Προς το περιεχόμενο

Με 6GB RAM, 256GB storage και τον ψηφιακό βοηθό Bixby έρχεται σύμφωνα με φήμες το Samsung Galaxy S8


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6gb για να μην σέρνεται λόγω touchwiz και τα Iphone σπάνε τα benchmark με 2gb ram....

Αναθεμα και να ξερες οτι το μεγεθος της ραμ που βοηθαει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι γκάλοπ και αρλούμπες λες ρε φιλε; μιλα λίγο με επιχειρήματα. Μιλάς εσυ που δεν το είχες αλλά ούτε θα το έχεις ότι είναι άριστη συσκευή; και λες ότι ξεφτιλίζεται ο συμφορουμιτης σου πιο πάνω ο οποίος τουλάχιστον είχε την συσκευή στα χέρια του ; ντροπή και μόνο

Εγω μιλαω με επιχειρηματα οταν σου λεω οτι υπάρχουν και γκαλοπ ικανοποίησης οπου ειναι 1ο, οπως και σε πωλήσεις στις ναυαρχίδες.  Το δουλευω καθημερινά απο φίλο για να ξερω αν αξιζει η οχι.  Οτι δεν το αγοραζω επειδη ειναι ακριβο για εμενα μιας και εχω αλλη καλη συσκευή παλαιότερη και επειδη δεν ειμαι λατρης των edge οθονών είναι αλλο θεμα. 

Αρλουμπες λες εσυ που δεν εχεις κανενα επιχειρημα. 

 Κατσε διαβασε στο φόρουμ αυτους που εχουν τη συσκευή να δεις τι ποσοστό εχει μεινει δυσαρεστημένο. 

Μακράν μικρότερο απο καθε αλλη συσκευή. 

Δε θα το συνεχίσω,  όποιος θεωρει αυτη τη συσκευή κακη πρόβλημα του. . Οχι οτι ειναι πχ ακριβή ή οτι δε γουσταρει τις edge οθονες.  Αν ισχύει αυτο και το αγορασες,  τοτε δεν ξερεις τι σου γίνεται.  

Μονο να γράφει καθε φορα και ποια είναι καλύτερη. 

Ετσι για να γελαμε ξαναλέω.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απορώ γιατί τσακωνόμαστε.

 

άλλωστε αν δεν κάνει κάποια σοβαρή κατασκευαστική αστοχία

ο κατασκευαστής όλα είναι θέμα λειτουργικού.

 

οπότε απλά 1 φορά το χρόνο τσεκάρουμε αν η εξέλιξη κάποιου λειτουργικού εταιρίας μας αρέσει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον εχεις να αγγιξεις flagship samsung χρονια... γιατι δεν ισχυει τπτ απο αυτα αν ειχες πιασει πραγματικα συσκευη στα χερια σου...

samsung και flagship δεν πάνε στην ίδια πρόταση...εκτός και αν εννοείς το Note Και είδαμε την κατάληξη. Πίασε κανα iphone να καταλάβεις τι θεωρείτε flagship...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ενα ξέρω παιδιά ..έχουμε στο σπίτι όλοι samsung s7 egde , note 5 , s6 edge plus , s6 edge ..όλα αυτά που λέτε ειναι απλα για να τα λετε ...δεν υπάρχει θέμα πουθενά ..τι κωλύματα και μαλακίες ..ποιος και που τα είδε αυτά ?? τα κινητά ειναι άριστα σε όλους τους τομείς ..για να μην μιλήσω ειδικά για της φώτο ..που ολοι μένουν με το στόμα ανοιχτό , οι κατέχοντες 6s 7s κρύβονται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναθεμα και να ξερες οτι το μεγεθος της ραμ που βοηθαει.

Στο να σου ανοίξει το pokemon go, fb, instagram, snapchat Που έχεις στην συσκευή σου?

απορώ γιατί τσακωνόμαστε.

 

άλλωστε αν δεν κάνει κάποια σοβαρή κατασκευαστική αστοχία

ο κατασκευαστής όλα είναι θέμα λειτουργικού.

 

οπότε απλά 1 φορά το χρόνο τσεκάρουμε αν η εξέλιξη κάποιου λειτουργικού εταιρίας μας αρέσει.

τσακωνόμαστε γιατί είναι μεσημέρι και δεν έχει θέμα με iphone

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια ειναι η λυση για να διαχειριστει σωστα το Android την διαθεσιμη του μνημη;

Μα φυσικα να του βαλεις 6GB RAM.

Ουδεμια σκεψη για καμια σοβαρη συνεισφορα στον κωδικα του, που θα λυσει ουσιαστικα το προβλημα μια για παντα.

 

Αθανατη Samsung, σε τιμησα 3 φορες μα δεν το ξανακανω αυτο το λαθος.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ενα ξέρω παιδιά ..έχουμε στο σπίτι όλοι samsung s7 egde , note 5 , s6 edge plus , s6 edge ..όλα αυτά που λέτε ειναι απλα για να τα λετε ...δεν υπάρχει θέμα πουθενά ..τι κωλύματα και μαλακίες ..ποιος και που τα είδε αυτά ?? τα κινητά ειναι άριστα σε όλους τους τομείς ..για να μην μιλήσω ειδικά για της φώτο ..που ολοι μένουν με το στόμα ανοιχτό , οι κατέχοντες 6s 7s κρύβονται...

χωρις παρεξηγηση, πεινατε στην οικογενεια :P

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο άχαρο πρέπει να είναι να βλέπεις παντού "μονόδρομους" στην ζωή. Περαστικά φίλε.

Ωραιο το λογοπαιγνιο σου, αλλα μπορεις να εξηγησεις πως γινεται τα iPhone να εχουν τις μισες μπαταριες, τη μιση RAM και παρολα να εχουν καλυτερη αυτονομια αλλα και επιδοσεις;

 

Ακομα και τα Windows Phone τα πανε καλα σε αυτους τους τομεις (βεβαια μπαζει σε αλλους, αλλα τι να κανεις).

Σχολιο ανευ ουσιας χωρις σοβαρα επιχειρηματα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ενα ξέρω παιδιά ..έχουμε στο σπίτι όλοι samsung s7 egde , note 5 , s6 edge plus , s6 edge ..όλα αυτά που λέτε ειναι απλα για να τα λετε ...δεν υπάρχει θέμα πουθενά ..τι κωλύματα και μαλακίες ..ποιος και που τα είδε αυτά ?? τα κινητά ειναι άριστα σε όλους τους τομείς ..για να μην μιλήσω ειδικά για της φώτο ..που ολοι μένουν με το στόμα ανοιχτό , οι κατέχοντες 6s 7s κρύβονται...

Δες το Pixel  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...