Προς το περιεχόμενο

Με 6GB RAM, 256GB storage και τον ψηφιακό βοηθό Bixby έρχεται σύμφωνα με φήμες το Samsung Galaxy S8


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Apple μονόδρομος για τα A.I.? Πού ζεις; Το deep mind και οι αλγόριθμοι πίσω από την αλματώδη πρόοδο του πραγματικού A.I. το κατασκευάζει η google ,δυστυχώς.

Και η microsoft και η samsung και πολλοί άλλοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και 100gb ram να βάλουν και 16πυρινο να βάλουν όσο τρέχει touchwiz/android.... ΔΕΝ...

 

Είχα το 7 edge για 1 εβδομάδα. Δεν άντεξα παραπάνω.

Φιλε μου εισαι μεγαλος ψευτης..........Αυτο που λες με απλα λογια αποκλείεται εκτος και αν μπορεις να το τεκμηρίωσης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι μυστικό ότι η Samsung επιθυμεί να εισέλθει στην αρένα των ψηφιακών προσωπικών βοηθών, όπου μάχονται οι Microsoft, Google και Apple.

 

Έχει αποκλειστεί η sapia-sung καιρό τώρα.... δύσκολο να ξαναμπεί στο κόλπο....

Η Xiaomi που είναι ;;;; χαχαχαχα ....

Apple μονόδρομος ρεεεεεε

Και το bixby απο την Apple το αγόρασε , τους πουλάει και τους αγοράζει ακόμα κι απο το υπερπέραν ο Σταύρακας ο Εργασίας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι γκάλοπ και αρλούμπες λες ρε φιλε; μιλα λίγο με επιχειρήματα. Μιλάς εσυ που δεν το είχες αλλά ούτε θα το έχεις ότι είναι άριστη συσκευή; και λες ότι ξεφτιλίζεται ο συμφορουμιτης σου πιο πάνω ο οποίος τουλάχιστον είχε την συσκευή στα χέρια του ; ντροπή και μόνο

Έχω το S7 και ιδιαίτερα ευχαριστημένος με το touch wiz για το οποίο εξάλλου υπάρχουν επιλογές!! Δεν λέω για οθονάρα, μουλτιτάσκινγκ, ταχύτητα κάμερα! Δεν έχω τη συσκευή στα χέρια μου αυτή τη στιγμή (είναι στο άλλο δωμάτιο) αλλά μπορώ να επιβεβαιώσω ότι ο τύπος που (λέει ότι) έχει S7 edge λέει αρλούμπες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το S7 και ιδιαίτερα ευχαριστημένος με το touch wiz για το οποίο εξάλλου υπάρχουν επιλογές!! Δεν λέω για οθονάρα, μουλτιτάσκινγκ, ταχύτητα κάμερα! Δεν έχω τη συσκευή στα χέρια μου αυτή τη στιγμή (είναι στο άλλο δωμάτιο) αλλά μπορώ να επιβεβαιώσω ότι ο τύπος που (λέει ότι) έχει S7 edge λέει αρλούμπες.

εισαι πληρωμενος απο την samsung!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλα μπορεις να εξηγησεις πως γινεται τα iPhone να εχουν τις μισες μπαταριες και παρολα να εχουν καλυτερη αυτονομια

Καλυτερη αυτονομια τα Iphone με μιση μπαταρια και 720p απο τα Android,μαλιστα το διαβασαμε και αυτο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κλασικά το επόμενο iPhone δεν θα ιδρώνει καν για να το περάσει σε ταχύτητες multitasking και browsing και raw benchmarks.

E o κοσμος γουσταρει samsung, οι haters απλα δεν εχουν λεφτα να παρουν ναυαρχιδα και γιαυτο κραζουν εδω στα forum. Δεν τα ξερεις τωρα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E o κοσμος γουσταρει android, οι haters απλα δεν εχουν λεφτα να παρουν ναυαρχιδα και γιαυτο κραζουν εδω στα forum. Δεν τα ξερεις τωρα?

Ο κοσμος προτιμαει android γιατι ειναι το μονο πληρες(σε σχεση με τα windows phone)λειτουργικο το οποιο προσφερει λυσεις για ολες τις τσεπες και ειναι και σε πολυ καλυτερη κατασταση απο οτι ηταν πριν 2χρονια(απο Android 5 lollipop και μετα δηλαδη).

 

Για το S7 ποιος θα πηγαινε στις μεγαλες αλυσιδες τωρα με το black friday και δεν θα το προτιμουσε στα 399 και θα επαιρνε το iphone 7 στα 820(το 32αρι γιατι για παραπανω χωρο ανεβαινει ακομα παραπανω η τιμη)?....

 

Καλο χρυσο το μηλαρακι(ειδικα το Iphone 7plus)αλλα δυστηχως ειναι η εννοια του overrated.Οπως overrated ειναι και η Samsung για οσους θεωρουν οτι ειναι οτι καλυτερο απο πλευρας Android και οτι δεν υπαρχουν και αλλες επιλογες.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναλογα τις προτεραιοτητες του καθενος. Σε καμερα και οθονη ειναι αδιαμφισβητητα τα καλυτερα. Η ποιοτητα κατασκευης και το design ειναι επισης κορυφαιο απο το s6 και μετα, το ιδιο και το touchwiz.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναλογα τις προτεραιοτητες του καθενος. Σε καμερα και οθονη ειναι αδιαμφισβητητα τα καλυτερα. Η ποιοτητα κατασκευης και το design ειναι επισης κορυφαιο απο το s6 και μετα, το ιδιο και το touchwiz.ωε

Γενικά μου βγαίνει μια ψιλοαλλεργία όταν ακούω ή διαβάζω τη φράση "αδιαμφισβήτητα το/τα καλύτερο/α". Από τα κορυφαία να το δεχτώ. Ίσως το κορυφαίο να το δεχτώ. Αδιαμφισβήτητο είναι ότι 1+1=2 και ότι όλοι θα πεθάνουμε αργά ή γρήγορα. Πέρα από φυσικούς και μαθηματικούς νόμους (και όχι απόλυτα) σχεδόν τα πάντα είναι αμφισβητήσιμα. Κάμερα: Pixel, LG V20 στην ίδια κλάση. Οθόνη έχει κορυφαία αλλα σε αρκετούς δεν αρέσουν τα oversaturated χρώματα της Samsung.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι ακριβως σαν τα λεμε οτι ο ηλιος ανατελει απο την ανατολη στο θεμα καμερα και οθονη. 2016 και ακομα λες/λετε για υπερκορεσμενα χρωματα; πως φαινεται οτι δεν εχετε πιασει συσκευη των τελευταιων 4 χρονων... υπαρχει επιλογη τονο χρωματων για ολα τα γουστα... απο το note 3 αν οχι και παλαιοτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Είχα το 7 edge για 1 εβδομάδα. Δεν άντεξα παραπάνω.

Κοιτα οταν πας απο το nokia 3310 με τους 32 πολυφωνικους ηχους στο s7 edge θα σε δυσκολεψει να το καταλαβεις !!!!!!!!Θσ σου πρότεινα να παρεις ενα iphone το μονο που δεν εχει ειναι ότι δεν μπορείς να στείλεις με το Bluetooth εναν ηχο ενω με το 3310 μπορείς.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...