Προς το περιεχόμενο

Νέα γραμμή και άκυρο...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχει κανονικά γραμμή απλα εχει να μπει τηλέφωνο στο σπίτι 4 χρόνια περίπου ( ειναι το πατρικό μου)

 

Στην nova εκανα αίτηση και μετα απκ ενα μηνα με ενημέρωσαν πως δεν υπάρχει ιδιόκτητο δίκτυο τους στην περιοχή μου :/

Λετε να δοκιμασω με οτε;

Αυτη η γραμμη που λες ειναι του σπιτιου, δεν εχει καμια σχεση με το ακραίο δικτυο του οτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρα συμφέρει η wind.

Η Εεττ τι μπορεί να κανει στη περίπτωση μου;

Μιλάμε για γραμμή που εχει πληρωθεί απο εποχές οτε μονοπωλίου απο τη τσέπη "μου".

Πως γίνεται να μη μου  αφαιρείται η δυνατότητα να εχω σήμερα τηλέφωνο στην οικία μου οταν εχω πληρώσει;

Που πήγε η γραμμη για να με θέτουν σε αναμονή μέχρι νεοτέρας; Δηλαδη καποιος να μετακομίσει ή να κλείσει τη γραμμή του....;

Καποιος θα πρέπει λογικά να έβαλε 2 γραμμές στο σπίτι του για να μη περισσεύει η δικιά μου. Με ποια αρμοδιότητα ο οτε ή όποιος κανει κουμάντο πανω στις γραμμές μου αφαιρεί τη δυνατότητα να εχω τηλέφωνο στην οικία μου; Δυνατότητα που ειχα εδω και 35  χρόνια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει να μην εχει γιατι δεν εχουβ ελευθερα ζεγαρια απο το καφαο στο κατενεμητη η χιλια δυο αλλα δοκιμασε και με οτε ξαλου κακου μιπως σου δοσει γραμμη

Η εεττ δεν νπορει να κάνει κάτι γτ σου λεει δεν φταιω αν ο οτε δεν εχει ελευθερα ζευγη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μέσα στα τελευταία 4 χρόνια που δεν είχες τηλέφωνο και καινούργιες οικοδομες θα έγιναν και νέα καταστήματα θα άνοιξαν όταν πληρώνεις την γραμμη την νοίκιαζεις δεν την αγοράζεις και ναι αναγκάστηκα θα περιμένεις μέχρι κάποιος να μετακομίσει είτε να κόψει την γραμμη του, συνήθως στον ΟΤΕ θα βγάλεις άκρη πιο γρήγορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις κάνεις αίτηση στον ΟΤΕ θα βρεθεί ελεύθερη γραμμή αμέσως. Απλά πρέπει να μείνεις συνδρομητής όσο λέει το συμβόλαιό σου και μετά αλλάζεις πάροχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...