Προς το περιεχόμενο

HTC 10 vs ?


gorillas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειναι πανεμορφο τηλεφωνο και γενικα εχεις τν απολυτη αισθηση του premium κινητου...απο οσα εχω δει μεχρι στιγμης ολα ειναι αψογα...μονο η μπαταρια λιγο μ κανει αισθηση λογο του οτι ειχα LG G2 πριν και η μπαταρια του ηταν τερας..

 

πολυ ενθουσιαμενος γενικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι πανεμορφο τηλεφωνο και γενικα εχεις τν απολυτη αισθηση του premium κινητου...απο οσα εχω δει μεχρι στιγμης ολα ειναι αψογα...μονο η μπαταρια λιγο μ κανει αισθηση λογο του οτι ειχα LG G2 πριν και η μπαταρια του ηταν τερας..

 

πολυ ενθουσιαμενος γενικα!

Η οθόνη πως είναι; Παντού διαβάζω για κίτρινες και ροζ οθόνες στο Htc 10...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ακριβεια εχει δυο διαφορετικα panel το Htc 10 ενα με Sharp και ενα με Tianma που προφανως και δεν γνωριζεις ποιο φοραει το κινητο που θα παρεις γιατι δεν αναφερεται πουθενα

http://forums.androidcentral.com/htc-10/682773-sharp-panel-tianma-panel.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ακριβεια εχει δυο διαφορετικα panel το Htc 10 ενα με Sharp και ενα με Tianma που προφανως και δεν γνωριζεις ποιο φοραει το κινητο που θα παρεις γιατι δεν αναφερεται πουθενα

http://forums.androidcentral.com/htc-10/682773-sharp-panel-tianma-panel.html

Ναι αυτά διάβασα κι εγώ, κι επίσης αναφέρουν μερικοί σε reddit και xda οτι το ένα δεν έχει και τόσο καλή φωτεινότητα το άλλο είναι ροζ-κιτρινη η οθόνη... Αλλά μάλλον θα είναι σε μικρό αριθμό τηλεφώνων το θέμα, στις πρώτες παρτίδες μάλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τρομερη θηκη φιλε,τν εχω παρει και ειναι τουμπανο. οτιδηποτε αλλο εχετε να μ πειτε γενικα καλοδεχουμενο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...