Προς το περιεχόμενο

Paysafe Card εκτος λειτουργιας στην Ελλαδα?


Machima22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα αγορασα μια καρτα paysafe για να αγορασω απο το Origin το Βattlefield 4 στα 10 Euro. Ξερει κανεις να μου πει γιατι δεν λειτουργει? Αγορασε κανεις αλλος απο Steam η απο Origin με Paysafe card?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε δουλεύει για εκτός Ελλάδας επιχειρήσεις από τα capital control κι έπειτα

 

Τώρα πρέπει να ξεκινήσεις διαδικασία να σου βάλουν τα λεφτά σε ελληνικη τράπεζα, καλό κουράγιο και υπομονή

 

(Τουλάχιστον είναι συνεργάσιμοι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε δουλεύει για εκτός Ελλάδας επιχειρήσεις από τα capital control κι έπειτα

 

Τώρα πρέπει να ξεκινήσεις διαδικασία να σου βάλουν τα λεφτά σε ελληνικη τράπεζα, καλό κουράγιο και υπομονή

 

(Τουλάχιστον είναι συνεργάσιμοι)

Καλα και οταν πηγα στο μαγαζι να αγορασω την καρτα γιατι δεν μου ειπε τιποτα ο ταμιας?  :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί δεν είναι δουλειά του να το ξέρει; γιατί δεν τον νοιάζει; γιατί μπορεί να νόμιζε ότι το ήξερες;

 

όπως και να χει δε μπορεί να γίνει τίποτα, ίσως να βρεις κάποιον να τη δώσεις που μπορεί να παίζει κάνα στοίχημα ή κάτι τέτοιο και να τη θέλει 

 

αν ζητήσεις από τη paysafe να σου δώσουν τα λεφτά πίσω θα επιβαρυνθείς και τα έξοδα της τράπεζας οπότε θα χάσεις μεγάλο ποσοστό των χρημάτων σου, εγώ είχα κάνα 40αρι μέσα στο λογαριασμό μου οπότε από το να τα έχω να τα κοιτάω το δέχτηκα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και 1.5 χρόνο λόγο Capital control δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις την Paysafe για αγορές έξω.

 

Σχετικά με τον περιπτερά περιμένεις να γνωρίζει ότι η συγκεκριμένη κάρτα δεν μπαίνει στο steam για να σε ενημερώσει;

 

Τέλος πάντως την κάρτα μπορείς να την χρησιμοποιήσεις σίγουρα σε στοιχηματικά Site (πρέπει να είσαι 21+ βέβαια).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια καμια ιδεα για το που μπορω να το χρησιμοποιησω? Καμια καρτα τηλεφωνου ισως?

Εάν μπεις στο επίσημο site της paysafe card, έχει λίστα με site που μπορείς να την χρησιμοποιήσεις.

 

https://www.paysafecard.com/el-gr/use/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...