν συσκευή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

To Huawei Honor 8 μου κίνησε λίγο την περιέργεια, από UI πώς πάει;

 

Το ΕΜUI θέλει λίγο χρόνο εξοικείωσης.

Σταθερότητα και ταχύτητα για μένα παίρνουν άριστα. Ίχνος lag.

Τσέκαρε ένα καλό review της συσκευης:

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουτε καν... 440 ευρο συν μεταφορικα αν δεν κανω λαθος. Ενω το htc 10 κανει 480 δεν υπάρχει λογος να το αγοράσει κανεις. Το htc εχει καλυτερη υποστήριξη και ειναι ανώτερη σαν συσκευή.

440 με μεταφορικά. Όσο για την υποστήριξη, κανείς λάθος, αφού ή oneplus διορθώνει άμεσα τα (ελάχιστα) θέματα χωρίς καθυστερήσεις. Όσο για τα 480 του 10, είναι με 32gb, 4gb και 5,2" έναντι 64/6/5,5. Το ανώτερη δεν το βλέπω κάπου, ακομα και στην ποιότητα κατασκευής το oneplus είναι διαμάντι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Huawei Honor 8 μου κίνησε λίγο την περιέργεια, από UI πώς πάει;

δεν είναι το κλασσικό μενου το ανδροιντ αλλά εμενα μου αρέσει πολύ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου σκεφτασαι για htc 10 χτυπα το και δεν θα ο μετανιώσεις ασε το s7.. κτλπ μην μπλεκεις...

Αυτό που κάνεις ότι έχουν τόση τραγική διαφορά δεν μπορώ να το καταλάβω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα δύο είναι πολύ καλά. Απλώς κρατώντας το Μ10 αισθάνεσαι κάτι παραπάνω.

Καλά αυτό είναι θέμα γούστου και εμένα μου αρέσει πολύ.. απλά είναι στο ίδιο επίπεδο τα κινητά ίσως να υστερεί το htc σε κάποια θέματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά αυτό είναι θέμα γούστου και εμένα μου αρέσει πολύ.. απλά είναι στο ίδιο επίπεδο τα κινητά ίσως να υστερεί το htc σε κάποια θέματα

Σε τι υστερεί πιστεύεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επεξεργαστικα υστερει λιγο το htc 10 καταταλα ειναι καλυτερο για οθονη ας μην μιλισουμε μιλανε οι αναλυσεις απο μονες τους,,

 

 

Edit: Για το oneplus 3t μιλαω που αναφερθηκε αρχικα ο ts.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επεξεργαστικα υστερει λιγο το htc 10 καταταλα ειναι καλυτερο για οθονη ας μην μιλισουμε μιλανε οι αναλυσεις απο μονες τους,,

 

 

Edit: Για το oneplus 3t μιλαω που αναφερθηκε αρχικα ο ts.

Πως γίνεται να υστερεί επεξεργαστικα? Τον 820 έχουν σχεδόν όλα τα flagship φέτος!

Ή οθόνη δν είναι μόνο ανάλυση φιλτατε το είχα το κινητό καλή ναι αλλά όχι επίπεδα ανταγωνισμού(ακα galaxy s7)

Πρωσοπικα έχω αλλάξει πάρα πολλά το 1+3 είναι το πιο πλήρες και ωραίο κινητό για εμένα! Πιο ωραίο λειτουργικό απίστευτα γρήγορο(το πιο γρήγορο android φετος) ωραία οθόνη και ναι ας είναι 1080ρ καμερα απλά καλή! Και είχα και το s7 κ το g5 κto HTC 10!

Το HTC κάθεται ακριβώς στην μέση από όλα ! Τα κάνει όλα όλα καλά αλλά δν είναι σε τπτ άψογο! Τα άλλα έχουν 1-2 features άψογα αλλά και 1 σοβαρό αρνητικό το HTC δν έχει κανένα αρνητικό απλά δν έχει και τπτ άψογο να πεις είναι το κλτρο εκεί έξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το HTC κάθεται ακριβώς στην μέση από όλα ! Τα κάνει όλα όλα καλά αλλά δν είναι σε τπτ άψογο! Τα άλλα έχουν 1-2 features άψογα αλλά και 1 σοβαρό αρνητικό το HTC δν έχει κανένα αρνητικό απλά δν έχει και τπτ άψογο να πεις είναι το κλτρο εκεί έξω

Δεν εχει αψογο ηχο απο τα ακουστικα και απο τα ηχεια;;Δεν εχει αψογη καμερα;;Δεν εχει αψογη ποιοτητα κατασκευης;;Δεν εχει αψογο λογισμικο;;

Εχεις δικιο,δεν ειναι αψογα αυτα τα features αλλα κορυφαια!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει αψογο ηχο απο τα ακουστικα και απο τα ηχεια;;Δεν εχει αψογη καμερα;;Δεν εχει αψογη ποιοτητα κατασκευης;;Δεν εχει αψογο λογισμικο;;

Εχεις δικιο,δεν ειναι αψογα αυτα τα features αλλα κορυφαια!!

Βλέπω ότι συνεχίζεις να λες ότι έχει καλύτερη κάμερα

post-411948-0-13719700-1480554344_thumb.jpg

post-411948-0-62668400-1480554415_thumb.png

post-411948-0-13716500-1480554443_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...