Προς το περιεχόμενο

HTC 10 vs ?


gorillas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eιπα οτι ειναι στις κορυφαιες καμερες και οχι απαραιτητα η κορυφαια,αλλωστε οποια και αν ειναι η κορυφαια σιγουρα δεν εχει μεγαλη διαφορα απο τον δευτερο..

Και ναι θα συνεχιζω να το λεω γτ αυτο βλεπουν τα ματια μου στο διπλα φορουμ και ολοι το λενε οτι μετα απο τα απντειτς το 10αρι εχει κορυφαια καμερα 

 

Aν ειναι ευκολο δωσε την πηγη απο τις φωτο που εβαλες,να φανταστω ειναι τραβηγμενες Απριλιο-Μαιο σωστα;;

Δεν καθομαι να πω τα ιδια για το ποτε πηρε τα απντειτς και τι βλεπουν τα ματια μου απο φωτογραφιες των παιδιων διπλα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Eιπα οτι ειναι στις κορυφαιες καμερες και οχι απαραιτητα η κορυφαια,αλλωστε οποια και αν ειναι η κορυφαια σιγουρα δεν εχει μεγαλη διαφορα απο τον δευτερο..

Και ναι θα συνεχιζω να το λεω γτ αυτο βλεπουν τα ματια μου στο διπλα φορουμ και ολοι το λενε οτι μετα απο τα απντειτς το 10αρι εχει κορυφαια καμερα

 

Aν ειναι ευκολο δωσε την πηγη απο τις φωτο που εβαλες,να φανταστω ειναι τραβηγμενες Απριλιο-Μαιο σωστα;;

Δεν καθομαι να πω τα ιδια για το ποτε πηρε τα απντειτς και τι βλεπουν τα ματια μου απο φωτογραφιες των παιδιων διπλα

Κοίτα δεν είπε κανένας ότι το κινητό δεν είναι καλό η κορυφαίο εμένα προσωπικά μου αρέσει πολύ αν έβγαζε τουλάχιστον 5.5 οθόνη θα το έπαιρνα..

 

Απλά δεν είναι και αυτό το souper κινητό που περιγράφουν πολλά άτομα..

Το κάθε ένα έχει τα θετικά του και τα αρνητικά του απλά διαλέγεις οποίο σου κάνει..

Aν ειναι ευκολο δωσε την πηγη απο τις φωτο που εβαλες,να φανταστω ειναι τραβηγμενες Απριλιο-Μαιο σωστα;;

Βασικά όπου και να μπεις να δεις συγκριτικά θα δεις ότι υστερεί λίγο..

Εξάλλου το s7 έχει διάφραγμα 1.7 και το htc 1.8 αν θυμάμαι καλά

 

http://www.expertreviews.co.uk/mobile-phones/1404648/best-phone-camera-2016-lg-g5-vs-samsung-s7-vs-htc-10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτιμώ να εμπιστευτώ τα μάτια μου και τις φωτογραφίες που τραβάω εγώ παρά ένα συγκριτικό μηνών το οποίο μόνο αμεροληπτο δε το λες.

 

Και μια φιλική συμβουλή. Η "καλύτερη" κάμερα την οποία ψαχνουν μανιωδώς όλοι έξω δε θα σας δώσει την καλύτερη φωτογραφία. Έχει ο άλλος s7 και φωτογραφίζει ημερήσιες με φλας, στραβούς ορίζοντες, θολους φακούς αλλά Samsung είναι αυτή, το αποτέλεσμα θα υπερτερεί έναντι των άλλων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο εκει εχω δει καλα σχόλια...ειναι καλο μαγαζι φιλε η θα παρω καμια παπατζα;

Όσες φορές τους επέλεξα, ήταν κομπλέ σαν κατάστημα. Και το Phonegallery που λέει ο φίλος πιο πάνω.

Το αν θα αποδειχθεί "σκυλί" ή φλότσα μια συσκευη, λίγο έχει να κάνει με το κατάστημα.

Στο after sale support θα τους κρίνεις, που ελπίζω να μην χρειαστεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει αψογο ηχο απο τα ακουστικα και απο τα ηχεια;;Δεν εχει αψογη καμερα;;Δεν εχει αψογη ποιοτητα κατασκευης;;Δεν εχει αψογο λογισμικο;;

Εχεις δικιο,δεν ειναι αψογα αυτα τα features αλλα κορυφαια!!

Ήχο ναι αλλά δν είναι stand out feature και το ν10/20 τα έχουν αυτά!

Καλή κάμερα ναι άψογη όχι υπάρχουν πολλά άλλα που έχουν κλτρο! Καλό λογισμικό ναι άψογο όχι εφόσον υπάρχει το stock android εκεί έξω! Καλή κατασκευή ναι αλλά άψογη όχι καθώς υπάρχουν πληθώρα smartphone με ίδια ή κλτρη κατασκευή!

Κάθε ένα ξεχωριστό χαρακτηριστικό υπάρχει κινητό που το κάνει κλτρα απλά το HTC 10 τα κάνει ΟΛΑ ΚΑΛΑ δν έχει κάποιο ψεγάδι αα δν έχει και κάτι που είναι το κλτρο του ανταγωνισμού αυτό εννοώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα δεν είπε κανένας ότι το κινητό δεν είναι καλό η κορυφαίο εμένα προσωπικά μου αρέσει πολύ αν έβγαζε τουλάχιστον 5.5 οθόνη θα το έπαιρνα..

 

Απλά δεν είναι και αυτό το souper κινητό που περιγράφουν πολλά άτομα..

Το κάθε ένα έχει τα θετικά του και τα αρνητικά του απλά διαλέγεις οποίο σου κάνει..

Βασικά όπου και να μπεις να δεις συγκριτικά θα δεις ότι υστερεί λίγο..

Εξάλλου το s7 έχει διάφραγμα 1.7 και το htc 1.8 αν θυμάμαι καλά

 

http://www.expertreviews.co.uk/mobile-phones/1404648/best-phone-camera-2016-lg-g5-vs-samsung-s7-vs-htc-10

Λειτουργει σαν το iphone φιλε μου τα κανει ολα αργα αλλα ειναι σταθερο και δεν κολλαει ειναι φαση iphone σταθεροτητα με την διαφορα οτι το htc εχει καλυτερη καμερα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν μολις το πηρα. Εχω μεινει άφωνος με το ποσο γαμάτο κ ομορφο ειναι. Πρεπει να βρω θήκη οπωσδήποτε γτ φοβάμαι μόνο που το κρατάω...λογικα το hype του καινουργιου:ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν μολις το πηρα. Εχω μεινει άφωνος με το ποσο γαμάτο κ ομορφο ειναι. Πρεπει να βρω θήκη οπωσδήποτε γτ φοβάμαι μόνο που το κρατάω...λογικα το hype του καινουργιου:ρ

Είναι πολύ γ@μ@τη συσκευή. Να τη χαρείς, καλορίζικη! :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...